Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – spalio 2 d.

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tegu kiekviena diena būna saulėta su Ji24.lt astrologinėmis prognozėmis. Šiandien linkime šilumos, šypsenų, juoko ir bučinių!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte susidūrę su reikalavimais darbe atlikti tai, kas varžo jūsų asmeninius poreikius ir trukdo laisvai reikštis, žūtbūt ieškosite būdų, kaip to išvengti. Tai gali priminti kovą su vėjo malūnais, todėl lazdos neperlenkite. Vakare kažkas jums pabus kelrodžiu, rodančiu kryptį ar atrama, į kurią nesivaržydami galite atsiremti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors šiandien nubudę manysite, kad viską žinote geriau už kitus, neilgai laukus iš už posūkio atskubės tai, kas be didelių pastangų įrodys, kad jūs labai klystate. Deja, tam pasiruošti laiko niekas neduos. Todėl pagrindine dienos vertybe rinkitės kitų žmonių jums pasiūlytą planą ir net trumpam nuo jo nenukrypkite. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte gavę tokių žinių iš draugų, kurių girdėti visai nenorite, neturėsite kur dingti – privalėsite imdamiesi atsakomybės už savo ar net kitų žmonių veiksmus, tokiu būdu viską išspręsti. Čia jums padės pasitikėjimas tais, kuriais galbūt ne visai norite pasitikėti. Jie nejučiomis taps prieskoniu padėsiančiu nuryti tai, kas neskanu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte iš vadovų pūstelėjus netikėtiems vėjams, pamanysite, kad prarandate pusiausvyrą. Grįžti į stabilią padėtį padės pasitikėjimas konkrečiais dalykais ir susitaikymas su esama situacija. Dienai įsibėgėjus atsargūs ir apgalvoti veiksmai teiks palengvėjimą, o noras tobulai atlikti pareigas, išstums iš galvos visas kitas mintis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors ryte pagrindiniu galvos skausmu gali tapti naujienos, jus pasiekusios iš toli, čia dar ne kelio galas. Tačiau jūs privalote tikėti, kad neigiamas mintis greit išstums teigiamos, jei tik nevengsite nešti didesnės naštos nei nešate įprastai. Galimas daiktas, toji našta kiek palengvės, jei patikėsite tais, kurie su jumis gyvena po vienu stogu. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei ryte į mažus gabalėlius subyrės tai, ką ilgai ir kruopščiai rinkote – nepulkite į paniką. Gal tai įrodymas, kad persistengėte, kad kažką sureikšminote ar net kažką svarbaus paniekinote. Sutikę patikimą žmogų vakare, nesitikėkite iš jo to, ko jis neketina jums atskleisti. Verčiau išgirskite, ką jis jums yra pasiruošęs pranešti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte antroji pusė be didelių pastangų privers jus netekti amo. Jos ar jo vaidmuo sujauks ne tik jūsų planus, bet ir visų, su kuriais kartu gyvenate. Iš to pasprukti jums nepavyks, bet pataisyti situaciją – ne tik būtina, bet ir įmanoma. Čia pagrindiniu priešnuodžiu bus pasitikėjimas viskuo, kas tikra, kas turi tvirtas šaknis ir konkretų tikslą. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte nedidelis perversmas darbo vietoje ar sveikatos sutrikimai bandys jūsų kantrybę. Vienintelė jūsų užduotis – nepalikti vietos nerimui. Būkite tvirti savo veiksmuose ir žodžiuose. Pasitelkite savo įgimtus gebėjimus siekdami gauti tai, ko jums reikia. Tokiu būdu ne tik kitiems pranešite svarbią žinią, bet ir patys sužinosite įdomių dalykų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galimas daiktas, kad ryte teks grumtis už išlikimą atsisakant to, kas malonu. Žiūrėkite į tai, kaip į iššūkį, kurį jums įveikti – vieni niekai. Iš tiesų, daugiau vietos šią dieną skirdami ne malonumams, o pareigoms, išlošite daugiau papildomų taškų. Tačiau kiekvieną kartą prieš priimdami sprendimą, duokite sau laiko gerai viską apgalvoti. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte aistras tarp jūsų šeimos narių kurstys arogancija ir užgaidos elgtis savaip. Kokį vaidmenį jūs čia atliksite – nežinia, bet jūsų įtaka, be abejo, bus reikšminga. Antraip, bus tik daug triukšmo, o naudos – jokios. Atsiminkite, kad jūsų tvirtumas gali būti tiek atrama kitiems, tiek kliūtimi, su kuria susidūrę, jie gali susižeisti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte ne visi supras jūsų poelgių prasmę ir garsiai apie tai jums praneš. Deja, abejingai numoti ranka nepavyks. Įsitikinę, kad neklystate, ryžtingai eikite pasirinkta kryptimi. Net jei ne kartą atsitrenksite į abejingumo sieną, rankų nenuleiskite. Atsiminkite, kad neafišuodami savo tikslų, greičiau juos pasieksite. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kažkas iš draugų jums supainios visą susikurtą dienos planą ir tada jau nežinosite, kuria kryptimi jums plaukti. Ten – šalta, net šilčiau, o ten – jau per karšta. Vienintelis patarimas, kuriuo visą dieną verta vadovautis – žinoti, ko norite jūs. O jau tada, nešini savo indeliu, galite jungtis prie bet kokios jums patinkančios komandos. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką