Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (balandžio 27 d.)

Taro kortos
123rf.com nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo moterims Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologei Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Klausimas

Sveiki, esu gimusi 197X XX XX, 13 val. Su vyru esame kartu (jis gimęs 196X XX XX) jau 25 metus, dar 5-erius truko mūsų draugystė. Šiuo metu jau kelerius metus gyvenu atskirai, turiu labai daug nuoskaudų. Esu kaip ir skyrybų iniciatorė, tik jis nesutinka skirtis, o aš nenoriu jo skaudinti, bet taip toliau gyventi jau nebegaliu. Kokios baimės mane sulaiko nuo pareiškimo skyryboms parašymo? Ko aš bijau? Ačiū.
Pūkelis

Atsakymas

Manau, jei prieš susituokdama būtumėte pasikonsultavusi su astrologu ir pamačiusi Jūsų suderinamumą, apskritai nebūtumėte su šuo vyru susituokusi. Tai nėra susiję su tuo, jog kažkuris iš jūsų geras, o kažkuris blogas. Tiesiog jųdviejų bendrame horoskope daugiau neigiamo nei teigiamo. Tačiau jei taip susiklostė – vadinasi, taip reikėjo. Karminis ryšys yra itin stiprus, daug neišmoktų pamokų ir neišspręstų problemų, todėl, net ir išsiskyrus bendravimas dar ilgai nenutrūktų. Šis vyras nėra toks, kokio Jums reikia, kokio norite, tačiau jis nėra atsitiktinis. Susitikote tam, kad išspręstumėte tam tikras karmines problemas, ir Jūsų siela tą tikrai žino. Žvelkite į jį kaip į mokytoją, o ne kaip į priešą – tada ir skyrybos įvyks greičiau.


Klausimas

Sveiki. Esu gimusi 198X XX XX. Pastaruosius 7 metus blaškausi tarp Lietuvos ir įvairių užsienio šalių, bandydama atrasti savo vietą ir įsikurti, tačiau niekaip nepavyksta to padaryti: vos aplankius savirealizacijos stygiui ar iškilus santykių problemoms, keičiu šalį, viską pradedu iš naujo. Niekaip nepavyksta pasiekti dvasinės pusiausvyros ir dėl nuolat nesusiklostančių santykių su antrąja puse. Pavargau nuo blaškymosi, bėgimo, griūvančių vilčių ir svajonių turėti šeimą bei atrasti savo vietą. Gal kortose galima įžvelgti kažkokį paaiškinimą? Dėkui.

Atsakymas

Taip galėjote elgtis ankščiau, tačiau dabar jau laikas nustoti klajoti, o susirinkti ir kurti sau tvirtą pagrindą po kojomis. Jei ir toliau taip blaškysitės – susigadinsite sau gyvenimą. Lietuva Jums puikiai tinkanti šalis, nebūtina niekur bėgti, galite rasti savo laimę ir čia. Šiuo atveju problema yra Jūsų asmenybėje, o ne vietoje, kurioje gyvenate. Kad ir kur nuvažiuojate, visas problemas vežatės su savimi kaip nereikalingą bagažą.

Stipriai pažeista Saulės planeta bei Mėnulis. Pati sau per savo neapgalvotą, spontanišką elgesį prisidarote problemų. Be to, yra nemažai baimės dėl intymumo ir pasitikėjimo, todėl ir santykiai nesusiklosto. Laikas pakoreguoti savo elgesį, ypač dabar dėl Saturno ciklo, kuris tęsis beveik visus šiuos metus. Nemanau, kad Jums pavyktų savarankiškai susitvarkyti su vidinėmis problemomis, todėl patarčiau kreiptis į specialistus ir ieškoti dvasinio kelio. Kaip sakoma, „Pradėk nuo įmanomo, pradėk nuo vieno žingsnio“.


► Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX. Šiuo metu neturiu darbo, baigiu studijas, bet nesu tikra, ar mano studijuojama specialybė man tinka. Neseniai išsiskyriau su vaikinu, draugavome penkerius metus. Jis gimęs 198X XX XX. Koks darbas man tiktų? Ar teisingai pasielgiau, palikusi vaikiną, ir kada galiu tikėtis surasti tinkamą vyrą?
Žalia žemuogė
.

Atsakymas

Turite talentą „moteriškiems“ darbams, susijusiems su grožiu, globa, maistu... Vis dėlto dėl karminio Mėnulio Rachu įtakos sėkmingiausios profesijos būtų, susijusios su šiomis sritimis: vadyba, nekilnojamasis turtas, verslas, istorija, programavimas, socialinė rūpyba, ekologija, informatika, ortopedo, ortodonto darbas arba specialybė, kur turėtumėte galimybę tapti vadove, kad būtų plėtimo perspektyva. Kad ir ką pasirinkote, svarbu, kad nuolatos skirtumėte pagrindines savo jėgas ir laiką profesiniam meistriškumui kelti, karjerai siekti. Be to, tokio tipo darbai mokys Jus reikiamų savybių, skatins tobulėti.

Tikrasis meilės laikas daugiau tikėtinas liepos vidury. Tada turėsite progų naujoms pažintims, žinoma, jei neužsitversite uždarumo sienomis. Ankstesnis vaikinas buvo tikrai neprastas variantas, tiesiog reikia išmokti komunikuoti, nes kartais Jums buvo sudėtinga susikalbėti, teisingai suprasti vienas kito žodžius. Tokie dalykai yra išmokstami, kai pasistengia abu partneriai.


Klausimas

Esu gimusi 199X XX XX, 1.20 val. Dabar emociškai labai sunkus gyvenimo etapas. Ką reiškia vis pasikartojantis skaičius 20?
Gabukas

Atsakymas

Pasikartojantys skaičiai yra vienas iš būdų, kuriuo su mumis nori susišnekėti aukštesnės jėgos. Tai perspėjimai apie artėjantį svarbų įvykį, apie geras galimybes arba apie klaidas, kurių galite pridaryti. Ne kartą esu tą patyrusi ir siūlau Jums atidžiai įsiklausyti į savo pojūčius tuo metu, kai matote pasikartojančius skaičius. Ką jaučiate: nerimą, jog kažkas yra ne taip, ar emocijų pakylėjimą? Paprastai toks procesas trunka neilgai ir skaičiai (pvz., 33, 21:12, 20:20 ) gali būti sutinkami visur: telefone, laikrodyje, kasos aparate ar net sapnuose. Jei juos pastebite ir suvokiate, jog tai yra ženklai, vadinasi, atėjo laikas pasimokyti juos tyrinėti ir suprasti.

Iki rugpjūčio mėnesio pasistenkite valdyti savo emocijas ir neapsigauti jausmų sferoje, gali kilti keistų nesusišnekėjimų, kivirčų, atrodytų, dėl nieko. Ne pats tinkamiausias laikas linksmybėms. Gali būti tokių dienų, kai nematysite džiaugsmo gyvenime, tačiau tai bus tik Jūsų iliuzijos. Tokias dienas reikia tiesiog išlaukti. Na, o nuo rugpjūčio mėnesio tikrai pajusite, jog gyvenimas suspindėjo šviesiomis spalvomis.


Klausimas

Sveiki, esu K. R. (gimiau 199X XX XX Kėdainiuose, apie 5 val. ryto). Su vaikinu (M. D. 198X XX XX, Kaunas) draugaujame daugiau kaip 2,5 metų. Planuojame bendrą ateitį, viskas eina kaip iš pypkės, tačiau kai pradedam kalbėti apie vestuves, susipykstame. Ar sulauksiu su šiuo žmogumi vestuvių dienos? Ačiū.

Atsakymas

Jūsų suderinamumo horoskope yra nemažai harmoningų planetų tarpusavio aspektų, nuorodų į vaisingą bendrą gyvenimą. Tik štai yra vienas stiprus minusas – būtent iki oficialios santuokos reikėtų eiti neskubinant įvykių. Pasikeitus statusui santykiuose, gali pasikeisti ir patys tarpusavio santykiai. Oficialiai susituokus Jums gali būti sudėtinga išlaikyti darną, ir tas užuomazgas jaučiate jau dabar, todėl prieš tai „susiderinkite“ ir išsiaiškinkite savo tikruosius tikslus gyvenime.

Jūsų draugas turi daug „liūtiško“ valdingumo, todėl jei norite dėl ko nors ramiai susitarti, turite jam leisti suprasti, jog jųdviejų santykiuose jis užima lyderio poziciją. Jis nemėgsta, kai bandote jam vadovauti, tad būtent Jums teks dažnai nusileisti, norint sutarti ramiai. Nors artimu laiku vestuvių nematau, vis dėlto, jei Jums pavyktų pakoreguoti situaciją ir susitarti dėl šio klausimo, būtinai atidžiai parinkite vestuvių datą. Nuo liepos mėnesio Jupiteris pradeda keliauti per Jūsų penktą būstą (tai reiškia vestuves, šventę, meilę, vaikus), štai tada ir atsivers  šansas sutvarkyti šį klausimą.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 197X XX XX, 11.15 val. Panevėžyje, šiuo metu gyvenu Airijoje. Jau daug metų niekaip nepavyksta susirasti nuolatinio darbo, vis dirbu ką nors laikino. Nežinau, kokios profesijos man tinka, kur galėčiau save realizuoti? Be to, dar labai noriu vaikų (jau auginu vieną dukrytę). Sunku apsispręsti, ar ryžtis dar kartą gimdyti, ar tiesiog atsiduoti darbo paieškoms ir užmiršti apie antrą vaikelį? Norėčiau žinoti, ką rodo žvaigždės, nes kai laukiausi pirmą kartą, tai per tuos devynis mėnesius praėjau tikrą pragarą santykiuose su vyru. Dabar, atrodo, viskas yra gerai, bet kas žino, kiek tai truks. Vyras gimęs 198X XX XX, 22.30 val. Ačiū.
Silva

Atsakymas

Saulė, Venera ir Jupiteris yra Jaučio ženkle, o Mėnulis Svarstyklėse. Esate minkšto, moteriško charakterio, paslaugi ir rūpestinga, tik kartais sunkiai apsisprendžiate, dažnai keičiate nuomonę. Nors paprastai toks nepastovumas emocijose Jaučiams nėra būdingas, tačiau Mėnulio padėtis suteikia Jūsų asmenybei „išsimėtymo“, dažnų abejonių, ką ir kaip teisingai pasirinkti. Kai žmogus neapsisprendęs, tai ir stabiliai sėkmei sunku ateiti. Labai svarbu, kad Jus suptų rami ir graži aplinka tiek namuose, tiek ir darbe – tada Jums lengviau save realizuoti.

Visada ieškokite darbo nedideliame kolektyve, kur mažiau intrigos ir nevyksta kova dėl valdžios. Dirbant didelėse firmose Jums visi „liptų per galvą“. Neblogai būtų jei susikurtumėte savo pačios nedidelį verslą, individualią veiklą. Tik Airija yra viena iš Jums nepalankiausių šalių, todėl čia gyvenant visada bus sudėtinga pakilti aukščiau. Lietuvoje tai padaryti būtų lengviau.

Pastoti geriausia bandyti iki liepos vidurio, kol Jupiteris Vėžyje eina pro Jūsų natalinę Seleną Vėžyje, šansų turėsite daugiau. Nešiokite malachitą ir rodochrozitą – jie bus Jums puikūs pagalbininkai. Be to, darbinei veiklai ir mokslams šis laikas irgi palankus. Taigi vienu metu pasistenkite dėl šeimos ir neužmirškite savo darbo, nes viršininkų ir autoritetingų žmonių akyse atrodysite kaip vertas pagarbos žmogus. Maksimaliai išnaudokite šį laiką, nes antroji metų pusė atneš visai kitokią ir jau mažiau Jums palankią atmosferą.  


Klausimas

Sveiki... Net nežinau, nuo ko pradėti. Tiesiog pralaimėjau lažybas ir draugai sugalvojo keistą budą – liepė parašyti būtent jums. Kadangi nelabai sekasi meilėje, jie patarė paklausti jūsų patarimo. Kadangi esu žodžio žmogus, tai vykdau draugų nurodymus... Taigi mano gimimo data 199X XX XX, 16.45 val. Būtų įdomu sužinoti, kas laukia karjeroje ir meilėje?
Ugnė

Atsakymas

Ajajai, Ugne. Astrologija yra dvasinio tobulėjimo įrankis, todėl neturėtų būti siejamas su lažybomis. Klausimas būtų, ne „Kas laukia?“, o „Ką galėčiau ir turėčiau padaryti, kad susikurčiau laimę?“ Ką gi, žmonės, turintys Saulę, Mėnulį, Merkurijų ir Venerą Dvyniuose, ir turėtų būti linkę į viską žvelgti lengvai.

Savo meilės partnerį greičiausiai sutiksite darbe, moksluose ar panašioje, rimtoje aplinkoje. Gali supažindinti kolegos, bendradarbiai. Pastarieji metai stipriai siejosi su užsieniu, mokslais, noru plėsti savo galimybes. Jūsų karjeros sėkmei svarbu palaikyti ryšį su Lietuva. Tą rašau, nes iš jūsų horoskopo matau, kad didžiulė tikimybė, jog galite aktyviai bendrauti su užsieniečiais arba būti užsienyje. Šiuo metu tai ir yra tai, ko reikia. Nuo rudens susitelkite ir pasiruoškite profesiniam kilimui. Tikrai neteks sukti galvos, kur ir ką veikti. Pasiūlymų turėsite daugiau nei reikia.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Astrotarologė VIENU METU gali atsakyti tik į kelis Ji24.lt portale pateiktus skaitytojų klausimus (specialistė tikrai nesėdi ir neatsako tiesiogiai). Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką