Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Indų horoskopas: koks esate ir kokio partnerio jums reikia?

Indiškas horoskopas
Fotolia nuotr. / Indiškas horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien siūlome pasmalsauti ir dar kartelį pasinerti į savo asmenybės paieškas. Norite tikėkite, norite ne, tačiau kai kada horoskope atrandama ir dalelė tiesos. Tad kodėl neišbandžius? Pateikiame indų horoskopą pagal gimimo datą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Balandžio 13–26 d. – ŽIRGAS

Šiuo metu gimsta laisvės, judėjimo ir nepriklausomybės trokštantys žmonės, ieškantys sėkmės ir pripažinimo. Jie labai aistringi, greitai užsiplieskia, tačiau išlieka pastovūs. Mėgsta domėtis viskuo, kad vyksta aplinkui, keičiasi pastebėjimais ir mintimis su bendraminčiais, vertina dvasingumą, supratingumą, todėl antrosios pusės geidžia turinčios tas pačias savybes. Taip pat jiems patinka, kai mylimas žmogus būna kiek avantiūristiškas, mėgsta nuotykius ir gyvenimą kuria savomis jėgomis.

Balandžio 27–gegužės 10 d.  – DRAMBLYS

Esate tikri individualistai, po kojimis tvirtai jaučiantys žemę, nebijantys sunkaus darbo. Mėgstate prabangą, madą, grožį, gurmanišką maistą ir visus kitus gyvenimiškus malonumus. Meilėje trokštate jaustis pasitikintys savimi ir tikri, kad jus dievina bei nešioja ant rankų. Todėl išrinktasis turi norėti ilgalaikių santykių. Drambliams patinka, kai juos užkariauja, dėl jų kovoja ir atvirkščiai, gal todėl jie yra pasiruošę ir neapgalvotiems poelgiams. Kartais atšalate, kai ilgai besivaikytas grobis jau yra jūsų rankose.

Gegužės 11–24 d. – AVIS

Esate aistringi, jausmingos prigimties, savyje slepiate ir bailumo daigus, ir nepamatuotą drąsą bei daugybę kitų viena kitai prieštaraujančių savybių. Sunkiose situacijose žinote, kaip elgtis, ir savarankiškai susidorojate su nesėkmėmis. Profesiniame gyvenime jus galima pavadinti lyderiu, o štai intymioje sferoje kaip tik laikotės visų atsargumo priemonių. Tik pajutę, kad meilė yra abipusė, pagaliau atsiskleidžiate ir leidžiatės būti užkariauti. Netrokštate kuo greičiau sukurti šeimos ir susisaistyti vedybiniais saitais. Skuba kaip tik jus verčia atidėlioti tokius rimtus sprendimus. 

Gegužės 25–birželio 7 d. – ŽALTYS

Jūs jausmingi ir greitai įsižeidžiantys žmonės, akimirksniu persimainote, slepiate savo drovumą ir kuklumą po kauke. Tačiau kūrybingumo jumyse su kaupu, vertinate meną, tikrą grožį, prabangą, tačiau nepersistengiate. Santykiuose jūs aistringi, pavydūs, siekiate, kad meilės ryšys būtų tobulas. Nebijote demonstruoti savo meilės viešai, tačiau dažniausiai patys žengti pirmo žingsnio nesiryžtate. Iš mylimo žmogaus trokštate ištikimybės, o dėl meilės vingių galite iškrėsti net labai kvailų dalykų.

Birželio 8–20 d. – GYVATĖ

Jūs jautrus, kuklus ir ironiškas, tačiau šalia galima aptikti ir drąsos, ir aktyvaus gyvenimo klodų. Demonstruojate savo autoritetą, mėgstate valdyti kitus žmones. Jums būtina intelektuali veikla ar užsiėmimai, kuriais galėtumėte lavinti savo proto aštrumą. Į kritiką reaguojate labai ugningai. Santykiuose jums nereikia kiekybės – kur kas labiau vertinate kokybę, tad vienintelio paieškos tęsiasi tol, kol pagaliau sutampa jūsų biolaukai bei intelektualus požiūris į pasaulį. Esate patrauklūs seksualiai, tačiau pirmą žingsnį žengti paliekate partneriui. Jei jam pavyks jus uždegti, galite tikėtis itin aistringo intymaus gyvenimo.

 Birželio 21–liepos 4 d. –  SARGINIS KIEMO ŠUO

Pasižymite skvarbiu protu, analitiniu mąstymu, siekiate įgyvendinti tai, ką sugalvojate, realizuoti savo svajones. Puikiai išmanote, kurlink pasukti vieną ar kitą situaciją, trokštate valdžios. Meilės santykiuose esate atsidavę, nesigėdijate savo seksualumo, tačiau pasiduodate gyvuliškiems instinktams, nemokate kontroliuoti savo troškimų. Dažniausiai tai baigiasi prastai ir pridaro daugybę bėdų. Kartais „kieminukai“ per daug pasineria į iliuzijas, būna per daug reiklūs sau ir kitiems, tad nieko keisto, kad jų trokštama realybė yra visai kitokia nei galite įsivaizduoti. Geriausias partneris tas, kuris rūpinsis, prižiūrės, palaikys ir girs.

Liepos 5–18 d. – KATĖ

Esate nepastovūs: keičiate savo gyvenamąją vietą, savybes, asmenybę, taip pat švelnūs, linkintys gero, nemėgstantys turėti reikalų su rizikingais žmonėmis, siekiantys savo tikslo. Būtent tokie žmonės gimsta šiuo laiku. Negalite pakęsti, kai jus kontroliuoja, jums jūsų laisvė ir nepriklausomybė yra labai svarbios. Įsimylite vieną kartą, o jausmams nepasiduodate akimirksniu – jus valdo protas, o ne aklas geismas. Antra pusė turi būti labai išmintinga ir akyla, kad įvertintų visas Katės nuotaikas bei elgesio niuansus. Tik nekurkite dirbtinų pavydo scenų – šie žmonės mėgsta vilioti priešingos lyties atstovus ir tikrinti, kaip jaučiasi išrinktasis, bei parodyti, kad jie visgi – laisvi!

Liepos 19–rugpjūčio 1 d.  – AVINAS

Gimę šiuo laiku žmonės protingi, apdovanoti lakia vaizduote, visada pasiruošę duoti gerą patarimą ar padėti materialiai, jeigu mato, kad to reikia jų artimieisiems. Kadangi yra labai atsakingi ir nori įvykdyti visus prašymus, kartais patiria tikrą krizę – kaip viską suspėti ir dar išlikti geriems? Užtai jiems tiesiog būtina harmoninga aplinka, kad atsiskleistų. Meilės santykiuose šie žmonės gana uždari, daug reikalauja, yra nepriklausomi, tačiau tuo pačiu būna kiek kuklūs, drovūs, greitai susigėsta. Trokšta, kad partneris juos suprastų iš pusės žodžio. Mėgsta savintis savo antrąją pusę, tad verčiau jiems nesukelkite pavydo jausmo – gali baigtis net labai blogai. Jausmų stengiasi neafišuoti, o ilgai trunkančių santykių tiesiog nesupranta, kol atranda tą vienintelį.

Rugpjūčio 2–16 d. – KATINAS

Turite puikų humoro jausmą, o jumyse susipina ir gėris, ir blogis, kartais pamirštate taktą, būnate nemandagūs, tačiau kone hipnotizuojate žmones, mėgstate pavojus, jums netrūksta įžvalgumo. Dėl tokių būdo savybių dažniausiai gaunate tai, ko norite, tačiau trokštate išsaugoti laisvę. Netgi meilėje prašote nepriklausomybės, kai tuo tarpu patys beprotiškai savinatės mylimą žmogų. Jeigu tampate dievinimo objektu – geriau ir būti negali, jaučiatės taip, lyg visą laiką plaukiotumėte medaus jūroje. Ką jau kalbėti apie jūsų įpročius ką nors suvilioti… Sekse darote tik tai, kas jums patinka, o jeigu kažkam tai neįtinka, galvos nesukate.

Rugpjūčio 17–29 d. – ŽIURKĖNAS

Pirmenybę teikiate tradicinėms vertybėms, esate užsispyrę, kartais net grubūs, trokštate valdžios ir pripažinimo. Jūs nuolatos galvojate apie naujas idėjas, kaip įgyvendinti vieną ar kitą tikslą, tačiau netgi pasiekę tai, apie ką svajojate, dažniausiai nebūnate patenkinti. Meilė jums – varomoji jėga, todėl esate pasiruošę nemažai laiko skirti antrosios pusės paieškoms. O štai mylimas žmogus turi būti visų pirma ramus, suprasti jūsų valdžios troškimą, išlikti kantrus, priimti visus jūsų reikalavimus. Esate seksualūs, drąsūs, džiaugiatės gyvenimu, mėgstate aktyvų gyvenimo būdą.

Rugpjūčio 30–rugsėjo 12 d.  – ŽIURKĖ

Jūs esate apdovanoti – sėkmė ir laimė eina visuomet šalia. Patrauklūs, ramūs, racionalūs, gebate užsispyrusiai dirbti ir siekti tikslo, kadangi pirmenybę teikiate patogumui, autoritetui ir valdžiai. Šeima – itin svarbi, su mielu noru kūrenate šeimos židinį ir stengiatės sukurti jaukius namus. Meilėje norite artimų, ilgalaikių ryšių, kurie užtikrintų jūsų puoselėjamas vertybes. Sekse Žiurkės aktyvios, taikosi, pykstasi ir skiriasi – lovoje, tačiau dažniausiai viskas baigiasi labai gerai. Aistra ir pykčio priepuoliai netgi gali keliauti vienas šalia kito, tad su Žiurke viskas bus tikrai ne taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Rugsėjo 13–25 d. – TAURAS

Jūs mielai padedate kitiems, turite dovaną gydyti sielas ir širdis, esate dosnūs, mėgstate užmezgti draugystes, tačiau jums itin trūksta pasitikėjimo savimi. Jeigu išoriškai jūs ramus, nebūtinai taip yra iš tikrųjų, kadangi už kaukės slypi ir išgyvenami stresai, ir įtampa, jums sunku susitaikyti su permainomis. Todėl jums labai norisi šalia turėti žmogų, kuris suprastų, ką jums tenka patirti, ir palaikytų. Užkariauti Taurą nėra paprasta, jums teks įdėti nemažai pastangų, kadangi be kovos šie tikrai nepasiduos. Seksualiniai santykiai jiems ne tik malonumas – šiems žmonėms itin svarbu pratęsti giminę, kadangi be šeimos jie neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Rugsėjo 26–spalio 9 d. – BUIVOLĖ

Esate labai kūrybinga asmenybė, tačiau jūsų nusiteikimas keičiasi labai dažnai, o racionalumo ir praktiškumo kaukė slepia vidinę tuštumą, kurią norite užpildyti. Esate labai atsakingi ir tuo pačiu egoistiški, patiklūs. Gaila, kad viduje taip savimi nepasitikite, ilgai kankinatės, kad surastumėte tą tikrąjį žmogų, kuris būtų šalia ir su kuriuo galėtumėte drąsiai eiti per gyvenimą. Tam, kad mylimas žmogus būtų laimingas, jie pasiruošę daug kam – yra dosnūs, jausmingi, trokšta emocinio palaikymo, švelnūs, neklastingi.

Spalio 10–22 d. – TIGRĖ

Gimusieji šiuo metu yra apdovanoti artistiškumu, kūrybingumu, ambicingumu, drąsa, jėga, patrauklumu. Esate stipraus charakterio, tačiau labai dažnai peržengiate ribas, tampate ekscentriški, aistringi ir patraukiate kitų žmonių dėmesį. Jums patinka bendrauti su aplinkiniais, esate prisirišę prie gražių daiktų, prabangos, aštrių pojūčių. Šie žmonės ganėtinai anksti pradeda domėtis meilės nuotykiais, tačiau, kaip bebūtų keista, iki galo savęs neatiduoda ir neatskleidžia, nemėgsta kompromisų nei santykiuose, nei seksualiniame gyvenime. Patinka konkuruoti, varžytis, apginti kitus, o kai reikia – kovoti už savo įsitikinimus. Tigrėms reikia žmogaus, su kuriuo būtų paprasta dalytis džiaugsmais ir vargais, tačiau verčiau neužgaukite jos jausmų, kitaip visu gražumu atsiskleis žiaurumas, atšiaurumas ir šaltumas.

Spalio 23–lapkričio 5 d. – BUIVOLAS

Indiškas horoskopas atskleidžia, jog žmonės, gimę šiuo periodu, gyvenime derina ambicingumą su idealizmu, trokšta būti turtingi, sėkmingi ir palikti pėdsakus istorijoje. Valdžia jų rankose tirpte tirpsta – jie kuria planus, apgalvoja karinius manevrus, žingsnius ir niekada nepraranda žaismingumo. Gal todėl, kad sieloje jie lyg nekalti kūdikiai. Tai tobulybės siekiantys, kritiški, labai daug iš kitų ir savęs reikalaujantys žmonės. Šeima jiems – svarbiausias dalykas, tačiau dar svarbiau surasti tą, su kuriuo tą šeimą norėtųsi sukurti. Buivolai itin seksualūs, tačiau moka tramdyti aistras ir kartais užsideda kaukę, kad galėtų išvengti parodyti savąją asmenybę nuogut nuogutėlę.

Lapkričio 6–18 d. – TIGRAS

Tigrams būdinga jėga, gebėjimas priimti sprendimus, mokėjimas darbus atlikti iki galo ir tuo pačiu save įkūnyti velniškai patraukliame amplua. Šiuo periodu gimę žmonės visuomet pasiruošę parodyti dėmesį kitiems, yra jautrūs, subtilūs, mėgsta bendrauti, yra atviri įvairiausiems pasiūlymams. Tačiau reikia paminėti, jog jie nemaži materialistai. Tačiau, kai pasiekia tam tikrą ribą ir būna patenkinti finansine sėkme, iškart prarandą bet kokį susidomėjimą pinigais. Santykiuose jie niekuomet neatmeta galimybės kažkuo susižavėti. Neapsisprendimas, ko nori iš antrosios pusės, atsiskleidžia dažna partnerių kaita, tačiau ilgainiui, bėgant metams, ši tendencija mąžta. Jiems svarbu surasti tokio paties seksualinio temperamento partnerį, kaip ir jie patys.

Lapkričio 19 –gruodžio 1 d. – ELNĖ

Jūs nuolatos ieškote tobulybės visose srityse. Įdomu, kad jumyse telpa pačios skirtingiausios būdo savybės: gerumas ir žiaurumas, gyvenimo džiaugsmas ir depresija, materialus, troškimų kupinas ir dvasinių vertybių sklidinas pasaulis. Meilėje jums taip pat reikia idealaus partnerio, tačiau kai tokį atrandate, prarandate save ir esate pasiryžę bet kam. Kartais jums sunku apsispręsti, todėl kelyje sutinkate itin daug pagundų. Sekso be meilės jums nereikia, trokštate harmoningos dvasinės ir kūniškos meilės.

Gruodžio 2–14 d. – ELNIAS

Šiuo metų laiku gimę žmonės dažniausiai viską gauna lengva ranka – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Pasižymi ypatinga intuicija, trokšta vis daugiau valdžios, nestovi vietoje. Taupūs ir prisirišę prie materialių gėrybių, tačiau neretai pamąsto apie tai, kad visai nesirūpina dvasiniu pasauliu. Meilėje jie pavydūs egoistai, juos traukia tai, kas sudėtinga. Išsaugoti santykius dėl tokių savybių gali būti kebloka, tad kartais aistringa meilė ištirpsta rankose ir palieka tik šaltą abejingumą. Elniams reikalingas patrauklus, intelektualus, išsilavinęs partneris, kuris jiems atvers naujus horizontus. Seksualinis apetitas tiesiog nepasotinamas, ir jeigu kažko tikrai nori, tam atiduos visas jėgas.

Gruodžio 15–27 d. – ŠUO

Šuo – išmintingas, atsidavęs, drąsus, guvus ir tuo pačiu į daug ką žvelgia su nepasitikėjimu. Tai nuotykius mėgstantys žmonės, kurie niekuomet nepristinga idėjų, lengvai adaptuojasi naujoje aplinkoje ir yra pasiryžę vesti žmones paskui save. Meilę jūs idealizuojate, todėl partneriui su jumis gali būti nelengva. Ypač dėl to, kad vieną akimirką trokštate nuotykių, o štai kitą susizgrimbate, kad tai nepriimtina. Esate aktyvūs, jausmingi, ir seksualūs, tačiau pritrūksta ryžtingumo, noro įveikti permainas. Tačiau taisyklės jūsų nejaudina, kadangi taip gyventi nėra įdomu, stengiatės pasijusti kitoniškai. Kartais atrodo, kad jums nereikia rimto partnerio, tačiau mielai leidžiate laiką su tais, kurie nepaklūsta normoms ir nuobodžioms taisyklėms.

Gruodžio 28–sausio 10 d. – BEŽDŽIONĖ

Jums būdinga nepriklausomybė, aistra daryti tik tai, kas patinka, susikrauti didelius turtus. Esate išties talentinga asmenybė, tačiau tuo pačiu netrūksta ir kaprizų. Apskritai žinote, kaip spręsti reikalus, kadangi ryžtingumo turite į valias, kaip ir disciplinos, be to, nemėgstate keisti savo nuomonės. Gal todėl tokių pačių savybių reikalaujate ir iš jus supančių žmonių. Seksualiniuose santykiuose jums taip pat netrūksta kūrybingumo, mėgstate sukti į kairę ar bent jau paflirtuoti. Kažkodėl ilgalaikiai santykiai jums neatrodo viliojantys. Tačiau jeigu jūsų antroji pusė prisitaikys prie jūsų būdo, tikėtina, kad kažkas išeis.

Sausio 11–23 d. – MANGUSTAS

Savyje slepiate tikrus medžiotojo instinktus, lyderio savybes ir nežabotą seksualinį apetitą. Jūs veiklūs, linksmi, užsispyrę, protingi, negalite pakęsti klastos, melo ir apgavysčių. Santykius kurti su aplinkiniais – sunku, kadangi elgiatės taip, lyg niekas iš aplinkinių jums nereikalingas, o ir laiką leisti mėgstate vieni. Tad jeigu panorėsite savo ateitį susieti su artimu žmogumi, jis turės taikytis prie jūsų būdo – laisvės, meilės vienatvei. Draugystėje mangustas žaidžia tik pagal savo taisykles, tad santuokoje laimė aplanko ne taip jau dažnai. Sekse labai išmanūs, moka sudominti partnerį, tačiau tuo pačiu trokšta jaustis ypatingais ir vieninteliais bei nepakartojamais.

Sausio 24–vasario 5 d. – BEŽDŽIONĖLĖ

Po jūsų šalta išvaizda slepiasi jausmingumas ir sentimentalumas, kurių nemokate, o gal ir nenorite išreikšti. Tačiau niekuomet neatsisakysite padėti kitiems bėdoje. Išgyvenate, jeigu jūsų artimiesiems nepasiseka, tuomet sužimbate atgaila ir kūrybiškumu, kaip išspręsti vieną ar kitą situaciją. Intymiame gyvenime esate viliokai, pašėlę gundytojai, tačiau paties sekso nesureikšminate, todėl dramų karalienės tikrai nevaidinate. Antroji pusė turėtų gerbti šių žmonių norą pabūti vieniems, neblaškomiems, tyloje.

Vasario 6–18 d. – LIŪTĖ

Esate aktyvūs, charizmatiški, savarankiški, gražbyliautojai, atsakingi ir dėmesingi aplinkiniams ir savo pašnekovui. Nieko keisto, kad artimieji jus vadina tikrais altruistais, kadangi jūs niekuomet nenueisite šalin, jeigu matysite, kad žmogui reikia pagalbos. Būtent savo elgesiu jie pritraukia aplinkinius, tačiau nori išlaikyti distanciją. Yra puikūs šeimos žmonės: partneriui atsako abipuse meile, yra ištikimi, siekia paįvairinti seksualinį gyvenimą, nebijo pasakyti, ko nori, ir, nors daug reikalauja, patys duoda ne ką mažiau mainais.

Vasario 19–kovo 3 d.  – ARKLYS

Tai ramūs, tylūs, labai principingi, uždari, ne itin savo jėgomis pasitikinys žmonės, labai dažnai nusivilia savo pasiekimais, rezultatais. Esate nervingi, neramūs, nuolatos ieškote priežasčių, kodėl nesiseka, ir retai suprantate, kad dažnai patys pritraukiate nemalonumus. Todėl pakeitus mąstymą, labai dažnai viskas nušvinta naujomis spalvomis. Meilėje jiems nestinga nei klasikinio romantiškumo, nei originalaus požiūrio į partnerį. Daugiau trokšta dėmesio iš partnerio nei patys duoda: santykiai turi būti jaudinantys ir geismingi. Seksualiniai poreikiai dideli, tačiau kadangi Arklys apie tai drovisi kalbėti, dažnai nutinka nesusipratimų. Visgi, gerai „įkaitinus geležį“, šie žmonės atsiskleis visu gražumu.

Kovo 4–16 d. – LIŪTAS

Aistringi, impulsyvūs, linkintys visiems gero, kupini pozityvumo, seksualiai patrauklūs optimistai. Atrodo, jums teko visa puokštė pačių geriausių savybių! Kovojate už gėrį, esate pasiruošę padėti visiems kenčiantiems. Kadangi jūs dosnūs ir naivūs, neretai liekate apgauti. Santykiuose jums netrūksta atsidavimo, kantrybės, teigiamų emocijų, tačiau priešinga lytis dažniausiai išsigąsta jūsų perdėto tikėjimo sėkme. Kartais rožiniai akiniai padeda vietoj debesų matyti saulę, tačiau ne visada to reikia tikrame gyvenime. Stenkitės suvokti, kad santykiuose matydami vien tik gera, galite likti įskaudinti. Reikia kritiško žvilgsnio, kad pasiektumėte harmonijos.

Kovo 17–30 d. – KARVĖ

Jūs puikiai susidorojate su savo emocijų pliūpsniais, esate kantrūs, mokate užjausti, siekiate savo asmenybei suteikti kuo daugiau peno tobulėti. Meilėje jums taip pat netrūksta jausmingumo, svajojate apie idealią santuoką, todėl tam negailite nei laiko, nei pastangų, na o jeigu santykiai jūsų lūkesčių nepateisina, tuomet visa tai gali grėsti netgi išdavyste arba vienatve... Tačiau užvis labiausiai šiems žmonėms reikia švelnumo, dvasinių vertybių, jausti, kad ne tik myli, bet ir yra mylimi. Aistra jiems reikalinga, tačiau kur kas labiau įvertins gebėjimą pasikalbėti apie jiems svarbius dalykus.

Kovo 31–balandžio 12 d. – DRAMBLĖ

Esate gero linkinti, rami, kantri, dėmesinga, drąsi ir kilnios dvasios asmenybė. Tarp gausybės kitų išsiskiriate savo tyra siela ir neapsakomu vidiniu grožiu. Šie žmonės visuomet pasiryžę pasiaukoti dėl kitų, patys lieka nuošalyje, kad kiti galėtų džiaugtis jų išpildytais norais. Seksas nėra pagrindinis santykių rodiklis, trokštate, kad partneris palaimintų tai, ką darote, įneštų romantikos į jūsų gyvenimą, kad juo galėtumėte pasitikėti. Apskritai, intymūs santykiai, jūsų nuomone yra per daug sureikšminami. Kadangi esate itin pavydūs, išmokite pasitikėti kitais ir tuo pačiu įvertinkite save. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką