Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugsėjo 23 d.

Išmintingas katinas.
Shutterstock nuotr. / Išmintingas katinas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kada ateina geriausi atsakymai į galvą? Taip, kada esame nurimę ir to net nesitikime! Gal astrologinės prognozės paskleis taiklių užuominų, kurias patys sunkiai galėjome įvardyti?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė nuo šios dienos Svarstyklių ženkle jums primins partnerystės svarbą. Atėjo tinkamiausias metas sutelkti dėmesį ties asmeniniais ir dalykiniais santykiais. Dažniau kartokite žodį „mes“, o dėl harmonijos atsisakykite dalies savo poreikių. Ryžkitės pažvelgti į save kito žmogaus akimis tam, kad atvertumėte vartus į sėkmingą partnerystę.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nenustebkite, jei jau šiandien turėsite išmokti kelias diplomatijos pamokas darbe. Tai tik pradžia, nes Saulė pradeda savo kelionę diplomatiškųjų ir teisingųjų Svarstyklių žvaigždynu. Siekdami pagerinti savo dienotvarkę, sveikatą ir valgymo įpročius, būkite lankstūs, bet teisingi išgirdę kolegų ar specialistų pasiūlymus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Atskuba gerosios naujienos – tai Saulė oro ženkle, leidžianti jums mėgautis romantiškomis akimirkomis, šėlioti su vaikais, mėgautis kitų žmonių kūriniais ir save kūrybiškai realizuoti. Susitelkę į bendravimą ir kūrybą, nepamirškite, kad saldus melas artimiausiomis dienomis bus pateisintas tik tuo atveju, kai jo tikslas – išsaugoti ryšius tarp žmonių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai prasideda Saulės kelionė Svarstyklių ženklu, jūs galite tai vertinti dvejopai. Viena vertus, tai laikas, kai gali ne kartą tekti keisti savo įprastą gyvenimo ritmą tam, kad išsaugotumėte tvirtus santykius su artimaisiais. Kita vertus, jums atsiras daugiau galimybių ir priežasčių savo namų aplinkoje šviesti ir spindėti taip, kaip galite tik jūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ankstų rytą prasidėjusi Saulės kelionė Svarstyklių žvaigždynu jus šiandien ir artimiausiais keturias savaites skatins daugiau bendrauti, keliauti, susipažinti ir mokytis. Jūsų akiratin dažniau atsidurs kaimynai, broliai, seserys, pusbroliai ar kiti giminaičiai. O kiekvieną galimybę kam nors padėti ir su kuo nors susipažinti vertinkite kaip dovaną, kurią užsitarnavote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei praėjusį mėnesį skyrėte dėmesio savo asmenybei, dabar, kai Saulė paliko jūsų ženklą, jausitės puikiai, galėdami pasirūpinti savo finansine padėtimi ir talentų atskleidimu. Tiesa, atsiradus galimybei uždirbti, atsiras priežasčių išleisti. Nešvaistydami veltui visko, ką turite geriausio, verčiau išpildykite pažadus, kurių vis nerandate laiko įvykdyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pagaliau Saulė jūsų ženkle ir dėl to galite išsiskleisti lyg žiedas, parodydami pasauliui viską, ką savyje turite geriausio. Stiprinkite savo autoritetą, kurdami harmoningus ryšius su žmonėmis, gražindami aplinką, kurioje gyvenate, ir, be abejo, save.  Tai laikas, kai verta pasirūpinti savo įvaizdžiu, atnaujinti garderobą ir parodyti kitiems, kuo esate nepakartojami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kol Saulė pasieks jūsų ženklą, pabūkite atokiau nuo pagrindinių įvykių ir dažniau pasinerkite į savo sielos gelmes. Nors dėmesio jums bus skirta nedaug, tuo mėgaukitės kaip niekad: vienatvė ir svajonių pasaulis bus vieta, kurioje jūs įžvelgsite savo klaidas ir atrasite tikrąsias savo galias. Retkarčiais pasiaukokite dėl kitų ir raskite laiko savo sielai ir kūnui išvalyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulė nuo šios dienos pereidama į Svarstyklių žvaigždyną apšviečia jūsų idėjų, draugų ir grupės veiklos sektorių. Tai raginimas įgyvendinti savo idėjas, ieškoti bendraminčių, jungtis į klubus, susitikti su draugais, tapti tokias žmonėmis, kokius norėtumėte pažinti patys. Net būdami nedidele grupės grandimi, dabar tinkamai save realizuosite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saulė Svarstyklių ženkle jums žada nei lengvą, nei sunkų laikotarpį, o tokį, kurio metu jūs privalėsite savo profesines ambicijas derinti su kitų žmonių reakcijomis ir poreikiais. Jums atsivers ne vienerios durys link tikslų, bet raktas nuo jų paslėptas gebėjime būti diplomatiškiems, teisingiems ir visur bei visada atminti, kad turime tiek, kiek dalijamės su kitais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė vieši harmoningų santykių ir grožio siekiančiame ženkle, kuris priklauso jūsų gimtajai oro stichijai. Tai priežastis atsipalaiduoti ir pasvajoti apie kai ką didesnio. Plėskite savo suvokimo ribas mokydamiesi, vykdami į tolimas keliones ar bendraudami su užsienyje gyvenančiais žmonėmis. Tai jums pavyks geriausiai, jei laisvę derinsite su teisingumu ir tam nenusižengsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė Svarstyklių ženkle jums primins, kad privalote atsisakyti visko, kas jums nereikalinga, jei norite pereiti į naujas, jus viliojančias erdves. Tačiau lengva nebus, jei šiame apsivalymo procese pamiršite naudoti kompromiso galią ir būti diplomatiški. O jei dar sudeginsite tiltus, kurie jus skiria nuo partnerių, atrasite tai, ko niekada nedrįsote atrasti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką