Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl nepatariama miegoti priešais veidrodį

Mergina
Fotolia nuotr. / Mergina
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Veidrodis jau seniausių laikų apipintas mitais, mistika ir stebuklais. Įvairiose kultūrose jis buvo vertinamas nevienareikšmiškai – lyg koks tiltas, jungiantis šį ir anapusinį pasaulius. Net mūsų močiutės į veidrodžius žvelgė atsargiai ir naktį visuomet uždengdavo, kadangi egzistavo nerašytas įsitikinimas – priešais veidrodį miegoti nevalia.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iš tiesų tai nereiškia, kad miegamajame negali būti veidrodžio, tik jį reikia kabinti taip, kad atsigulus į lovą nesimatytų jūsų atvaizdo. Todėl visiškai netinkamos veidrodinės lubos ar miegamojo spinta su veidrodinėmis stumdomosiomis durimis, jei jose matote save.

Kokie patarimai jums praverstų?

  • Pavyzdžiui, fengšui teigia, kad veidrodis priešais lovą sujaukia dviejų žmonių intymumą ir paslaptis, todėl ilgainiui kyla daugybė nesutarimų ir nemalonumų.
  • Jeigu vadovaujatės fengšui praktika, tuomet geriausia veidrodį miegamajame statyti taip, jog jame matytųsi kampai, kuriuose, buvo manoma, slepiasi blogis. Taip veidrodis esą apvalo kambarį, kadangi sugeria neigiamą energiją.
  • Kitose tradicijose teigiama, kad astralinė dvasia, kuri naktį palieka žmogaus kūną, gali užstrigti veidrodyje, todėl ištrūkti jai bus nebeįmanoma.
  • Dar kita teorija byloja, kad būtent veidrodžiai iš žmogaus „išsunkia“ visą teigiamą energiją, potencialą, o tai neigiamai veikia jo sveikatą ir savijautą. Manoma, kad tuomet mus kamuoja nemiga, blogai jaučiamės net po ilgo miego, tampame nervingi, sudirgę, įsitempę. Būtent dėl šių priežasčių patariama veidrodį išnešti iš kambario arba bent jau pridengti audeklu, kad žmogus galėtų pailsėti ir atsipalaiduoti.
  • Kalbama, kad sutuoktinių miegamojo lovos atspindys gali pritraukti netgi neištikimybę, o situaciją dar labiau pakursto tai, jeigu veidrodyje matote kambario duris.
  • Nemažai žmonių ir ezoterikų mano, kad veidrodžiai gali sugerti neigiamą energetiką, pykčius, nemalonumus, laikyti neigiamas emocijas, būtent todėl verta įsigyti naują veidrodį. Sename, kartu su istorija, slepiasi ir daugybė neatsakytų klausimų...
  • Pasakojama, kad veidrodžius anksčiau siedavo su demonu Mara, vertusiu žmones gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje ir tuo pačiu įskiepydavusiu juose puikybę ir išdidumą. Kai kuriuose kraštuose dar ir dabar labai atsargiai žiūrima į šį, regis, tokiu kasdieniu ir įprastu namų apyvokos reikmeniu tapusį daiktą. Net ir Lietuvoje, namuose, kuriuose ką tik mirė žmogus, ne veltui namiškiai skuba uždangstyti veidrodžius audeklu.
  • Taip pat, jeigu pažvelgtume į mūsų tradicijas, papročius ir burtus, dauguma ateities spėjimų susiję būtent su veidrodžiais. O jeigu jį sudaužote, manoma, kad užsitraukiate net 7 metus nesėkmių!
  • Nėščioms ir ką tik pagimdžiusioms moterims veidrodis taip pat buvo tabu – buvo manoma, kad verčiau prie jo praleisti kuo mažiau laiko, per daug nesigražinti. Esą kitaip, gali būti, moteriškas organizmas nusilps, o ir veidrodžio magiškos galios pridarys bėdos.
  • Taip pat nepatariama statyti veidrodžio priešais veidrodį. Ir verčiau jame išreikškite teigiamas emocijas, net jeigu šiais prietarais ir netikite.


Ir dar šis tas. Kodėl verčiau prie veidrodžių nesifotografuoti? Ezoterikų teigimu, šiame, atrodo, visai nekaltame veiksme slypi kur kas daugiau nei galime tikėti.

Taigi, ką verta žinoti apie fotografavimąsi veidrodyje? Ezoterikai sako, kad veidrodis kaupia visą aplinkinių energiją. Deja, neigiamą taip pat.

Sakoma, kad veidrodyje atsispindi dalelė žmogaus sielos. Taigi, fotografuodamiesi prieš veidrodį, sakoma, darome sau meškos paslaugą, t. y., savanoriškai atveriame duris į save tai informacijai, kuri veidrodyje kaupėsi ilgus metus.

Taip pat egzistuoja prietaras, kad jeigu namuose laikote nuotrauką, kurioje jūsų atvaizdas – veidrodyje, jūs save pastūmėjate į įvairias nelaimes, jūsų siela tampa nerami. O juk daugelis nuotakų mėgsta savo nuostabią dieną įsiamžinti veidrodžio fone.

Tikėti ar netikėti tokiais prietarais, kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau kartais pravartu ir pasvarstyti. Visgi ne veltui kai kurie daiktai ilgus amžius išlieka apgaubti paslapties ir mistikos šydo. Kai tiesiog žinai, jog turi taip daryti, neieškodamas logiško patvirtinimo.

Na, o šalia dar verta paminėti, kad jeigu veidrodžiai interjere ar nuotraukose jums netrukdo ir nesukelia jokių neigiamų emocijų, kodėl gi jais nepapuošus savo miegamojo? Svarbiausia vadovautis savo nuomone, įsitikinimais, ir žinoma, savijauta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką