Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: liepos 7–13 d. energijų kalendorius

Energijos
Fotolia nuotr. / Energijos
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę jausime ir patirsime daugiau darnos, reikalai klostysis palankiau ir lengviau. Tiesa, nebus didelio tempo ar skubos, viskas judės panašiai vienodu pagreičiu, be skubos, tad galėsime numatyti, kiek ilgai, ir kaip tęsis mus dominantis procesas“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nebus stipraus stabdančio ar išbalansuojančio poveikio iš aplinkos, mums svarbius reikalus galėsime tvarkyti taip, kaip esame įpratę, panašių rezultatų galėsime tikėtis ir iš kitų – savo partnerių, kolektyvo narių ar, susijusių su kažkokiais sprendžiamais reikalais, asmenų. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Pajusime didesnį pasitikėjimą savimi, lengviau bus elgtis taip, kaip palanku mums. Mus pasiekiančios energijos stiprins ryžtą ir viltį, kad gausime tai, ko norime, kad įstengsime padaryti tai, kas mums svarbu ir reikalinga. Be didelių sunkumų ar pastangų paprasčiau gausime pagalbą iš šalies, svarbu bus tinkamai ir laiku išreikšti ketinimus, motyvus dėl ko imamės vieno ar kito reikalo.

Šios savaitės energijos gali paskatinti daug ką matyti per „rožinius akinius“. Dalykai, apie kuriuos seniau tik paslapčia svajojome, atrodys lengvai pasiekiami, kelias – trumpesnis, o reikalavimai keliami tam, kad kažką gautume – mažesni. Daugelyje sričių įsižiebs viltis, tad šitaip nusiteikę, veiksime laisviau, nebesureikšmindami smulkmenų ir išties greičiau pasiekdami tikslą.

Mus pasiekiančios energijos ypač intensyviai skatins atsigręžti prie įvairių Dvasinių dalykų. Dvasinės praktikos taps aiškesnės, labiau geidžiamos ir lengviau priimamos. Tai Sielos ir Dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje kažkokį domėjimąsi, norą arčiau ar giliau prisiliesti prie Dvasinių dalykų. Labiau trauks subtilesnių vibracijų meno kūriniai – harmoningi, šilti, mieli, atspindintys mūsų vertybių gamą.

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui, atgaivinimui ir papildymui. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame, ko slapta tikimės ir pasiūlykime tai savo partneriui. Šitaip parodytas dėmesys ir pastangos sulauks ypatingo atsako,– galime tikėtis, kad mūsų svajonės išsipildys su kaupu, kad pagaliau būsime išgirsti ir suprasti, kad šalia esantis žmogus atvers savo jautrią sielą, kurią baimindamasis skausmo ar kančios, slėpė ir saugojo nuo kitų.

Ši savaitė palanki šeimos laisvalaikiui ir bet kokiems kūrybiniams užsiėmimams ar projektams. Būsime jautresni mus supančiai gamtai, grožiui, žmonėms, tad bet kas, ko imsimės su įkvėpimu ir noru, seksis lengviau ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jeigu tik galime, praleiskime daugiau laiko su mylimais žmonėmis, vaikais ar tėvais – pajusime gilesnį ryšį, sustiprinsime ir pagerinsime savo santykius, sulauksime palaikymo ir iki tol buvę nesutarimai ar problemos išsispręs lengviau.

Veikti reikėtų švelniau, išreikšti kažkokias savo pozicijas – atviriau, diskutuoti, pabandyti įsiklausyti į kitą pusę, į išsakomus reikalavimus ir pasiūlymus. Bet kokioje situacijoje pasistenkime išlikti šališki kitiems, žinodami savo jautrias vietas, supraskime kitus, su jumis susietus ar reikalų turinčius asmenis, ir puoselėkime, saugokime juos nuo skausmingų patirčių. Taip laimėsime patys ir būsime laimingi kartu su kitais…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką