Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas geriausiai bučiuojasi pagal Zodiaką?

Pora bučiuojasi
Fotolia nuotr. / Pora bučiuojasi
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pašmaikštaukime ir pasidomėkime, kokios bučinių ypatybėmis pasižymi skirtingi Zodiako ženklai. Galbūt sužinosite ir atrasite ką nors netikėto? Arba dar kartelį įsitikinsite, jog žvaigždės neklysta...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Avinas

Po Avino ženklu gimę žmonės išsiskiria lyderių savybėmis, tačiau savo išrinktuosius jie apdovanoja trumpais, tačiau labai aistringais bučiniais. Kupinais švelnumo ar erotiškumo Avinų tikrai nepavadinsi, kadangi jie mėgsta vadovauti ir meilės srityje. Jų bučiniai šiurkštoki, trunka trumpai, tad kažin ar Avinams galima priskirti prancūziško bučinio virtuozų etiketę. Ir dar šis tas: jeigu šiuos žmones aplanko sėkmės paukštė arba ilgai laukta meilė, jie pasiruošę išbučiuoti visus. Kad ir pirmą kartą matomus praeivius.

Jautis

Čia susipina bučinio tvirtumas, minkštumas ir aistra. Jaučiai labai mėgsta bučiuotis ir pirmenybę teikia ilgiems, gosliems ir meilės kupiniems bučiniams. Kai kurie žmonės netgi teigia, kad Jaučiai išsiskiria minkštomis, šiltomis, it aksominėmis lūpomis. Tai švelnūs, mieli meilužiai, kurie savo bučiniais padeda pamiršti partneriui visas bėdas ir problemas bei pasijausti lyg už tvirtos mūro sienos.  

Dvyniai

Linksmuoliai, kuriuos drąsiai galima vadinti bučinių rekordininkais. Tačiau kadangi tiek daug reikia išbučiuoti... Bučiniai tampa „greitukais“, t. y. Dvyniai tik pakšteli į skruostą, lūpas ar ranką, tačiau neteikia tam didžiulės reikšmės. Jeigu jų negalima pavadinti aistringais, tai kokie jie? Ogi išradingi, kadangi puikieji Dvyniai ieško būdų, kaip paįvairinti savo gyvenimą ir įžiebti aistras ir erotiką. Taip pat Dvyniai nepraleidžia pademonstruoti savo draugiškumo bučiniais su artimaisiais, bičiuliais ar žavingomis nepažįstamomis asmenybėmis.

Vėžys

O štai šis Zodiako ženklas labiau linkęs būti pabučiuotas, o ne bučiuoti kitus. Vėžių bučiniai labai švelnūs, dvasingi, simbolizuoja meilę. Verta paminėti ir tai, kad Vėžys nebučiuoja arba nelaukia bučinio iš žmogaus, su kuriuo jo nesieja jausmai, aistra, meilė, rūpestis ar dvasinis artumas. Taigi jie visuomet jaučia pilnatvę, besikeisdami bučiniais su savo mylimu žmogumi, prieš išskubėdami į darbus ar palinkėdami jam labos nakties. Ir verčiau nebučiuokite supykusio Vėžio, nes atsako nesulauksite.

Liūtas

Liūtai – labai mieli bučiuokliai, kadangi bučiniai, jų nuomone, yra dar vienas malonumų šaltinis. Teigiama, kad Liūtai gali būti pavadinti netgi virtuoziško, karšto ir aistringo bučinio pirmūnais. Jie bučiuojasi geriausiai! Šie žmonės nevengia meilės demonstruoti viešai, net jeigu partneris ir nepalaimina tokio elgesio.  Jie visuomet pasirengę atskleisti ir savo džentelmenišką elgesį: vyrukai mokės rafinuotai priglusti lūpomis prie dailiosios lyties atstovės rankutės, o štai moterys Liūtės tikrai žinos, kaip ją paduoti savo išrinktajam.   

Mergelė

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, elgiasi kukliai, todėl jų bučiniai skirti tik sutuoktiniui ar itin artimam asmeniui. Kiaulėms perlų jie tikrai nebarstys! Taip pat Mergelės pabrėžtinai neigiamai reaguoja į meilės ir aistros demonstravimą viešoje vietoje, ypač, jeigu mato, kad kažkas juos stebi. Pirmenybę teikia subtiliems bučiniams, na, o partneris tam turi būti pasiruošęs „nuo... iki“. Mergelėms patinka, kai mylimasis paiso etiketo, elegancijos ir gardžiai kvepia...  

Svarstyklės

Jos be bučinių gyventi negali, todėl tik ir tobulina bučinio techniką su pirma pasitaikusia „auka“. Juokas juokais, tačiau Svarstyklės yra labai draugiškos ir mielos būtybės, besidžiaugiančios gyvenimu ir tuo, ką jis atneša ant lėkštutės. Bučiniai – ne išimtis. Tiesa, kartais pritrūksta jausmingumo, tačiau pačios Svarstyklės iš bučinio pasiims viską, ką tik galės. Tobulas bučinys – erotiškas, tačiau ne per daug degantis aistra, o veikiau išsiskiriantis švelnumu ir meilumu.  

Skorpionas

Nors Skorpionai vadinami vienu seksualiausių Zodiako ženklų, iš tikrųjų tokia etiketė prilimpa ne visiems. Tačiau bučiniu jie geba perteikti visą emocijų skalę – nuo triuškinančios meilės jėgos ir dievinimo iki neapykantos bei šaltumo. Iš santykių jie nori visko, todėl bučiniai viešoje vietoje ar pasislėpus jiems gali tapti tikra aistros kurstymo mašina.  Temperamentingi Skorpionai, beje, nebučiuoja bet ko ir į savo gyvenimą įsileidžia tik tuos žmones, kuriais pasitiki.  

Šaulys

Savo bučiniais Šauliai išreiškia pasigėrėjimą, susižavėjimą, pripažinimą ir visus kitus pozityvius jausmus. Taigi, galima teigti, jog bučiniai jiems veikiau padeda išreikšti savo santykį su žmogumi, o ne ugningą polėkį. Jų bučiniai draugiški ir tik retais atvejais būna perpildyti aistros. Užtai jie stengiasi tai daryti kuo ilgiau ir dažniau, kad pakeltų savo bučinio techniką į aukštesnį lygmenį.

Ožiaragis

O štai šie Zodiako ženklai bučiuojasi mažiausiai, kadangi nėra linkę tokiu būdu demonstruoti savo emocijų. Jų bučiniai labiau iš reikalo, todėl neretai pasižymi šaltumu ir nutolimu, todėl tokiame intymiame veiksme tikrai pritrūksta jausmingumo ir šilumos. Šioje srityje jie džiaugiasi galėdami išlaikyti distanciją, taigi geriausiu atveju sulauksite prigludusių lūpų prie... rankų. Tačiau nusiminti neverta, juk negali bučiniai patikti visiems, ar ne?

Vandenis

O štai Vandenio bučinį apibūdinti tikrai sudėtinga, kadangi kiekvieną kartą jie gali būti vis kitokie. Vandeniai mielai demonstruoja savo emocijas ir prisirišimą šeimai ar draugams, tačiau iki galo neatsipalaiduoja ir neleidžia, kad juos užvaldytų aistra. Visgi, kam teko patirti bučinio malonumą su Vandeniais, greičiausiai pastebėjo, kad jų bučiniuose slypi viskas, ko reikia: su kaupu atseikėta tiek erotikos, tiek aistros.

 Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai taip pat teikia pirmenybę būti pabučiuoti, tačiau bučinį apipina tikra mistika, laukdami kažko tokio naujo, ypatingo ir nepatirto. Gali būti, kad tokie lūkesčiai lieka neišpildyti, todėl jie bučiniais nusivilia ir lieka nepatenkinti. Žmonės, gimusieji po Žuvų ženklu, kartais per daug pasineria į aistros sūkurį, todėl rezultatas būna ne toks ir „gardus“. Trokšta, kad bučiniai ir meilė žengtų koja kojon. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką