Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (kovo 9 d.)

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Moterims skirto portalo Ji24.lt redakcija sulaukė gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM astrotarologei Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Klausimas

Sveiki, gimiau 197X XX XX, Vilniuje. Sukūrus šeimą teko išvykti į kitą miestą. Čia labai nesiseka dėl darbo – sunku jį rasti nedideliame mieste. Nebegaliu namuose sėdėti. Nutarėme šiemet grįžti į gimtąją sostinę po beveik 6 metų vardan šeimos, geresnio gyvenimo... Taigi noriu paklausti: ar teisingas būtų sprendimas išvykti?
A.

Atsakymas

Jūsų Saulė, Mėnulis, Saturnas ir Rachu yra Mergelės ženkle, o Mergelė nemėgsta ilgai sėdėti be darbo. Jums tiesiog būtina dirbti, kadangi velklos stoka kenkia ne tik Jūsų psichologiniai savijautai, bet gali pakenkti ir fizinei sveikatai. Vis dėlto teks pasiruošti tam, jog persikraustymas į sostinę iš pradžių gali kiek nuvilti. Gyvenimas nepalengvės akimirksniu, viskas klostysis ne taip greitai, kaip norėtųsi. Tik po kelių mėnesių sutvirtėsite finansiškai, pasijusite saugiau. Nenusiminkite, jei dabar Jūsų gyvenime trūksta veiklos ar nesijaučiate sėkminga – tai laikinas etapas, kuris netrukus pasibaigs. Svarbu, kad neleistumėte sau daryti sprendimų, remdamasi užplūdusiomis neigiamomis emocijomis, ypač balandžio 21–liepos 31 d. Įdomu yra tai, jog ar nuspręsite likti ten, kur esate, ar persikraustysite – kortos abiem atvejais nurodo teigiamus pokyčius, išspręstą ilgai varginusią problemą. Antrąjį pusmetį Jums šypsosis sėkmė. Nuo liepos 16 dienos Jupiteris, astrologų vadinamas „Didžiąja Laime“, įeis į Liūto ženklą (Jūsų asmeniniame horoskope Jupiteris yra Liūto ženkle).Tą pačią dieną Baltasis Mėnulis Selena, siejamas su teigiama žmogaus karma, įeis į Ožiaragio ženklą (Jūsų horoskope Selena yra Ožiaragio ženkle). Tai neeilinis laikotarpis, kuris gali nebepasikartoti niekada gyvenime – išnaudokite jį. Neabejotinai pajusite realų pagerėjimą. Turėsite puikią galimybę  pasiekti  to, ko seniai troškote, o jei reikia, tai ir viską pradėti iš naujo.


► Klausimas

Sveiki. Mano situacija gana nepavydėtina. Šiuo metu esu antro kurso studentė, turiu finansinių problemų, be to, sunki mano pačios situacija. Didžiausią širdį draskanti abejonė tokia, kad prieš metus susipažinau su vaikinu, tačiau jis yra ~5000 km nuo manęs. Planuojamas susitikimas šiais metais. Laukiu jau beveik metus. Ar verta pradėti gyventi savo gyvenimą, ar dar tikėti svajomis?
V.

Atsakymas

Pagirtina tai, jog studijuojate, kadangi šiame gyvenime Jums būtina įgyti išsilavinimą – taip užsitikrinsite sau sklandesnę ateitį. Svarbu, kad niekas Jūsų neatitrauktų nuo svarbaus tikslo. Kitaip sakant, nemeskite kelio dėl takelio – mokslai dabar yra svarbiausi. Meilė, be jokios abejonės, irgi yra svarbus dalykas ir reikalingas kiekvienam žmogui. Tačiau su šiuo konkrečiu vaikinu situacija gan nevienareikšmiška. Nepanašu, jog tai yra tas žmogus, su kurio praleisite visą gyvenimą, nors dabar tarp jūsų yra trauka. Tiek Jūs pati, tiek ir  vaikinas dar nežinote, kaip ir su kuo iš tikrųjų norite gyventi. Galbūt dėl to artimiausioje ateityje nenusimato tokių įvykių, kaip vedybos, šeimos sukūrimas. Tai nereiškia, jog negalite susitikti ar palaikyti ryšį, tačiau nevenkite kitų galimų kandidatų į Jūsų širdį ir neplanuokite savo gyvenimo derindamasi prie dabartinės simpatijos planų – Jums tai nenaudinga. Norėdama išspręsti finansines problemas, nepatingėkite šią vasarą padirbėti; pavyks ir užsidirbti .


► Klausimas

Laba diena. Esu gimusi 199X XX XX. Ankščiau turėjau daug draugių, bet dabar nesuprantu, kas atsitiko mano gyvenime – jų nebeliko, yra tik viena geriausia draugė nuo vaikystės. Nors ir su ja santykiai jau šąla. Jos vardas S., gimusi 199X XX XX. Prašau Jūsų, patarkite ką nors. Gal yra čia mano kaltės? Nors visada buvau draugiška, palaikydavau drauges, gerbdavau jas. AČIŪ.
Nustebusi

Atsakymas

Draugystė Jums yra išties didžiulė vertybe. Mokate būti ištikima ir atsidavusi draugė. Tai viena gražiausių Jūsų charakterio savybių. Tačiau yra ir savybių, kurių vertėtų atsikratyti – prisirišimo ir savininkiškumo. Jums svarbu išmokti susitaikyti su dėsniu, jog vienintelis pastovus dalykas gyvenime yra pokyčiai. Turite suvokti, jog vieni žmonės  ar situacijos trauksis , o vietoj jų ateis nauji. Norite ar ne, likimas nuolat pateiks situacijų, kurios vers išeiti iš sąstingio, keistis kartu su aplinkybėmis. Kuo labiau bandysite pririšti prie savęs žmones, daiktus ar situacijas, tuo didesnė tikimybė, kad iš Jūsų tai bus atimta. Likimas nustos kėsintis atimti ką nors svarbaus, kai suvoksite, jog žmonės nėra nuosavybė, kai nebijosite atsisveikinti su tuo, ką kaupėte. Pastarieji pusantrų metų buvo svarbus laikotarpis Jūsų Sielos evoliucijoje. Viskas tarsi stojosi į savo vietas, nors gal ir ne viskas Jums buvo malonu. Visi svarbiausi įvykiai nebuvo atsitiktiniai, todėl jei kažką praradote – taip jau turėjo įvykti. Santykių pablogėjimas su vaikystės drauge yra pataisomas dalykas. Paprasčiausiai draugės gyvenime, be  jųdviejų santykių, vyko ir kitų reiškinių, kurie reikalavo Jos dėmesio bei laiko. Santykius pagerintų nuoširdus pokalbis be neigiamų emocijų ir reikalavimų.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM astrotarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Astrotarologė VIENU METU gali atsakyti tik į kelis Ji24.lt portale pateiktus skaitytojų klausimus (specialistė tikrai nesėdi ir neatsako tiesiogiai). Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką