Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius rugsėjo 1–7 d.

Meilės energija.
123rf.com / Meilės energija.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šią savaitę aktyvuosis dvi skirtingų polių energijos, kurių viena pritrauks ir skatins realizuotis sunkiąją, tamsiąją, negatyviąją sukauptą karmą. Kitas energijų polius atneš atpildo ir palaimos dovanas už ankstesnes pozityvias mūsų pastangas“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Įsijungs galingas karminis priežasties ir pasekmės mechanizmas, tad atsitiktinumų mūsų gyvenime neturėtų būti, o vien tik tai, ką esame užsidirbę. Galime tikėtis sunkesnių išgyvenimų, patirčių ir būsenų, taip pat kažkokių „dangaus“ dovanų – netikėto džiaugsmo, sėkmės ir palankių „atsitiktinumų“.

Būsime įtraukti į giminės reikalų sprendimą, aktualesni taps nekilnojamojo turto, paveldėjimo klausimai, tėvų ir senelių priežiūra. Bus metas atiduoti skolas, vaikystėje ir jaunystėje iš tėvų ar kitų pagyvenusių giminaičių gautą dėmesį, rūpestį ir paramą atgal tiems, iš ko tai gavome. Tai ir gyvenimo rato užsidarymo energijų išraiška, trijų kartų – seneliai, tėvai, vaikai – santykių ir energetinių mainų procesas. Tad šią savaitę labai tinkama aplankyti tėvus, senelius, giminaičius, daugiau pabendrauti, nuvykti į vaikystės vietas, lankyti išėjusių artimųjų kapus.

Ši savaitė – labiau moteriškos energijos pasireiškimo metas. Daugiau vidinės dermės, ramybės, paprastumo, susitaikymo sklis iš moterų, tad jos ir iš aplinkos gaus panašių energijų.

Mus pasiekianti energija bus neįprastai tanki, prisiderinti prie tokio pobūdžio energijos bus kiek neįprasta. Ypač veiksmingos taps įvairios dvasinės praktikos, harmonizuojančios žmogaus subtiliuosius laukus (biolauką). Tad tiems, kurie yra įvaldę tokio pobūdžio praktikas, bus nesunku susitvarkyti ir išsilaisvinti iš slegiančių būsenų. Kitiems, pripratusiems negalavimus ir problemas spręsti vaistais ar kažkokiais preparatais, tvarkytis bus sunku. Dažniau gali prireikti medikų įsikišimo dėl širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų, padidėjusio kraujo spaudimo. Stiprios mus pasiekiančios vibracijos gali sukelti persisotinimo, energetinio pertekliaus būsenas – čia dažnesnis svečias taps galvos skausmas, nemiga, betikslis aktyvumas, kuomet nieko neveikiama, o nusiraminti neina. Panašu, kad intensyviau bus veikiamas ir aktyvuosis valios centras, tad įgausime daugiau užsispyrimo, tapsime ištvermingesni, labiau organizuoti.

Šios savaitės energijos pakankamai tiksliai atspindės posakį „kaip danguje, taip ir ant žemės“, arba kitaip ją aiškinant, „kaip viduje, taip ir išorėje“. Pasistengus ir subalansavus savo vidines energijas, stabilizavus jausmus ir emocijas, aplinka mums atrodys pakankamai rami, palanki, tausojanti. Patiriant stresą viduje, nesant dermės, vidinės ramybės ir nuosaikumo, panašią energijų dozę gausime ir iš aplinkos. Taigi bus sustiprintos ir atspindėtos mūsų vidinės būsenos energijos, tapsime lyg lengvai skaitomu popieriaus lapu – matydami tai, kas vyksta aplink mus, aplinkiniai galės nesunkai įvertinti mūsų vidinę būseną, atpažinti harmoniją ar disbalansą, nuosaikumą arba chaosą.

Atsiras daug kontrastų, vieni kalbės, kad tai puiki savaitė, pilna pozityvių permainų, atnešanti sėkmę ir pasitenkinimą, kiti guosis, kad tapo ypač sunku, kūnas kaip niekad problemiškas, ligotas, vyrauja sunkiau kontroliuojamos emocijos, mintys padrikos, o aplinkiniai įvykiai kelia dirglumą, neleidžia pailsėti, atsipalaiduoti ir jaustis saugiai.

Vis dėlto ši savaitė – labiau moteriškos energijos pasireiškimo metas. Daugiau vidinės dermės, ramybės, paprastumo, susitaikymo sklis iš moterų, tad jos ir iš aplinkos gaus panašių energijų, daugiau jas stiprinančių nei žeidžiančių. Žinoma, galiojant priežasties ir pasekmės, arba karmos pasireiškimo dėsniui, apie kurį rašiau aukščiau.

Lengvesnės energijos bus vakarais ir naktimis, kuomet viskas rims, tils ir stabilizuosis. Tuomet greičiau išgirsime savo tylų intuicijos balselį ir elgsimės teisingiau.

Šią savaitę labai tiks rinktis violetinių atspalvių drabužius, rožinius bei violetinius papuošalus. Patrauklesnė turėtų tapti meditacinė muzika, klasikinė rami muzika su harmoninga derme ir nesudėtingomis melodijomis. Mėgstantiems kvapus, puikus pagalbininkas taps kvapiųjų kanangų (ylan ylang) eterinis aliejus. Šio aliejaus energetinės vibracijos padės mums lengviau ir greičiau atsipalaiduoti, laisvintis nuo psichoemocinės įtampos ir stresų. Kartu šis aliejus veiks ir kaip antidepresantas, o esant kažkokioms asmeninių ar intymių santykių problemoms, ir kaip afrodiziakas, didinantis lytinę potenciją ir patrauklumą.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką