Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: spalio 27–lapkričio 2 d. energijų kalendorius

Širdis
Fotolia nuotr. / Širdis
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šis laikas tiks imtis įgyvendinti brandintus kūrybinius sumanymus ar projektus, rinktis tinkamas išraiškos priemones ir bet kokias idėjas ar sumanymus perteikti pasinaudojant vaizduojamojo meno būdus“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Savo jėgas bus palanku išbandyti įvairiuose kūrybiškumą ir dvasingumą ugdančiuose seminaruose, susipažinti su iki šiol neišbandytomis meno išraiškos priemonėmis ir net pradėti savo veiklą mėgstamoje srityje, susijusioje su savo talentų ir gebėjimų bei svajotų tikslų realizacija. Tai estetikos, elegancijos ir atvirai rodomo komforto, patogumo bei kokybės metas.

Itin stipriai sąveikausime su Žemės energijomis, tad aktualesni taps Žemės išsaugojimo, tausojimo, ekologijos, gyvosios gamtos klausimai. Dažnas savyje išgirsime atgarsį anksčiau vykusių akcijų, susijusių su žemės gyvūnų išsaugojimu, taršos mažinimo, įvairiais labdaros ir paramos projektais.

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Kažkokio svarbaus dalyko ar priemonės pasirinkimas gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės uždaviniu. Mums darančios įtaką energijos skatins racionalaus proto sprendimu, ir pasirinkimus, sąlygojamus ilgai brandinto vidinio troškimo, meilės, džiaugsmo ir gėrio. Logiką teks derinti su intuicija, apjungti ir harmoningai išreikšti savo įvairiapusius norus ir lūkesčius.

Taip pat skaitykite: Jautrus vyro laiškas žmonai skyrybų dieną: „Niekada nesiliausiu tavęs mylėti“

Būsime laimingesni, jautresni, patenkinti, kad dabar išdrįstame klausyti ir savo širdies, kad galime veikti, atsiliepdami į savo „vidinio vedlio“ arba aukščiausiojo „Aš“ norus. Kitų žmonių pasirinkimai mums gali būti nesuprantami, akivaizdžiai rodantys kažkokios naudos praradimą, tačiau tam, kuris juos priima, tai bus dvasiško atpildo, vidinio džiaugsmo ir pasitenkinimo triumfas.

Šią savaitę mus sups koncentruotos energijos, padedančios mums išlaikyti savo kryptį, priimti reikiamus sprendimus, darančius įtaką ilgalaikei veiklai ir užimtumui. Tai tinkamas metas kažką pradėti ir daryti, jei tam iki šiol ruošėtės, esate parengę veiksmų planą, numatę tolesnę strategiją. Turėtų būti lengviau sujungti savo norus, ambicijas ir loginius, konkrečius dalykus į visumą, padedančią mums rinktis ir elgtis tinkamai, koncentruotis ties svarbiausių uždavinių sprendimais.

Taip pat skaitykite: Sukulentai – idealūs augalai nerūpestingoms šeimininkėms

Netinkami dalykai, varginanti aplinka, žmonės, su kuriais nejaučiame džiaugsmo bendraudami ir būdami kartu, intensyviau trauksis iš mūsų gyvenimo. Trūkinės nenešantys dermės ir džiaugsmo ryšiai su aplinkiniais, atsiras tinkama motyvacija ir noras keisti darbą, rinktis kitą veiklą, užsiimti tuo, apie ką seniai svajojome. Aiškiau suprasime, kur norime būti ir gyventi. Žmonės, klausantys savo širdies balso, šią savaitę jausis stipresni, labiau globojami ir saugojami, jiems lengviau spręsis visokios problemos, taip pat jie greičiau išsivaduos iš iki šiol varginusių dalykų. Kiekvienas būsime skatinamas aiškiau suvokti savo tikslą, misiją ir kryptį.

Šios savaitės energijos gali pastūmėti mus į ypatingas pasitenkinimo, gėrio, palaimos būsenas, kurios aplankys kūrybinio įkvėpimo ar ekstazės metu, buvimo su savo širdies mylimuoju laiku. Galime būti įleisti į „Rojaus sodą“, tačiau tik trumpam,  vos akimirkai, ir tik tam, kad aiškiau suprastume savo siekiamybę, tikslą ir galimą atlygį už savo veiksmus. Bet kokiu atveju, tai padidins mūsų ryžtą siekti pozityvių permainų, įkvėpimą kurti ir mylėti, atsiverti dieviškos malonės šviesai.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką