Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (spalio 19 d.)

Knyga
„Shuterstock“ nuotr. / Knyga
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose ar patarti dėl karjeros. Į įdomiausius atrinktus laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Klausimas

Esu pakankamai jauna, tačiau nerimauju dėl savo gyvenimo kelio. Neseniai teko visiškai pakeisti studijų ir, galima sakyti, gyvenimo kryptį. Dabar esu nežinioje ir nežinau, kaip galėčiau visiškai atsiskleisti. Klausimas labai paprastas. Ar atrasiu tai, kur galėčiau realizuoti save ir kartu iš to valgyti duoną, ar vis dėlto teks ilgai laukti ir tikėtis tinkamo laiko ir progos? Gimiau 199X XX XX, 07.00 val. Prienų ligoninėje.

Atsakymas

Neliūdėkite, jei karjeros reikalai klostysis lėtai. Svarbiausia yra kantriai dirbti ir atlikti savo pareigas iki galo, net ir kai matysite, jog jūsų kartais nevertina. Tikras, aiškiai jaučiamas įvertinimas ir sėkmė ateis tik po kelerių metų kantraus ir nuoseklaus darbo. Jums svarbiausia yra laikytis vienos ir konkrečios krypties karjeroje.

Galite puikiai save realizuoti veikloje, susijusioje su rašymu, žurnalistika, bibliotekininkyste, istorija, psichologija, odontologija, traumatologija. Beje, iš prigimties esate talentinga detektyvė.


Klausimas

Esu gimusi 198X XX XX, Prienai, tikslaus laiko negaliu pasakyti, nors kažkada dariausi asmeninį horoskopą ir astrologė buvo nustačiusi, kad jis 14.14 val.

Man 29-eri, tačiau niekaip nesurandu srities, kurioje save realizuočiau ir kurioje man sektųsi. Beveik prieš metus turėjau puikų darbą, tačiau jis buvo laikinas ir jame likti nebuvo galimybių, nes darbo vieta buvo panaikinta, tačiau tame darbe jaučiausi pakankamai gerai. Nuo išėjimo ėmiau blaškytis: bandžiau ieškotis darbo toje pačioje srityje, tačiau nepavyko, vėliau išbandžiau kitą sritį, bet ten taip pat jaučiausi ne savo rogėse. Dabar vėlgi ieškau darbo, bet tikrai žinau, kad noriu dirbti, noriu mokytis ir tobulėti, tačiau jaučiu, kad blaškausi.

Iš visų jėgų stengiuosi surasti darbą, išbandžiau įvairius variantus, bet kol kas nesiseka, nepalieku visko likimui, nelaukiu, kol savaime kažkas nukris iš dangaus, o juk žinome, kad šiais laikais niekas ir nenukrenta. Imu galvoti, kad gal apskritai reikėtų pasukti į užsienį, gal ten manęs laukia tai, ko ieškau. Taigi norėčiau paklausti, ar galiu tikėtis, kad artimiausiu metu viskas susidėlios į savo vietas ir pagaliau surasiu savo kelią? 

Atsakymas

Jei darėtės savo asmeninį horoskopą, tuomet astrologė jums tikrai nurodė jūsų talentus, pašaukimą, tinkamiausias profesijas. Kodėl sakote, jog vis dar nežinote ką veikti? Tai gana dažnas atvejis, kai žmogus kreipiasi į astrologą ir gauna atsakymus, tačiau nieko nesiima ir gautos informacijos nepritaiko gyvenime praktiškai. Tuomet konsultacijos ir patarimai neturi jokios prasmės.

Pasinagrinėkite, kas yra jūsų astrologinėje lentelėje, kokius patarimus pateikė astrologas – tai didžiulė brangenybė. Jūsų perspektyviausios profesijos būtų susijusios su kūryba, menais, grožiu, dizainu, vaikais, renginiais. Neblogai užsidirbti pavyktų prekiaujant drabužiais ar dirbant mitybos sferoje. Nuo 2016 metų rudens sulauksite palengvėjimo, gausite puikių pasiūlymų, išsipildys ilgai brandinta svajonė. Iki to kantriai dirbkite ir sukurkite pagrindą sėkmei. Jums svarbiausia ne tai, kokioje šalyje gyvenate, kadangi jūsų problemos ateina iš vidaus. Išmokite savybių, kurių jums labai trūksta: kantrybės ir darbštumo.


Klausimas

Esu gimusi Skuode, 198X XX XX, 11.01 val., gyvenu Londone jau daugiau nei septynerius metus, dirbu viešbučių vadybos srityje. Keletą metų gyvenau įtemptai, buvau viena dideliam mieste. Tekdavo nuolat kraustytis, keisti darbus, apėmė depresija, o dar išsiskyrimas su draugu...

Visada tikėjau, kad susiradus antrąją pusę viskas bus lengviau, gyvenimas savaime stos į savas vėžes, bet taip nėra. Kankina nuolatinis nerimas, kad nerealizuoju savęs, gal skambės kvailai, bet nežinau, kokia veikla man teiktų džiaugsmą.

Dabartinis darbas manęs nedžiugina, nes mano nepasitikėjimas savimi – didesnis už mane pačią. Jaučiuosi lyg užburtame rate, dažnai sutinku žmones, kartojančius, kad turėčiau labiau tikėti savimi, kad esu gabi, protinga, galėčiau daug pasiekti... Toks jausmas, kad esu vienintelė to nematanti. Bijau, kad gyvenime išauš diena, kai jau bus vėlu kažką keisti, jog tada galvosiu, kad taip nieko ir nepasiekiau, nenuveikiau. Tik nežinau, nuo ko pradėti kažką keisti, kokia kryptimi eiti?

Atsakymas

Jūsų asmeniniame horoskope yra stipriai pažeista Saulė, o tai sukelia ne tik neadekvatų savęs vertinimą, bet ir sunkumų meilėje, finansuose. Itin išreikštas Juodasis Mėnulis Žuvyse neleidžia pasitikėti savimi socialiniame gyvenime, pristatant save aplinkiniams ir partnerystėje. Taip pat atneša poreikį būti auka, kuriai reikia nuolatinio dėmesio, paskatinimo ir globos. Būtinai pasidomėkite, kaip galite sau padėti atliekant dvasinio tobulėjimo technikas.

Paieškokite ir tikrai surasite mokytojų, kurie jums galėtų perteikti reikalingas praktikas, kadangi tokios problemos negali savaime „išgaruoti“. Teks rimtai dirbti su savimi. Jūsų darbas būtinai turi būti susijęs su aktyviu bendravimu, tarpininkavimu. Tinka prekyba, vadyba, darbas internetu, veikla, susijusi su technika, kalbėjimu, mokymais. Galite būti puiki užsienio kalbų mokytoja. Jei tikrai esate pasiruošusi permainoms, tuomet nuo dabar iki gruodžio pabaigos turėkite drąsos kreiptis dėl savo norimos darbo vietos – nepraleiskite tam palankaus laikotarpio.


Klausimas

Esu gimusi 198X XX XX, Utenoje, 22.45 val. Esu kupina norų, jausmų ir idėjų, tačiau negaliu viso to realizuoti, nes esu arba kitų, arba pati savęs ribojama. Esu baigusi studijas, kurį laiką neradau niekaip darbo, teko keliskart išvažiuoti padirbėti į svečias šalis. Galų gale grįžusi namo radau darbą, tačiau ir čia nėra tokių sąlygų ir santykių, su kokiais būtų galima ilgai išsilaikyti.

Dėl kito darbo paieškų dvejoju, kartais nepasitikiu savimi, o kartais manau, kad esu verta geresnio darbo. Taip pat turiu draugą, su kuriuo esame pora jau per dešimt metų, bet negaliu žengti santuokos link, nes nejaučiu, kad tai mano žmogus. Mums nuolat kyla nesutarimų dėl vis dar skirtingo gyvenimo būdo, prioritetų, vertybių, nesusikalbame vienas su kitu.

Jaučiu, kad esu pakankamai ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai subrendusi kurti šeimą ir turėti nuosavus namus (šiuo metu vis dar gyvenu su tėvais), bet negaliu, nes neleidžia finansai ir baimė dėl nestabilių sąntykių. Taigi klausimas būtų toks – ar verta dar bandyti dirbti Lietuvoje ir ieškoti kompromisų su esamu partneriu (198X XX XX), ar ieškoti laimės svetur ir kitame glėbyje?

Atsakymas

Įdomu yra tai, jog ir perėjus į kitą darbo vietą, vėl kils panašių problemų ir sakysite, jog vėl norite keisti darbą. Sunkiai sutariate su valdžia, nepakeliate vadovavimo, nors pati pavadovauti mėgstate. Vis dėlto bendrauti su valdžia ir su tais, kurie yra socialiai aukščiau už jus, išmokti tikrai reikėtų.

Esate išties ambicinga mergina. Kad labiau sektųsi, patarčiau jums dirbti prekyboje, su mokymais ar panašius darbus, kuriuose reikia daug bendrauti. Sėkmingai galite dirbti ir per du darbus, jei tik netingėsite. Kelionė į užsienį ateityje jums išties nusimato, tačiau reikia pasiruošti, kadangi bus nelengva fiziškai ir emociškai. Dėl draugo esate teisi, jog neskubate susituokti, čia jums pasitarnauja jūsų intuicija. Santykiai nebus lengvi, o atvirkščiai – kankinantys. Išsiskirti jums tikrai nebus lengva, vis dėlto pagalvokite apie galimybę rinktis kitą žmogų.


Dėmesio, nuo lapkričio mėnesio astrotarologės Lanos Kutkytės atsakymus į skaitytojų klausimus pateiksime kas antrą savaitę. Bus atsakoma tik į penkis pačius gražiausius bei įdomiausius skaitytojų laiškus, kurie ateis adresu ji24.lt@zlg.lt

Kitus du mėnesio savaitgalius astrotarologė supažindins Ji24.lt skaitytojus su ezoterinio pasaulio dėsniais, pateiks naudingų pamokėlių, patarimų, paaiškins svarbiausius reiškinius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką