Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: rugpjūčio 4–10 d. energijų kalendorius

Moteris saulėgrąžų lauke.
Shutterstock nuotr. / Moteris saulėgrąžų lauke.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mus sups intensyvios ir labai stiprios energijos, skatinančios augimą, tempo didėjimą, intensyvumą ir raišką. Nors tai vasaros ir daug kam atostogų metas, formuosis ypatingos situacijos, reikalaujančios konkrečių, skubių sprendimų, pasirinkimų ir veiksmo“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Galime justi augančią įtampą, jausime didžiulę aplinkos įtaką, tad ramybės, atsipalaidavimo ir paprasto poilsio daug kam labai truks.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Šią savaitę pradėsime jausti ypatingas energijas, kurios kaitins bręstančias situacijas, kaupdamos didelius rezervinius energijos kiekius – tai lyg bręstanti stiprėjanti, auganti kulminacija bet kokiame procese. Lyg besitvenkiantys audros debesys, kurie leidžia suprasti, kad susikaupus dideliam, kritiniam energijų kiekiui, viskas ramiai ir paprastai nuslopti tiesiog nebegalės.

Turės įvykti veiksmas – energijos nutekėjimas, įžeminimas, lyg perkūnas ir žaibas, susikaupus lietaus debesims. Bet koks svarbaus sprendimo atidėliojimas dažniausiai reikš, kad situacija sunkės, joje kaupsis prieštaringos jėgos, kol pasiekusios kulminaciją, galų gale prasiverš, atnešdamos pokyčius, sprendimus ir kartu visas tai lydinčias pasekmes.

Panašu, kad tai kaupsis ir pačioje Žemėje, kiekviename žmoguje, netgi visuose jo aspektuose – kūryboje, santykiuose, veikloje. Stiprios besikaupiančios energijos gali pratrūkti įvairiausiais perteklių, nukrypimą nuo įprastų kasdienių dalykų keliančiais reiškiniais, kraštutinėmis stichijų (ypač ugnies, oro ir vandens) apraiškomis. Ugnis bus pati grėsmingiausia, sunkiausiai valdoma stichija, ir kiekvieno žmogaus sąveika su ja šią savaitę turėtų būti ypač apgalvota ir atsargi. Šią savaitę mus pasiekiančios energijos gali sąlygoti nevaldomus gamtos ir žemės gelmių procesus – žemę pasiekiančios energijos sąveikaus su stichijų energijomis jas aktyvindamos, sustiprindamos, tad dažniau galime sulaukti įvairių stichijų šėlsmo: audrų, uraganų, gaisrų, žemės drebėjimų ir lavos išsiveržimų.

Panašu, kad ši savaitė nebus itin lengva ir maloni. Galime jaustis ribojami kažkokių sąlygų, įvykiai laike vystysis ne taip, kaip planavome, tad mus lydės arba laukimo, arba bėgimo, ir visko darymo skubomis tarpsniai. Bus sunku judėti įprastu tempu, nuosaikiai ir harmoningai.

Šią savaitę įvairiose gyvenimo srityse sustiprės kūrybos integracija. Bet kokia gyvenimo pusė darysis pozityvesnė, iki jos atėjus kūrybinėms idėjoms ar projektams. Aukštesnių energijų įkvėpta kūryba turės ypatingą potencialą pakylėti prie jos prisiliečiančių asmenų emocinę ir psichinę būseną. Galime pajusti didelį pasitenkinimą pritaikę savo darbe kažkokią kūrybinę idėją, įnešdami į bet kokią veiklą kūrybinių permainų ir naujų pozityvių sumanymų. Būtent kūryboje turėsime stiprų impulsą tobulėti, įgyvendinti anksčiau kilusius sumanymus ir realizuoti tai, dėl ko iki šiol abejojome.

Energijų pokyčiai gali lemti ir dažnesnius galvos skausmus. Energijos veiks netolygiai, tad energetiniai svyravimai, kurių dažnis stipriausiai veiks būtent galvos ir čia išsidėsčiusių svarbių organų sritis, atneš skausmo pojūčius, galvos sunkumą. Įtampos ir dirglumo veikiama energija bus blokuojama, sunkiau integruosis į žmogaus energetinę struktūrą, o tai provokuos galvos skausmus, pakilusį kraujo spaudimą, akių nuovargį, jautresnę klausą, kuomet tyloje bus intensyviau girdimas pašalinis triukšmas, panašus į tolimą medžių ošimą. Gali atsirasti ir galvos svaigimas, poreikis, atsigulti, užsimerkti ir nieko daugiau nebedaryti…

Išaugs traumų pavojus, jautresnė bus širdis, stuburas, lengviau pažeidžiama visa atramos judėjimo sistema.

Harmonizuojančia spalva bus rožinė, tad bet kokį niūrų kampelį, pavargusias, seniai neremontuotas sienas puikiai papuoš rožinė interjero detalė, piešinėlis ar niekutis. Balta ir rožinė spalvos šia savaitę mums atrodys geriau derančios prie visų kitų mūsų įprastų spalvų. Galime puoštis rožinės spalvos kristalais, tam puikiai tiks rožinio kvarco karoliukai, pakabutis ar apyrankė. Su jais mes lengviau ir harmoningiau integruosimės į šios savaitės energijas, laisviau ir švelniau bendrausime, mūsų ketinimai lengviau ras atgarsį kitų žmonių pasirinkimuose, sulauksime daugiau šilumos, patirsime laimės ir meilės akimirkas…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt 

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką