Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: vasario 17-23 d. energijų kalendorius

Visata
Fotolia nuotr. / Visata
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šios savaitės energijos vers mus daugiau ir giliau sąveikauti su materija“, - tikina kosmoenergetikė Eglė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Svarbesnės ir reikšmingesnės bus visos materijos apraiškos formos, ypač pinigai, buitis bei aplinka. Vienokia ar kitokia forma patirsime savo priklausomybę nuo materialaus pasaulio. Dalykai kuriuos neigiame, poreikiai, kurie deklaruojame, kad mums nesvarbūs, vers pripažinti, kaip vis dėlto esame nuo jų priklausomi, negalintys išsilaisvinti.

Priklausomybė nuo materialaus pasaulio, nuo jame srūvančios pinigų energijos, žmonių, galinčių už mus spręsti, ko reikia, ką galime daryti, kur privalome būti, taip pat mūsų viršininkai, darbdaviai, autoritetingi asmenys rodys savo valią, ir jų veikiami būsime verčiami elgtis ir veikti priešingai savo dvasinėms nuostatoms.

Mus supančios energijos ypač stipriai veiks visame žemutiniame, grubiame materialiame plane, tad tikrai bus nepalanku neigti dalykus, kad esame sudaryti iš kūno ir kraujo, kad valgome maistą, kuris mums būtinas, kad išgyvenimui reikalingi pinigai... Išryškės mūsų slepiamos priklausomybės, jusime stiprų norą vėl daryti tai, ko stengiamės atsisakyti, nuo ko bandome išsilaisvinti, ką savyje neigiame.

Nederėtų šią savaitę pasirašyti finansinių įsipareigojimų, skolintis pinigų, pasirašyti kitokio pobūdžio įpareigojančias sutartis. Tai bus mūsų savanoriškas sandėris, kad sutinkame būti priklausomi; šie sandėriai vėliau atneš mums daugiau vargo ir žalos, kol juos užbaigsime, išspręsime ir nuo jų išsilaisvinsime.

Energijos reikšis ir plėsis fiziologiniame plane, intensyvesni ir sunkiau valdomi bus mūsų instinktai. Dažniau savo elgesiu būsime panašūs į gyvulius, reikalaujančius ir besistengiančius patenkinti kažkokius savo poreikius, nei į dvasingus, jautrius, gebančius suvokti ir suvaldyti savo troškimus asmenis. Jausmai, emocijos, aistros pastūmės elgtis brutaliau, grubiau, nepaisyti kitų žmonių erdvės, norų bei nepritarimo. Giliau, net patiems mums iki galo to nesuvokiant ir nejaučiant, būsime valdomi savo vidinių baimių, reikšis priklausomybė nuo anksčiau patirtų būsenų ir emocijų. Sprendimus dažnai lems ne sąmoningas protas, o mūsų nenuspėjama pasąmonė, pilna įvairiapusės sukauptos patirties, apie kurią net galime nežinoti.

Sunkiau bus kontroliuojama seksualinė energija, galime patirti stiprią trauką, norą, poreikį būti su kažkuo. Tokių norų realizavimas gali atgaivinti su panašiomis situacijomis susijusią patirtį, košmarus ir įvairias blogybes.

Sudėtinga bus matyti, suvokti ir įvertinti visumą, koncentruosimės tik ties kažkokiu mums svarbiu objektu, vedami savo jausmų bei emocijų, instinktų ir patirties, kuri seniai išdilusi iš mūsų sąmoningos atminties bei prisiminimų.

Jausmai, emocijos, aistros pastūmės elgtis brutaliau, grubiau, nepaisyti kitų žmonių erdvės.

Šios savaitės energijos gali aktyvuoti ir paskatinti veikti tamsos ir blogio jėgas. Bet kokie žmonių priimami sprendimai, pradedant nuo asmeninių, buitinių, šeimos ar kolektyvo dalykų ir iki pačių svarbiausių atsakingų valdžios pareigūnų sprendimų, gali būti veikiami egoistinių paskatų, noro pasipelnyti, parodyti jėgą ir valdžią, sumenkinti kitus asmenis ar struktūras.

Egoizmas, aistra, kerštas, poreikis bet kokiomis priemonėmis pasiekti rezultatą skatins į pagalbą ateiti ir reikštis tamsos ir blogio jėgas. Taip patys į savo gyvenimą galime prisikviesti nemalonią „draugiją“, dvasias ar esybes, su kuriomis įprastai nenorime turėti jokių reikalų.

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką