Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gegužės mėnesio taroskopas

Pakabintojo korta (kairėje)
Shutterstock nuotr. / Pakabintojo korta
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Sudėję šių metų ir mėnesio skaitmenis (2014 ir 5 )gausime mėnesio skaičių 12 ir darsyk jį susumavę – 3. Tą patį mėnesio skaitmenį ir taro kortą mes turėjome praėjusių metų birželį, tad verta prisiminti kaip asmeniškai mums praėjo tas mėnuo, kad suprastumėme ko galima tikėtis dabar“, – sako tarologė Lina Balsė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Skaičius 12 yra kupinas prieštaravimų, nes 1 – tai iniciatyvos ir ryžto, o 2 – pasyvumo ir prisitaikymo skaičius, jie vienas kitą tarsi sustabdo. Jų suma 3 yra priešybių sintezės ir kūrybingumo simbolis. Iš dviejų skirtingų ir nesuderinamų dalykų gimsta kažkas kokybiškai naujo. Kadangi metų skaičius yra 7 – tiesos ieškojimo, tobulėjimo skaičius, veikdamas kartu su skaičiumi 3, gegužės mėnesį jis ragins įsigilinti į savo emocijas, išsiaiškinti, kas daro mus laimingais, ko reikia mūsų laimei, o taip pat skatins kūrybinę saviraišką.

Šio mėnesio pamoka yra kaboti tarp žemės ir dangaus, kol rasime būdą naujai ir kūrybingai pamatyti pasaulį ir savo vaidmenį jame, perkainoti savo vertybes ir iš pasyvumo bei apmąstymų periodo išnirti aiškiau žinodami, koks kelias veda į laimę ir kaip realizuoti save.

Pakabintojo korta mus moko nuolankaus pasiaukojimo vardan kilnesnio, aukštesnio tikslo, vardan savo įsitikinimų ir vertybių.

Panašią situaciją matome 12 numeriu pažymėtoje Pakabintojo kortoje iš taro kaladės. Šios kortos veikėjas kabo surištomis už nugaros rankomis. Tačiau jo padėtis žemyn galva reiškia, kad pasaulį jis mato atvirkščiai. Jis gali pakeisti savo požiūrio kampą, pamatyti situaciją iš kitos perspektyvos, perkainoti savo vertybes ir prioritetus, paaukoti materialias vertybes dėl dvasinių.

Gegužės mėnesį galima tikėtis, jog nemažai reikalų ir situacijų tiesiog įstrigs, ir nieko negalėsime dėl to padaryti. Galime jaustis bejėgiais, pykti, spurdėti savo pančiuose, bet taip tik nuvarginsime save. Efektyviau tą laiką išnaudotume, jei ryžtumės nerti giliau į situaciją ir pažvelgti į ją nestandartiškai, iš kito kampo ar kito žmogaus perspektyvos. Susitaikymas ir perspektyvos pakeitimas šį mėnesį duos daugiau naudos nei pastangos pakeisti tai, kam neturime įtakos, pavyzdžiui, kito žmogaus. Joks priekaištų, ašarų, maldavimų, pamokymų kiekis nepakeis kito žmogaus, jei jis pats nenori pasikeisti. O to tikėdamiesi ir laukdami mes pastatome save į aukos poziciją.

Kartais ši korta rodo tikrą auką ar pasiaukojimą, kai atiduodama kažkas svarbaus dėl kažko dar vertingesnio. Skandinavų dievas Odinas, persmeigtas ietimi, savanoriškai kabojo ant pasaulio medžio devynias dienas ir devynias naktis be maisto ar gėrimo. Šiai aukai jis ryžosi vardan gilesnio pažinimo, ir jam atsivėrė runų paslaptys. Taigi ši Pakabintojo korta mus moko nuolankaus pasiaukojimo vardan kilnesnio, aukštesnio tikslo, vardan savo įsitikinimų ir vertybių.

Tačiau yra ir tiesiog amžinos aukos vaidmens pavojus, kai aukojamės neprašyti, patys savęs gailimės ir pykstame ant tų, kurie to neįvertina. Ar galite būti sąžiningi ir bent sau prisipažinti, kokioje situacijoje laukiate, jog kažkas padėtų, nors iš tiesų galėtumėte padėti sau patys arba paprašyti ir priimti pagalbą? O dėl ko išties esate bejėgiai ir naudingiau būtų tiesiog susitaikyti ir priimti situaciją tokią, kokia ji yra?

Dar viena pavojinga šios kortos pusė ir mėnesio tendencija yra per gilus pasinėrimas į pakitusias sąmonės būsenas ir atitrūkimas nuo realybės. Geriausiu atveju, tai gali būti gilūs religiniai ir dvasiniai patyrimai, atsidavimas įkvėpimui ir kūrybai, užmirštant net fizinius savo kūno poreikius. Blogiausiu atveju, galite ieškoti pakitusių sąmonės būsenų per pasinėrimą į fantazijas ir iliuzijas, saviapgaulę, alkoholį ar narkotikus. Pasistenkite neperžengti ribos tarp sprendimų ir būsenų, kai aukojate kažką dėl aukštesnių ir svarbesnių dalykų, kada ieškote atsakymų savo viduje, ir tarp bėgimo nuo realybės bei atsakomybės už savo gyvenimą.

Paskirkime šį mėnesį gilesniam savęs ir žmogiškos prigimties pažinimui bei savo asmeninės laimės paieškoms. Kartais nebūtina nieko keisti, tik savo požiūrį, ir ta pati situacija staiga įgauna visai kitą prasmę. Pasikeitus požiūriui, nukris tie pančiai, kuriais patys save pririšame prie visai mums nepatinkančių situacijų.

Šis mėnuo yra puikus laikas:

  • apmąstyti savo prioritetus ir vertybes,
  • sukaupti drąsos būti originaliems ir nestandartiškiems,
  • išsilaisvinti iš baimės dėl aplinkinių nuomonės,
  • pradėti gyventi taip, kad jaustumėmės iš tiesų laimingi.

Gal išoriškai per gegužės mėnesį nedaug kas pasikeis, bet jei priimsime Pakabintojo pamoką, vien nuo mūsų požiūrio pasikeitimo staiga viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Nes mes būsime visai kiti žmonės, ir mūsų santykis su pasauliu būs kitoks.

Asmeninė prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime, išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą gegužės mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t. y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną, žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Kardų Tūzas, Monetų 9 ir Kardų 10.

Gegužės mėnesį galite tikėtis įkvėpimo ir naujų idėjų. Gal kils mintis vykti į kelionę ar padirbėti svečioje šalyje, gal imtis įdomios veiklos, verslo ar kitaip smagiai praleisti laiką. Idėjos greičiausiai bus susijusios arba su didelėmis išlaidomis arba su galimybe daug uždirbti. Planavimo etape viskas atrodys nuostabu, tačiau jei paskubėsite, dėl nenumatytų aplinkybių, elementaraus atsitiktinumo ar sėkmės trūkumo netinkamiausiu metu galite labai nukentėti. Investicijos gali nueiti perniek, brangi pramoga atnešti vien rūpesčių, o ne malonumą. Neskubėkite, kiek įmanoma, apsidrauskite nuo netikėtumų arba apskritai atidėkite sumanymų, susijusių su dideliais pinigais, įgyvendinimą.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Fortūnos Ratas, Monetų Karalius ir Kardų Karalienė.

Kortos jums žada sėkmę, palankius sutapimus, malonias staigmenas ir netikėtumus. Sudėjus šią sėkmę su jūsų sunkiu ir atkakliu darbu bei praktiškumu, galima tikėtis puikių rezultatų, ypač materialinėje sferoje. Verslo naujovės ateityje leis gauti didesnį pelną, užlipti ant dar vieno sėkmės laiptelio. Dalis sėkmės bus susijusi su tuo, kad net susiklosčius palankioms aplinkybėms, jūs nešoksite stačia galva, kaip „vienetukai“, o pirmiausia užbaigsite ankstesnius darbus, viską tvarkingai susiplanuosite, susiorganizuosite ir pamažu pajudėsite link šių planų įgyvendinimo. Pasirinkę maratoną vietoje sprinto laimėsite kur kas daugiau ilgalaikėje perspektyvoje.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Vežimas, Monetų 10 ir Kardų 3.

Šį mėnesį būsite linkę iš esmės tvarkyti savo emocinę situaciją ir, palikę už nugaros tai, kas jums teikia sielvartą, ryžtingai siekti laimės. Jei santykiuose jausmai atšalę, rasite savyje jėgų išeiti. Taip pat pavyks emociškai atsiriboti nuo praeities traumų ir skausmo, daugiau nebesigręžioti atgal, nukreipti savo mintis į dabartį ir ateitį. Darnios šeimos šį mėnesį sulauks ypatingos laimės ir sėkmės, kuri palies ne tik du žmones, bet ir visą giminę. Ten, kur darnūs santykiai – šeimoje ar darbo kolektyve, žmonės sugebės realizuoti savo prigimtį, jų su meile atliekamas darbas ar kūryba atneš gerovę ir klestėjimą. Tiesa, visas šis laimės ir meilės ieškojimas gali susukti jaunas galvas bei aistringas širdis. Rezultatas – skausmingos meilės ir draugystės išdavystės.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Mylimieji, Taurių 4, Skeptrų 4.

„Ketvertukai“ taip pat ieškos savo laimės, rinksis, kokiu keliu jiems eiti, su kokiu žmogumi būti. Tačiau pastoviesiems „ketvertukams“ pokyčiai nėra lengvas dalykas. Bet koks pasirinkimas yra susijęs su kažko atsisakymu, tam, kad judėtų link kažko naujo, reikia palikti sena. „Ketvertukai“ gali likti vietoje ir laukti bei tikėtis, jog kiti keisis taip, kad suteiktų jiems laimę. Apimti minčių apie tai, ko jums trūksta, didžiąją gegužės dalį galite nematyti ir neįvertinti to gero, ką turite. Nedrįsdami priimti sprendimo, liksite ten,  kur buvote iki šiol. O per gegužės mėnesį aiškiau supratę, ko reikia jūsų laimei, galite jaustis tik dar liūdniau, nedrįsdami to siekti. Kad ir kaip sunku būtų – rinkitės. Arba norėkite to, ką turite, arba siekite gauti tai, ko norite.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Imperatorė, Imperatorius, Skeptrų Karalius.

Gegužės mėnesį moterys „penketukės“ gali tikėtis nemenkų sukrėtimų, išgąsčio, problemų, užgriūnančių lyg perkūnas iš giedro dangaus. Nors iš tiesų atsitiktinumų nebūna. Tai, kas atrodo netikėta, dažniausiai ilgai bręsta mumyse, kol susikaupia toks slėgis, jog ištinka „sprogimas“. Būtent vidinė įtampa, užslopinta agresija, nepasitenkinimas arba neteisingas santykis su pasauliu ir aplinkiniais veda į šį sprogimą. Didelė konfliktų su vyrais, ypač sutuoktiniu, vadovu ar valdžios žmogumi, tikimybė. Tiesiog jei moters vidinė energija yra ne jai natūrali In, moteriška, mylinti ir harmonizuojanti, o agresyvi Jan – vyras kitaip nei susierzinimu, pykčiu ir atstūmimu reaguoti net negali. Pagelbėtų nešališko trečio asmens patarimai. Tik svarbu, kad jis būtų stiprus vyras, tačiau viduje mylintis ir užjaučiantis.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Vežimas, Šventikas, Žynė.

Niekas negalės apkaltinti jūsų pasyvumu gegužės mėnesį. Būsite nusiteikę ryžtingai siekti savo tikslų, ginti tai, ką laikote teisinga, jausite, jog jūsų įsitikinimai yra palaikomi taisyklių, tradicijų, religinio mokymo ar įprastinės visuomeninės tvarkos. Gegužės mėnuo bus puikus laikas kurti, saugoti ar ginti šeimą, formuoti šeimos tradicijas, netgi kurti naujas, orientuotas į visų šeimos narių laimę. Jei jūsų ketinimai bus išties geri ir altruistiški, sulauksite aukštesnių jėgų palaikymo per subtilias įžvalgas, intuiciją ir tiesiog vidinį pasitenkinimo ir harmonijos jausmą. Jei jums pavyks pažinti ir įvaldyti save patį, rasti vidinę prieštaringų jėgų pusiausvyrą, tinkamą santykį su aplinka, jums atsivers pasaulio ir visatos dėsnių suvokimas, intuityvus žinojimas. Galite pasikliauti savo intuicija.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Skeptrų Pažas, Skeptrų Riteris ir Nuosprendis.

Gegužės mėnesį sulauksite gerų žinių, paraginimo imtis veiklos, judėti. Ieškantys darbo gali būti pakviesti į pokalbį puikioje, bet didelius reikalavimus keliančioje vietoje. Palankus laikas kelionei ar apskritai naujai gyvenimo krypčiai. Kad ir ko imsitės, iš pradžių tai atrodys tiesiog naudinga, perspektyvi galimybė, o su laiku imsite jausti, jog tikite tuo, ką darote. Likimas jums siunčia ženklus, kaip toliau elgtis, rasite savo pašaukimą. Pradėdami šią fizinę ar tiesiog gyvenimo kelionę vadovaukitės taisyklėmis, išbandytais ir patikrintais metodais, o vėliau aukštesnės jėgos ar likimas nurodys, kas teisingiausia jūsų situacijoje, kur reikia pakoreguoti požiūrį ar tikslus, pakeisti elgesį.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Taurių 5, Taurių 10, Kardų 10.

Kuriant naujus santykius ar pradedant naują gyvenimo etapą, įgyvendinant naujas idėjas, siekiant laimės jus stipriai įtakos neigiamos emocijos iš praeities. Nusivylimai ir apgailestavimai bei jūsų dairymasis atgal gali priversti jus nesąmoningai sužlugdyti naują laimę. Taigi būkite atsargūs, prisimindami praeitį. Galite įskaudinti greta esantį naują žmogų, bendraudami su buvusia meile ar pakomentavę, jog buvusi mylimoji ar mylimasis kažką darė kitaip, ir tai buvo geriau. Taip pat neverta prisiminti ir senų nuoskaudų, vėl dėl to priekaištauti, nes iš naujosios laimės ir harmonijos gali taip pat likti tik prisiminimas. Kortos duoda daug perspėjimų kontroliuoti savo emocijas, nes gegužės mėnesį didelė skyrybų tikimybė. Ir tai ne tokios skyrybos ar pabaiga, kai situacija natūraliai užsibaigė. Tai grėsmė prarasti kažką labai gražaus, gero ir perspektyvaus, sužlugdyti savo laimę.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Kardų Pažas, Monetų Karalienė ir Kardų Karalienė + Monetų 2.

Gegužės mėnesį teks pasitelkti visą savo įžvalgą, lankstumą ir apsukrumą, nes galite sulaukti blogų naujienų, ypač susijusių su darbu, materialine padėtimi arba sveikata. Iš vienos pusės, jums būtų naudinga pailsėti ir labiau pasirūpinti savimi, tačiau iš kitos pusės, būsite visiems labai reikalingi, jums neleis ramiai būti. Jei nors trumpam atitrūksite nuo reikalų, vėliau teks suktis lyg vijurkui ir labai susikaupti, kad spėtumėte pasivyti ir atlikti viską laiku. Greičiausiai susitvarkysite, ir viskas susidėlios sėkmingai. Draugystėje ir partnerystėje, ypač tarp moterų, bus įtempta situacija, nes išryškės asmenybių skirtumai. Tačiau jei sugebėsite juos suderinti ir papildydamos viena kitą dirbti dėl bendros gerovės, darbe ar versle tai atneš sėkmę ir pripažinimą jums abiem.


Šaltinis – taroskopai.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką