Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (gegužės 25 d.)

Knyga
Shutterstock nuotr. / Knyga
Šaltinis: 15min
0
A A

Moterų portalo Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Į laiškus atsako su portalu bendradarbiaujanti ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Klausimas 

Laba diena, esu gimusi 197X XX XX, apie 17 val. Mane domina, kokioje srityje galėčiau sėkmingai save realizuoti – ar kurti savo verslą, ar geriau dirbti samdoma darbuotoja? Nuolat dvejoju. Ar būtų sėkminga veikla kurti verslą su drauge, kuri gimusi 197X XX XX (gimimo valandos nežinau). Dėkoju.
Violeta

Atsakymas

Jums tiktų profesijos, susijusios su internetu, mokymu, prekyba praktiškais daiktais, kurie reikalingi daugumai. Taip pat draudimas, finansai, ūkininkavimas, nekilnojamasis turtas, baldų salonas, darbas su renginių organizavimu, vaikais, administravimas. Iš tikro jums geriau dirbti bendradarbiaujant su kitais nei vienai. Sėkmingai verslo partnerystei  svarbios tokios planetos kaip Marsas, Jupiteris, Saturnas. 

Jūsų ir draugės Saturnas yra harmoningai aspektuoti, tik štai visa kita... Judviejų Marsas ir Jupiterio planetos yra kvadratūros aspektuose. Savyje turite daug Ožiaragio ženklo energijos, žemės stichijos, o jūsų draugė – oro stichijos atstovė. Ką gi, visko aprašyti čia neįmanoma, todėl jei pasiryšite dirbti bendrai, prieš tai kruopščiai aptarkite visas detales. Jūsų bičiulystė patirtų išbandymą, nes ankščiau ar vėliau išlįs aštrūs kampai. Asmeniškai jums, prieš kuriant verslą, reikėtų pastudijuoti informaciją, susijusią su pasirinkta jūsų  veikla. Tai padės daugiau nuveikti, sumažinti didelių klaidų skaičių, nes kol kas jums dar trūksta reikiamų žinių.


► Klausimas

Laba diena, gimiau 198X XX XX, 23.30 val. Gal galite man padėti suprasti, kas su manimi vyksta pastaruoju metu? Dėl visko jaudinuosi. Kodėl man taip vyksta ir kada tai liausis? Ačiū už atsakymą!

Atsakymas

Jūsų karminis Mėnulio mazgas Rachu (sparčiausias evoliucijos kelias) yra Žuvyse, o Ketu (praeitų gyvenimų karma) yra Mergelėje ir visai netoli Juodojo Mėnulio Lilit (iliuzijos, klaidos, baimės). Todėl įprotis dėl visko pernelyg nerimauti ir sureikšminti smulkmenas – polinkis, kuris su jumis atkeliavo iš ankstesnių gyvenimų ir kurio jau laikas atsikratyti. Nuolatinis troškimas viską daryti tobulai, baimė suklysti, perdėtas  kritiškumas ir noras planuoti kiekvieną žingsnį – atsikratyti šios būsenos padės darbas su savimi per Rachu Žuvyse. Tai ir yra tas kelias, kuris nuvestų į  proto ramybę. Mažiau analizuoti ir bijoti to, kas gali ar negali nutikti ateityje, daugiau įsiklausyti į gyvenimo siunčiamus ženklus, o jų tikrai sulaukiate. Būtinai medituokite  ir daugiau susitelkite į dvasinį pasaulį, juk Žuvys yra mistikos ir meditacijos kelias.


► Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX. Baigusi mokyklą, išvykau su vaikinu gyventi į užsienį. Tačiau viskas nesisekė: nei mokslai, nei darbo paieškos... Tarsi sėkmė visada būtų vienu žingsniu toliau nuo manęs. Niekaip nepajėgiu susirasti darbo, o čia tik gavau darbą – iškart atleido. Viskas tiesiog slysta iš rankų. Darau gerus darbus, stengiuosi su visais būti gera, padėti, bet tas gerumas man atgal niekada negrįžta. Ką turėčiau pakeisti gyvenime? Kodėl taip yra? Jaučiuosi tarsi gimusi po nelaiminga žvaigžde.
Vanė

Atsakymas

Atliekant gerą darbą, svarbu, koks tuo metu yra jūsų motyvas. Jei kažkam padėjote dėl to, kad tai buvo natūrali reakcija ir kitaip negalėjote pasielgti, tuomet tai yra geras darbas. Jei stengiatės visiems būti gera ir padėti vien tik tam, kad vėliau už tai sulauktumėte atlygio iš Visatos – tai jau egoistinis poelgis, siekiant naudos sau. Taigi toks gerumas yra „sintetinis“, užtat ir negrįžta atgal.

Puiku, kad savo gyvenimą siejate su užsieniu, nes jūsų atveju tai gana tinkamas kelias.  Tik problema ta, jog baigus mokyklą jums vertėjo įgyti profesiją. Taip pat jums nepatartina pernelyg dažnai keisti planų ir darbų. Svarbu susikaupti ties konkrečia veikla, todėl, prieš renkantis profesiją, gerai pagalvokite ir baikite mokslus. Nors jums tai būtų labai nelengva.


Klausimas

Sveiki, gimiau 19XX XX XX, laiko nežinau. Norėjau Jūsų paklausti, kodėl pastaruoju metu man taip nesiseka su finansais? Turiu labai daug skolų ir jau nebežinau net ką daryti. Norėčiau sužinoti, ar tai tik laikinas gyvenimo etapas, ar tai tęsis visada?
Fionage

Atsakymas

Šios problemos jums duotos tam, kad išmokytų jus tam tikrų savybių: kuklumo, nuolankumo, kad visi yra lygūs. Gal su manimi ir nesutiksite, bet kartais jaučiatės esanti geresnė už kitus, kažkuo ypatinga, o pinigų trūkumas „nuleidžia jus ant žemės“. Kuo kukliau išmoksite  elgtis,  nepriklausomai nuo turimo pinigų kiekio ar socialinio statuso, tuo sėkmingesnė tapsite gyvenime. Sėkmės ir pinigų daugiau atsiras tada, kai viduje nebenorėsite pasipuikuoti prieš kitus ar kažką įrodyti aplinkiniams. Šiuo metu būtų geriau, jei pakeistumėte  savo poziciją. Vertėtų pakeisti vietą, kurioje esate. Tai gali būti darbas, miestas ar net šalis.


Klausimas

Sveiki, norėčiau paklausti. Mano dukra, gimusi 199X XX XX 14.40 val., daugiau kaip prieš mėnesį susipažino su vaikinu, gimusiu 199X XX XX. Šiuo metu jis dirba užsienyje, bet greitai grįš į Lietuvą. Ar šie santykiai gali būti ilgalaikiai, ar nieko gera iš jų nebus?

Atsakymas

Šis variantas nėra pats geriausias, nes ilgai ir laimingai gyventi kartu jiems būtų sunkoka. Norėčiau patarti pernelyg neskubinti šių santykių. Viskas atrodo geriau, nei yra iš tikrųjų. Reikalas tas, kad vaikinas gali nesąmoningai „išmušti“ iš teisingos krypties ir atimti dalį sėkmės, kurios jūsų dukra gali pasiekti savo pastangomis. Svarbu, kad mergina nepradėtų koreguoti savo gyvenimo planų, norėdama prisitaikyti prie naujos meilė. Artimiausi dveji metai yra sėkmingi mokslo, darbo ir karjeros srityse, tad tuo jai ir vertėtų užsiimti. 


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė.

DĖMESIO! Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Naujų klausimų kol kas prašome nesiųsti, nes yra daugiau nei 100 klausimų, į kuriuos gerbiama Lana nori atsakyti. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147 (ezoterinis centras AUM).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką