Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 28 d.

Spalvoti skėčiai
„Fotolia“ nuotr. / Spalvoti skėčiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kasdienės astrologinės prognozės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena skirta ne tam, kad mėgautumėtės ja vieni. Visi džiaugsmai šildys ir didės tada, kai dalysitės jais su tais, kuriuos mylite labiausiai, o jie jums grąžins visko keliskart daugiau. Be to, jei užuot viską darę savaip, paklausykite savo partnerių patarimo. Tokiu būdu sutaupysite nemažai jėgų ir greičiau pasieksite galutinį tikslą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasiraitosite rankoves ir griebsitės mėgstamo darbo, kurį atlikdami nepamirškite ir tų, su kuriais dirbate – atmosfera kolektyve bus ne mažiau svarbi nei jūsų atliekamos užduotys. Pasirūpinę, kad visi darbe būtų laimingi, galite tikėtis kelių dovanėlių iš namų. Juose degantis židinys jums užtikrins ne tik sočią, bet ir laimingą dieną.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėsite mėgautis tuo, ką uždirbote ar kitaip nusipelnėte, tačiau niekaip nepavyks atsiriboti nuo kitų jums svarbių ir nelabai svarbių žmonių. Radę būdų laviruoti jų sukurtuose labirintuose, atrasite ne tik sau patogią vietą, bet ir šiltą vietelę kitiems. Tokiose sąlygose netils kalbos, sklis paskalos, o ore sklandys nuomonių gausa.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dažniau žvalgykitės į praeitį tam, kad tinkamai pasiruoštumėte kelionei ne link išorinės sėkmės, o link pažinties su savimi ir pačiais artimiausiais. Kuo daugiau dėmesio šilumos ir supratimo tarp šeimos narių paskleisite – tuo tvirtesnį pagrindą įgysite ir save atskleisite. O tam tikros aplinkybės jums įrodys, kad galite turėti viską, ko geidžiate.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien netrūks praeivių, kurie turės vertingos informacijos, padedančios jums įveikti sudėtingesnes dienos užduotis. Vakarop patikėsite, kad viskas vyksta pagal tobulą planą. Nėra abejonių – taip ir bus, nes jūsų asmenybės žavesiui niekas atsispirti nedrįs. Pasitikėjimą savimi naudodami kaip pagrindinį kozirį, nevenkite pasitikėti ir kitais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien versitės per galvą bandydami įtikti kitiems. Tačiau jūsų ketinimai labiau primins kėslus palenkti kitų simpatijas savo pusėn, kad gautumėte tai, kas jums priklauso. Dėl šio tikslo būsite pasiryžę net sudėtingoms užduotims. Jas įveiksite tik tuomet, jei pasitikėsite nematoma jėga ir patys kažkam tapsite angelu sargu. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Užuot intensyviai dirbę, norėsite šviesti, džiaugtis ir kitus šildyti. Bet kažkas, abejodamas jūsų gerais norais, ragins jus apsiginkluoti kantrybe ir diplomatiškumu. Kurdami gerus santykius kolektyve ar draugų grupėje, nusipelnysite lyderių vardo arba tapsite neformaliais vedliais. O iš čia jums vakarop į glėbį subirs visos gėrybės. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Suradę saugią užuovėją, užsiimkite tuo, kas jus stiprina viduje. Tik tokiu būdu pajusite jėgų antplūdį ir galėsite atiduoti kitiems visą gėrį, kurį esate sukaupę. Nepamirškite, kad jūsų norai šiandien nesutampa su kitų poreikiais, todėl duokite tai, ko esate prašomi. Nesvarbu, kas tai: dėmesys, dėkingumas, gražūs žodžiai ar pagarba.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši diena patiks tiems, kurie nori kurti aplink save grožį ir puoselėti harmoningus santykius. Čia svarbiausią vaidmenį atliks draugai ir bendražygiai, kuriuos jūs noriai įtrauksite į savo tikslų įgyvendinimą. O tam, kad vakare galėtumėte pasakyti, jog gyvenimas yra puikus, reikės nedaug – tik pripažinti, kad jūsų ambicijos mažiau svarbios nei tobuli santykiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kupini vilties, jog jūsų triūsas nenueis vėjais, stengsitės dar labiau. Bet įnikę į pareigas, kartkartėmis pakelkite akis, kad pamatytumėte, kas šalia jūsų, ką jie kalba, kaip jie jaučiasi ir apie ką svajoja. Tapę, jūsų galva, visai nereikšmingo pokalbio dalyviais, iš tiesų sužinosite dalykų, kurie leis jums produktyviau ir sėkmingiau dirbti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mintys apie darbus kažkur sklandys, bet jas nurungs visos kitos, jums šiandien daug svarbesnės. Netgi diskutuodami su kolega apie tai, kaip turite atlikti vieną ar kitą užduotį, suksite galvą, kodėl jis ar ji šiandien nesišypso ar, priešingai, švyti iš laimės. Pastabumas jums padės pakelti ūpą liūdintiems, o iš laimingųjų pasisemti pakilios nuotaikos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sutikę priešininkus, panaudokite visus turimus gražius žodžius ir visą sukauptą nuoširdumą tam, kad jie taptų jūsų ištikimais sąjungininkais. Tačiau atminkite: jokių kovų, jokių priešpriešų, nes viskas privalo būti atlikta gražiai. O rezultatas – pilni namai, pilnas kiemas ar pilnas biuras laimingų žmonių. Tai iššūkis, kuriam jūs esate pasiruošę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką