Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainoros istorija. „Vieną kartą Paryžiuj... Atradau antrąją gyvenimo meilę“

Meilė Paryžiuje
„Shuterstock“ nuotr. / Meilė Paryžiuje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketveri metai draugystės, išblėsusi meilė, rutina ir gyvenimo monotonija paskatino Dainorą išvykti į Prancūziją. O ten jos laukė naujas gyvenimas, nauja meilė ir romantika alsuojantis vizitas į Paryžių. Siūlome paskaityti jos istoriją konkursui „Vieną kartą Paryžiuj...“.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

2013-ųjų metų vasario mėnesį su gyvenimo draugu Dariumi šventėme ketverių metų draugystės sukaktį. Būtent tuo laikotarpiu ir užklupo mintys apie „Erasmus“ studentų mainų programą. Didžiausia priežastis, kodėl aš panorau kažkur išvykti, buvo prasidėjusi gyvenimo monotonija.

Kai pirmą kartą apie tai užsiminiau savo draugui, jo veide išvydau šaltą apstulbimo grimasą, tačiau atkalbėti nuo kelionės jis manęs net neketino.  Jis buvo pirmoji mano meilė, bet laikui bėgant, įsitvirtinus rutinai, meilė ir aistra peraugo į prisirišimą.

Taip pat skaitykite: Andželikos istorija „Vieną kartą Paryžiuje... Supratau, kas yra tikroji meilė“

Gal niekada nenorėjau sau pripažinti, kad meilė išblėso, ir aš jau buvau pasiruošusi kitam gyvenimo etapui, todėl ir dairiausi naujovių. Kad ir kokios tos priežastys, tačiau rugpjūčio mėnesio pabaigoje aš susikroviau daiktus ir išvykau į Prancūzijos Versalio miestą. Mano mylimasis palydėjo mane iki oro uosto ir su ašaromis akyse aš su juo atsisveikinau. Skaudu buvo suvokti, kad pusę metų nematysiu savo brangiausio žmogaus, su kuriuo praleisdavau kiekvieną dieną. 

Atvykus į universiteto miestelį buvo tiek daug veiklos, dėmesio, linksmybių, kad net užmiršau, ką reiškia ilgėtis savo draugo. Mes bendravome kiekvieną dieną, tačiau laikui bėgant, mūsų pašnekesiai retėjo. Tiek aš, tiek jis nebesurasdavom minutės prisėsti prie kompiuterio. 

Praėjus mėnesiui nuo mano atvykimo į Versalį, vyko prancūzų vakarėlis, kurio metu susipažinau su įspūdingo grožio prancūzu – Jozefu. Pasirodė jis man toks protingas, toks gražus ir išsilavinęs... Atrodė, jis buvo pats tobuliausias.

Taip pat skaitykite: 20 dainų, tobulai tinkančių nepamirštamai meilės nakčiai

Nuo pažinties pradėjome kiekvieną dieną susitikinėti, o aš vėl pajutau tą patį jausmą, kurį prieš ketverius metus jaučiau Dariui. Aš net pradėjau mokytis prancūzų kalbos. Atrodė, kad vėl įsimylėjau. Džiaugiausi, skraidžiau padebesiais, tačiau mano laimę pritemdydavo prisiminimai apie Darių. Mes vis dar susirašydavom, nors skambučiams laiko nebelikdavo. Iki pat paskutinės minutės tempiau ir nieko jam nesakiau apie naująjį mano draugą, kol...

Prisėdome bare ir užsisakėme vyno, netrukus Jozefas atsiklaupė ir man pasipiršo. Aš taip jį mylėjau, kad nesugebėjau atsisakyti.

Paskutinįjį mano buvimo Prancūzijoje mėnesį Jozefas nusivežė mane į Paryžių. Buvo šaltas vakaras, tačiau mes užkilome į Eifelio bokštą. Sunku ir apsakyti, kokio pasakiško grožio vaizdas atsivėrė mums prieš akis. Prisėdome bare ir užsisakėme vyno, netrukus Jozefas atsiklaupė ir man pasipiršo. Aš taip jį mylėjau, kad nesugebėjau atsisakyti. Pamaniau, kad visas šis pusmetis buvo pats gražiausias mano gyvenime ir jaučiau, jog šypsena nuo veido man nedings ilgai...

Kitą rytą, kai grįžau atgal į universitetinį miestelį Versalyje, aš atrakinau savo kambario duris ir savo lovoje išvydau miegantį Darių. Į kambarį jį įleido mano kambariokė...

Ant stalo stovėjo didelė puokštė rožių, o vos mane pamatęs Darius pribėgo, apkabino ir pasakė, kad toks mūsų bendravimas varė jį iš proto ir kad visada laukė manęs. Darius pasakė pasiėmęs atostogų, kad paskutinę mano vizito Prancūzijoje savaitę pabūtų su manimi ir mes kartu grįžtume į Lietuvą.

Aš buvau apstulbus. Mano veido išraiška turbūt buvo tokia pati, kaip jo, kai pasakiau, kad išvyksiu į Prancūziją. Nieko kito man nebeliko daryti, kaip tik jam pasakyti tiesą. Labai ilgai dvejojau ir skaudančia širdimi ištariau, kad susižadėjau su Jozefu.

Darius pradėjo mane niekinti, tačiau aš jį supratau. Pasakiau, kad gali likti, kiek tik nori, tačiau jis tą pačią dieną susidėjo daiktus ir išvažiavo.

Po savaitės į Lietuvą grįžau ir aš. Iš pažįstamų sužinojau, kad Darius buvo man neištikimas, ir tik sąžinės griaužatis jį pastūmėjo atvažiuoti pas mane.

Šiais metais baigiu studijas ir išvažiuoju gyventi pas savo sužadėtinį į Prancūziją, o vasarą planuojame vestuves... 


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt ir „Gloria Brandy Black Edition“ rengiamame romantiškų, nuotaikingų, intriguojančių, įsimintinų istorijų konkurse „Vieną kartą Paryžiuj...“.

„L'Occitane“ dovanų čekis.
„L'Occitane“ dovanų čekis.

Trijų geriausių tekstų autoriams atiteks po „Gloria Brandy Black edition“ įsteigtą prizą – 250 Lt vertės „L‘Occitane“ čekį norimai kosmetikai įsigyti.

2015 m. sausio 5 d. (pirmadienį) portale Ji24.lt skelbiame istorijų balsavimą. Dvi geriausias istorijas atrinks Ji24.lt redakcijos sudaryta komisija, o trečiąją istoriją išrinks skaitytojai balsuodami.

Nugalėtojus skelbiame sausio 6 d. (antradienį) portale Ji24.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką