Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – liepos 24 d.

Sūpuoklės
„Shutterstock“ nuotr. / Sūpuoklės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaip vadiname ketvirtadienį? Taip, mažuoju savaitgaliu, įžanga į penktadienį ir startine aikštele į artėjantį savaitgalį. Ką jis mums žada?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įkvėpimas gali tapti jūsų raktiniu žodžiu, padedančiu prasibrauti bet kur ir pradėti bet kokį žygdarbį. O jų pasitaikys tada, kai žvelgsite į viską žaismingai ir nerūpestingai. Tai labiausiai įvertins jūsų atžalos, su kuriomis būsite sumanūs ir išradingi, bei mylimieji, kuriuos dosniai ir su džiaugsmu kaitinsite romantikos liepsnose.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Draugai, bendražygiai ir artimieji šiandien negailės jums to, ko anksčiau jūs negailėjote jiems. Stebuklingu būdu spręsis tai, kas iki šiol buvo painus galvosūkis. O jei santykiuose su šeimos nariais buvo įtampos ar nesusipratimų, spręskite viską dabar, nepamiršdami tokių sąvokų kaip kuklumas, saikas ir geranoriškumas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite svarbūs tarp savo artimų giminaičių ar kaimynų, negailėdami jiems savo dėmesio, bet tuo pačiu jo reikalaudami ir iš jų. O jei jūsų darbas susijęs su rašymu, informacijos sklaida, derybomis ar trumpomis kelionėmis, sėkmės vytis nereikės. Ji įkyriai nuolat persekios jus. Tiesa, šiandien pavyks gauti pelnytą atlygį ar dovaną už darbą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kai gėrybės pasilips lyg iš gėrybių rago, nesistebėkite: Jupiteris susitinka su Saule jūsų ženklo finansų būste. Jums dvi užduotys: pirmoji – netingint susirinkti gėrybes, išnaudojant visas suteiktas progas, o antroji – atsiminti, kad nebūtina visko kabinti pačiu didžiausiu šaukštu. Tiesa, šiandien dalytis lengviau nei kitomis dienomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jausitės dviprasmiškai. Viena vertus, Jupiteris pasveikina Saulę jūsų ženkle, todėl galite būti tikri, kad viskas, ko jums reikia, yra pasiekiama ranka. Kita vertus, šiandien vyraujanti vandens stichija savo bangomis ir atoslūgiais jums įrodys, kad dažnai ir daug ką reikia padaryti dėl kitų ir su kitais tam, kad sužinotumėte tikrąjį gyvenimo skonį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Angelo sargo vaidmuo jums bus kaip tik. Gavę jį, pasimatuosite jums įteiktą kostiumą ir tyliai vykdysite savo misiją. Nedemonstruodami savęs, stiprinsite galias, aukodami dalį interesų ir laiko dėl kitų. Einant tokiu keliu, greit suprasite, kad jus saugo angelas sargas, leidžiantis jums tyliai skleistis ir klestėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Draugai jums negailės nieko, o jūs nieko jiems. Berdami vieni kitiems dovanas, neprižadėkite daugiau nei galite išpildyti. Noras pasirodyti geresniems nei esate lips per kraštus, o jam mikliai talkins optimizmas, užrišantis akis tam, kad jūs nematytumėte realaus vaizdo. Iš tiesų jis puikus, jei nebandysite iššokti aukščiau galvos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Vieni jums atvirai pavydės, antri jumis tyliai žavėsis, o treti  lips ant kulnų, bandydami jus pasivyti. Bet ne taip paprasta pavyti tuos, kurie atsidūrė ten, kur turi būti. Tai apie jus? Jei vis dar abejojate, ryžkitės dideliems ir platiems mostams, kurie padėtų sparčiai lipti karjeros laiptas iki labiausiai išsvajoto tikslo. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Saulės ir Jupiterio susitikimo jūsų optimizmas ir noras pažinti dar nepažintus pasaulius išaugs iki dangaus ir pasieks kitas galaktikas. Neskubėkite išvykti taip toli, nes atsiskleisti ir pažinti tai, kas nepažinta, progų į valias. Apsidarę aplink ir išvydę marias galimybių, stebėsitės, kodėl iki šiol delsėte atlikti vieną ar kitą žygdarbį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nerkite gilyn tam, kad pažintumėte paslaptis, kurių iki šiol nepavyko įminti. Dabar jums bus suteiktas visas reikalingas palaikymas. Dalykitės ir su jumis bus pasidalyta, nesvarbu, ar tai materialiniai, ar dvasiniai turtai. Tirpdydami jus skiriančias sienas, praturtinsite tuos, su kuriais esate susieti finansiniais ar intymiais saitais, ir praturtinsite save.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei per gyvenimą skubate ne vieni, šis periodas jums bus lengvas ir smagus. Viena, ko iš jūsų bus paprašyta, – tramdyti savo ego tam, kad šalia savęs pamatytumėte ne tik priešus, bet ir sąjungininkus. Bendradarbiavimas ir pasitikėjimas savo partneriais jus apipils tokia gėrybių gausa, apie kokią iki šiol net nesvajojote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sulaukėte tinkamo meto tapti gerais darbuotojais, kurie geba ne tik profesionaliai, bet ir kūrybiškai atlikti jiems pavestas užduotis. Pajusite dygstant sparnus kaskart, kai reikės išspręsti sunkų su sveikata ar darbu susijusį galvosūkį. O jei pasilips mažyčių užduočių lietus, galiausiai pavirstančių į visą liūtį, neabejokite savo jėgomis. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką