Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugsėjo 16 d.

Berniukas ir jo ištikimas draugas.
Shutterstock nuotr. / Berniukas ir jo ištikimas draugas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kokią dieną nugyvensime šiandien? Kokiomis prognozėmis leisime sau tikėti, o kokias norėsime atmesti?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei kas nors šiandien jums pasakys, kad kalbate per daug – nesiginčykite, nes tai gryna tiesa. Jei netikite, pasiklausykite savęs iš šalies. Viena vertus, tokiu būdu jūs judate pirmyn: gaunate reikalingos informacijos ir susitinkate reikalingus žmonės, kita vertus, gaištate brangų laiką, kurį galėtume skirti konkretiems dienos darbams atlikti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vieni jus temps į vieną pusę, kiti į kitą, o jūs negalėsite apsispręsti. Bandydami visiems įtikti, turbūt visiškai susipainiosite. Dirbti norėsite mažiausiai, todėl nudžiugsite galimybe papramogauti, ką nors įsigyti ar sudalyvauti kokiame žaidime. Jei vis dar rezgate planus, regzkite toliau ir tegul tuščios kalbos tokiomis ir lieka.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų emocijos bus jums surašytos ant kaktos: visi žinos, kada jūs džiaugiatės, kada liūdite ir kada pykstate. Ir žinoma, kam gi slėpti, kas taip svarbu? Tiesa, namiškiai abejos jumis ir, užuot jums pritarę, apvers krūvomis skepsio ir kalnais įsipareigojimų. Nesispyriokite, o dėmesį, kurį bandote sutelkti į save, nukreipkite tikslingai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ieškosite užuovėjos, bet ne visada ją rasite. Susitelkite į savo vidinius poreikius, bet neskandinkite savęs liūdesyje, ilgesyje ar analizuodami žodžius, kurie jus žeidžia. Tas tiesa, kad žodžių šiandien daugiau nei reikia ir ne visi jie pataiko į tikslą. Liaukitės rinkti tuščių kalbų trupinius ir atlikite ką nors, kas duotų pačiuopiamą rezultatą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gali būti eilinė diena, kai šį tą atliksite, su kažkuo pasikalbėsite, kažką įtikinsite ir dėl kažko susiderėsite. O kad tuo kas nors dar ir džiaugtųsi, turite pasistengti jūs patys. Svarbu kolegoms ar draugams nežadėti per daug ir jais pernelyg nepasitikėti, nes neatsargūs žodžiai ir neįvykdyti pažadai gali sugriauti sukurtą pasitikėjimą. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums dirbti trukdys visi ir visos, o jūs trukdysite jiems ir joms. Tai nebus keršto plano dalis, ir jūs tikrai neieškosite preteksto tinginiauti, bet jums niekaip nepavyks nukreipti įvykių srauto priešinga kryptimi. Kai aplinkybės dėliosis ne jūsų naudai, pasistenkite dėl vieno – prieš savo valią netapti destruktyvių pokalbių dalyviais.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų vėjavaikiškumas, lengvabūdiškumas ir situacijos ar žmonių idealizavimas šiandien bus kliūtys, kurių niekaip neįstengsite peržengti. Tokiu būdu įsipainiosite savo pačių įsitikinimuose, kad yra tik taip, o ne kitaip, ir neleisite niekam jūsų perkalbėti. Tuo ir pasidžiaukite, o jums prieštaraujančių asmenų į priešų sąrašą kol kas neįtraukite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kažkas jus įstums į katilą, kuriame verda aistros, aidi kalbos ir, be abejo, apkalbos. Mieliau stebėtumėte iš šalies į šitą jovalą ir jame nedalyvautumėte. Tai leistų jums likti objektyviems, apsaugotų nuo klaidų ir šiaip nuo visokių pagundų. Bet jūsų niekas neklaus ir padarys taip, kaip turi būti. Ką galite jūs? Pradžiai pasiploninkite liežuvį, o visa kita eisis savaime.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žinosite, kad už darbą svarbesnio užsiėmimo šiandien nėra, bet vis tiek elgsitės priešingai. Kolegos, antroji pusė ar kiti žmones išradingai jus vilios užsiimti bet kuo, tik ne darbu: skambins pasikalbėti, kvies susitikti, paprašys jūsų patarimo, o galiausiai pagalbos. Bet, kas žino, gal būtent dėl to šiandien išlipote iš lovos?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors nubusite pilni svajonių apie didelius dalykus, dienai bėgant įklimpsite iki ausų į mažas kasdienes smulkmenas. Iš tiesų, ne kiek dirbsite, kiek apie tai kalbėsite. Reikės su kolegomis aptarti kiekvieną jau atliktą ir atliekamą veiksmą bei tą, kurį dar ketinate atlikti. O kai viskas bus jau išsakyta, meilė darbui kažkur išgaruos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite susitelkę į tai, kas jus džiugina ir kas padeda jūsų sielai dainuoti. Bet ne su visais koziriais, kurie jums iškris, elgsitės protingai. Visus žaidimus laimėsite, vadovaudamiesi sveiku protu, o ne bėgdami ten, kur jus šaukia norai ir troškimai. Tiesa, padaryti taip, kad jūsų oponentai taptų sąjungininkais, šiandien kažin ar pavyks.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Na, ir kas, kad darbo savaitė net neįpusėjo, tačiau raskite bent kelias minutes poilsiui. Tai padės jums sustiprinti pamatus, ant kurių galėsite po to statyti bet ką. O jei į jus bus kreipiamasi pagalbos, nežinosite, kaip pasielgti: paglostyti galvą, duoti išmintingą patarimą ar atlikti ką nors konkretaus. Tiesa ta, kad svarbu ne rezultatas, o jūsų pastangos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką