Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 7 d.

Moteris pievoje
Fotolia nuotr. / Moteris pievoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Labas rytas! Sveikiname naują dieną ir skaitome prognozes.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisijunkite prie daugiau kaip 78 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.
 

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena prasidės entuziastingai, bet besaikio entuziazmo užteks tik dalį dienos. Vėliau būsite įkinkyti atlikti kažkokią nelengvą užduotį. Užsispyrimo su ja susidoroti pakaks, o kad ją įveiktumėte be priekaištų, pasitelkite šiandien sustiprėjusį šeštąjį jausmą. Jis bus labai naudingas tada, kai rinksitės partnerių ir pagalbininkų komandą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki popietės toli besidairydami neužsikraukite ant savo pečių sudėtingų užduočių, net jei esate tikri, kad galite visas jas pavežti. Jausmai veiks stipriau už proto balsą, ir jokiomis priemonėmis nepavyks su tuo kovoti. Todėl vietoj kovos už savo svajones, atverkite tas duris, kurios atsidaro pačios. Kas žino, gal būtent už jų slepiasi jūsų svajonės išsipildymas? 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžioji dienos dalis praeis taip, lyg nieko nevyktų, o visi lauktų veiksmo. Iš tiesų, įvykių bus, bet jie, užuot jus įtraukę, paliks neįprastoje nesvarumo būsenoje. Nesivaikykite aiškių, patikimų ir išbandytų metodų. Savo profesiniuose vandenyse šiandien sėkmingai nardysite tik tuomet, kai pasitikėsite ne vien savo jėgomis, o jų paslaptinga galia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šios dienos popietės išmetę svarstymus, kaip būtų, jeigu būtų, irkitės pasroviui. Savo kelionėje patirsite viską, ko jums reikia. Čia ir galimybė, įnikus giliai į savo svajones, rasti raktą joms išpildyti. Čia ir priežastis, kam nors išliejant širdį, atskleisti slapčiausius savo lūkesčius. Ir, patikėkite, niekas neapkaltins jūsų, kad veltui švaistote brangų laiką.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sparčiai mokysitės šios dienos taisyklių, bet bus akimirkų, kai norėsite sprukti, pabrukę uodegą. Visa tai dėl to, kad turėsite dalintis, nemažai paaukodami dėl partnerių ir šeimos narių. Negalvodami apie tai, kas liko jums, vakare raskite pasitenkinimą dalykuose, iš kurių susideda jūsų kasdienybė, paisydami tvarkos ir jums keliamų reikalavimų. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei vis dar nežinote, ko norite iš gyvenimo ir skendite svajonėse – šis laikas kaip tik jums. Visų pirma dėl to, kad sustiprėja ryžtas vytis svajonę, drąsa apie ją kalbėti ir noras pamatyti ją realizuotą. Čia svarbų darbą atliks jūsų artimas žmogus, ne visiškai konkrečiais būdais jums parodantis galimus kelius, ir suteikiantis sparnus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Puoselėkite viltis apie gražesnę buitį, geresnes darbo sąlygas ir jūsų pastangų vertą atlyginimą – tinkamesnio meto tam laukti nėra prasmės. Tačiau darykite tik tai, kam esate pasiruošę, nesiveldami į avantiūras ir neskubindami įvykių. Tokiu būdu ir pasinerti į mėgstamą veiklą bus smagu, ir savo pastangų vaisius ragauti  – skanu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neturėsite laiko ilgėliau pasimėgauti rytiniu kavos ar arbatos puodeliu, bet dėl to nebus kam suversti kaltės. O to priežastis – jūs patys inicijuosite viską: kūrybinių sumanymų įgyvendinimą, pramogas su mylimu žmogumi ar žaidimus su atžalomis. Nors galite patirti viską, ko geidžia jūsų širdis, skubėti nėra priežasčių, nes jūsų sėkmės garantas –įkvėpimas. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien iki vakaro būsite ryškiai matomi, ir dėl to, galbūt, net užsigeisite gražesnio gyvenimo. Tai ne priežastis skubėti įšokti į nauja kryptimi važiuojantį traukinį. Verčiau iškapstykite jums svarbius dalykus, kurie buvo nugrūsti į patį atokiausią kampelį ir paklauskite savęs: ką galite padaryti, kad jie pagaliau išvystų dienos šviesą?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors dienos pradžioje jūs stokosite susikaupimo, jos pabaigoje disciplina ir nuoseklumas ims viršų. Be to, šiandien jums netrūks nei žodžių, nei istorijų, kuriais patikės visi jūsų draugai ir bendražygiai. Jas pasakosite ne tam, kad tuščiai pūstumėte miglą į akis, o tam, kad atliktumėte kažkokią svarbią misiją grupėje ar kolektyve. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visi privalės trauktis iš kelio jums tada, kai jūs, pasikinkę įkvėpimą, skriesite link savo svajonės. Ir ne jūros bangos atplukdys išsvajotą atlygį, o jūsų pačių pasiryžimas atlikti tai, ką seniai norėjote įgyvendinti. Nepaisant to, nebandykite visko, kas šiuo metu atrodo reikšminga, sutalpinti į kelias šios dienos valandas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dabar visi gali sužinoti, kokias galias slepia jūsų asmenybė. Tam nei išorinės aplinkybės nekurs kliūčių, nei jūs patys statysite sienas dėl savo kuklumo, nepasitikėjimo savo jėgomis ar kitų įprastų priežasčių. Patikėję, kad savo vidines įžvalgas galite paversti kūnu, ir leisti joms gyventi atskirą nuo jūsų gyvenimą – jūs įgysite dar daugiau stiprybės. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką