Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: kovo 10–16 d. energijų kalendorius

Šypsena
Fotolia nuotr. / Šypsena
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę mus pasiekiančios energijos skatins įvairius vidinius išgyvenimus ir permainas. Bet koks įvykis ar reiškinys itin stipriai rezonuos su mūsų vidinėmis būsenomis. Tai tarpsnis, kuomet taps svarbiau kas vyksta viduje, nei išorėje. Tikėtinos ryškesnės nei įprastai giluminės mūsų būsenos, emocijos ir patyrimai“, – teigia su portalu Ji24.lt bendradarbiaujanti kosmoenergetikė Eglė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Vis dėlto tai bus laikas, kai bet kokie mūsų norai, svarstymai ir ketinimai nubrėš ryškias gaires mūsų tolesniame kelyje. Tai, ką mes jaučiame, ko tikimės, laukiame arba dėl ko nerimaujame, įgaus didelę galią ir įvairiomis išraiškomis įsirašys į ilgalaikes mūsų veiklos programas.

Vertėtų mažinti bet kokių veiksmų tempą ir daugiau laiko skirti vidiniam susivokimui, dėl ko renkamės vieną ar kitą dalyką, bendraujame su kažkokiu žmogumi, ko tikimės. Tai laikas, kai savistaba galime keisti įvykius, kurie šiuo metu tik formuojasi ir vėliau realizuosis mūsų gyvenime.

Šią savaitę mūsų gyvenime bus daugiau paslapčių, intrigų, išaugs apgavysčių ir klastos tikimybė. Tikrovė bus slepiama po iliuzijų ir tikslingai formuojamos nuomonės skraiste. Patartina aklai netikėti bet kokiais mums svarbiais pareiškimais, nuomone ar brukamais argumentais, kurių nėra galimybės patikrinti.

Asmeniniuose santykiuose tikėtinas tam tikras atsitraukimas, suprasime, patirsime, kad net artimiausius, šalia esančius žmones pažįstame ne iki galo, - netikėti pareiškimai, kitoks nei tikėjomės požiūris, slepiami kažkokių pasirinkimų tikslai ar motyvai didins prarają, o kartu ir įtampą. Lengviau pasiduosime įvairioms priklausomybėms, tiesa, jeigu tik pavyks, darysime tai slapta, neviešindami, stengdamiesi išvengti po to reikalaujamų paaiškinimų.

Jautrumas, intuicija ir mūsų pasaulio pažinimo bei sąveikos su juo receptoriai taps jautresni, tad lengviau užčiuopsime, suprasime ar pajausime kitų žmonių ketinimus, sumanymus. Jeigu tik klausysime savo vidinio balso, lengviau išvengsime pinklių, apgavysčių, netęsime pradėtų santykių su mus mulkinančiais ar rezgančiais apgavysčių planus asmenimis.

Patartina aklai netikėti bet kokiais mums svarbiais pareiškimais, nuomone.

Instinktai ir aistros reikšis intensyviau, tad bus sunku kontroliuoti savo troškimus, atsispirti kažkokio geidžiamo dalyko pagundai, taip pat tam tikro asmens siūlymams, griaunantiems šeimą ar turimus santykius. Vidiniai barjerai ir užtvaros taps ne itin veiksmingi kylantiems norams, traukai, įkalbinėjimams ir vilionėms. Vėliau galime gailėtis dėl to, kad laiku nesustojome, nesusivaldėme, nesugebėjome išsaugoti „šaltą protą“ ir  vadovautis nusistovėjusiomis taisyklėmis. Kita vertus, per tokias pasąmonės mums parodomas elgesio programas ir polinkius galėsime geriau pažinti savo tamsiąją, paprastai besislepiančią už proto, išsilavinimo, moralės bei susikurto įvaizdžio kaukių, asmenybę. Suvoksime savo silpnybes ir situacijas, kuriose jos pasireiškia.

Lengviau būsime pažeidžiami virusinių infekcijų, tikėtini gerklės, kvėpavimo ir virškinimo sistemų virusiniai susirgimai ir jų sąlygojami negalavimai. Potencialiai sunkiau apsiginsime nuo peršalimo ligų, gripo ir kitų žmonių grupėse plintančių užkratų.

Tai laikas, kai labai truks dėmesio, supratingumo, šilumos ir meilės. Tad pasistenkime savo vaikams, mylimiems žmonėms rasti laiko pokalbiui, bendrai veiklai ar kažkokio sumanymo realizacijai. Dažniau parodykime ir pasakykime, kaip labai juos mylime, vertiname, kokie jie svarbūs ir reikalingi mūsų gyvenime.

Tinklaraštis „Kosmoenergetika

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką