Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar jūsų vaikinas – gerai išauklėtas?

Miela porelė.
Shutterstock nuotr. / Miela porelė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Visos mes tokių norime, ar ne? Kad šalia galėtume jaustis kaip karalienės, na, gerai, bent kaip pelenės, suradusios princus. Deja, šiuolaikinių džentelmenų nėra tiek daug, kiek galėtų būti. Taigi, pasitikrinkite, ar jūsiškis toks.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jis visada už jus sumoka. Smagu, argi ne? Tai ne tik džentelmeno, bet ir tikro vyro požymis. Jis ne iš tų, kurie staiga kavinėje tvotų sau per šonus, užverstų akis ir suvaitotų, kad kaip tik šiandien pamiršo piniginę. Ne, jis net smulkmenose nenori jaustis skolingas damai.

Išimtis. Merginai irgi gali būti malonu ikartais pavaišinti savo mylimąjį jo mėgiamu patiekalu at skanėstu. ir tai visai nesusiję su emancipacija!

Jis jums atidaro duris. Na, gerai, galite sakyti, kad tai senamadiška. Bet juk malonu? Tai tik įrodo, kad mama jį gerai išauklėjo, o jei gerai išauklėjo, tai ir kitur neteks juo nusivilti.

Išimtis. Perdėtas mandagumas, kai vaikinas šokinėja ir skuba atidaryti automobilio dureles prieš merginai įsėdant, gali erzinti. Kaip perlenkta lazda būtų, jei mergina lauktų, kol vyras išlips iš automobilio ir atidarys jai dureles. Lyg ji galėtų nusilaužti nagą, pati paspausdama rankenėlę.

Jis gerbia vyresnio amžiaus giminaičius. Jei jis pakenčia savo senelio keistenybes, nesišaipo iš kvailokų tetos klausimų, net ir nenorėdamas atsiliepia telefonu, kad eilinį kartą išgirstų močiutės pamokymus, skriste skrenda, kai reikia padėti tėvams, vadinasi, suradote tikrą grynuolį. Vaikinas neatsiriboja nuo savo šaknų. O pasensime mes visi ir dėmesio norėsime taip pat...

Jis palydi jus namo. Tikras džentelmenas turi būti įsitikinęs, kad jo dama saugiai pasiekė namus. Jis jaučia atsakomybę už ją, rūpinasi jos komfortu bei saugumu. Jeigu negali nuvežti pats, pasirūpina taksi iškvietimu. O jeigu mergina namo važiuoja viešuoju transportu, tai vaikinas vėliau paskambina ir pasiteirauja, ar saugiai ši grįžo.

Jis neleidžia jums sunkiai nešti. Jei jūsų išrinktasis visada skuba jūsų pasitikti ar išlydėti į oro uostą, kad, neduok Dieve, nevilktumėte lagamino su ratukais tuos kelis metrus ir, aišku, paneša jūsų pirkinius bent iki lifto, didelė tikimybė, kad jis ir jus kada nors neš per tiltą ir per visą gyvenimą.

Su juo jaučiatės kaip už mūro. Būtent toks jausmas geriausiai parodo, kad pasirinkote tinkamai. Norisi murkti kaip katei prieš saulę, prisilaižius grietinėlės. Saugu. Ramu. Tiki ir pasitiki tuo vyru. Geras jausmas.

Jis pirmiausia rūpinasi jumis, paskui – savimi. Jums jis visada turi laiko, jo rūpesčiai nublanksta prieš jūsiškius, jūs, pagaliau jaučiatės kaip planeta, apie kurią skrieja palydovas. Ko daugiau norėti?

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką