Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovo mėnesio taroskopas

Fortūnos rato korta
Fotolia nuotr. / Fortūnos rato korta
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Numerologinis kovo mėnesio skaičius yra 10, o vieneto ir nulio suma – 1. Vienetas yra naujos pradžios, iniciatyvos, savarankiškumo ir originalumo skaičius, o prie jo pridėtas nulis, apskritas pradžios ir pabaigos neturintis ratas, simbolizuoja kartojimą. Tad 10 yra ne šiaip pradžios, o naujo ciklo skaičius.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kai ši korta iškrinta kovui, pirmajam pavasario mėnesiui, ji išties pradeda naują ciklą. Dabar puikus metas kažką pradėti, nusibrėžti tikslą ir kryptį, parodyti iniciatyvą, tuo pačiu šiek tiek rizikuojant ir tikintis deivės Fortūnos malonės.

Šį mėnesį simbolizuoja taro korta Fortūnos Ratas. Tai nuolatinio cikliško judėjimo, permainų, evoliucijos simbolis. Jis mums primena, kad niekas nestovi vietoje, viskas nuolat juda, keičiasi, virsta. Tiems, kurie buvo apačioje, tai galimybė iškilti, o esantiems viršuje – įspėjimas, kad jų laikas ten trumpas ir būtina išnaudoti jį išmintingai. Kortos kampuose pavaizduoti keturių elementų ir Zodiako ženklų simboliai su knygomis atskleidžia, kad viso šio judėjimo prasmė – tai mokymasis. Patirdami permainų ir gyvenimo aplinkybių įvairovę, susidurdami su gyvenimo mįslėmis, nuolat judėdami ir keisdamiesi, mes mokomės ir tobulėjame. Tokia yra evoliucijos prasmė.

Šį mėnesį galime tikėtis daugybės netikėtumų, sėkmių ir nesėkmių, planuotų ir netikėtų permainų. Tie, kurie bus iniciatyvūs, lankstūs ir greiti, sugebės pasinaudoti atsiveriančiomis galimybėmis ir pasieks sėkmės. Tie, kurie bijo rizikuoti, išmėginti ką nors nauja, siekti tai, ko trokšta, kurie priešinasi permainoms, gali jaustis mėtomi į visas puses ir praradę bet kokį stabilumo ar saugumo jausmą.

Rato simbolis, judėjimas ratu taip pat reiškia kartojimą, tad kovo mėnesį mūsų dėmesį gali atkreipti besikartojančios situacijos ar aplinkybės mūsų gyvenime. Jei pastebite, kad sukatės kaip voverė užburtame rate, galbūt priimate tuos pačius sprendimus, darote tas pačias klaidas, kuriate santykius su tokiais pat žmonėmis? Pastebėję dėsningumus, turite galimybę išeiti iš užburto rato, tačiau būtina sąlyga – pakeisti vidines nuostatas, kurios atveda prie sprendimų ir veiksmų, įsukančių į užburtą ratą ir sukeliančių tas pačias pasekmes. Keisti reikia ne pačias besikartojančias išorines aplinkybes, o save, savo pasaulėžiūrą, įpročius, antraip nesąmoningai suformuosite vėl tas pačias aplinkybes, nuo kurių bėgote, nes jų priežastis tebebus jumyse.

Šio mėnesio užduotys ir pamokos:

  • Judėti kartu su gyvenimu, priimti jo permainas, siekti progreso, augimo ir tobulėjimo.
  • Pastebėti neigiamus dėsningumus, pasikartojimus ir nutraukti jų ratą, keičiant savo įpročius ir įsitikinimus.
  • Visuomet būti pasiruošusiems sėkmei, nes sėkmė laukia ten, kur susiduria pasiruošimas ir galimybė.
  • Būti optimistais, tikėti, kad Visatoje yra pakankamai gėrio ir meilės, jog visiems pakaktų ir dar liktų, o gyvenimas kupinas nuostabių galimybių.
  • Išdrįsti rizikuoti, nes kas nerizikuoja, tas negeria šampano.

O tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui rasite atskirą prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą mums visiems.

Užrašykite savo gimimo datą – metus, mėnesį, dieną, t. y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 3 + 0 + 5 + 0 + 3 = 29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių vėl sudėkite: 2 + 9 = 11. Ir jei reikia, dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1 + 1 = 2. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1983 m. gegužės 3 d. žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Monetų Riteris, Saulė ir Taurių 6.

Kortas, žvelgiant paviršutiniškai, galima interpretuoti kaip pažadą, kad atkaklus darbas atneš sėkmę ir klestėjimą, o tokį žmogų visi mėgs ir vertins. Tačiau, atsižvelgiant į mėnesio kortos pamoką, čia slypi įspėjimas, kad per didelis materializmas ir vergiškas darbas, įbedus nosį į ariamą vagą, neleis pastebėti ne tik pavasario saulės, bet daugelio gyvenimo džiaugsmų. Išskaičiavimas santykiuose, siekis duoti ir gauti griežtai, tarsi tai būtų nuolatinis skolinimasis ir skolų grąžinimas, gali pribaigti net nuoširdžiausius jausmus. Tad skirkite laiko pasidžiaugti tuo, ką jau uždirbote ir pasiekėte, su mylimais žmonėmis, palepinkite ir juos, ir save.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Kardų 6, Skeptrų 10 ir Skeptrų 8.

Pasakoja, kad kovo mėnesį judėsite į priekį taip lengvai ir sklandžiai, lyg plauktumėte pasroviui, tai sunkiai, lyg koptumėte į kalną su didele našta ant pečių, tai vėl sparčiai, lyg tiksliai į taikinį paleista strėlė. Pailsėkite ir pasimėgaukite procesu. Kai viskas vyksta kone savaime, negailėkite pastangų ir neišsižadėkite užsibrėžto tikslo. Kai taps sunku, sukaupkite visas jėgas ir sparčiai nueikite paskutinę kelio atkarpą. Kovo mėnesį padarysite didelį progresą ir sėkmingai įveiksite sunkesnį kelio etapą.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Monetų 2, Imperatorius ir Skeptrų 4.

Kovo mėnesį nebijokite pokyčių materialinėje sferoje. Kortos rodo, kad galite rasti savo pašaukimą, jei imsitės papildomos veiklos ar keisite darbą. Jei pokyčiai ateis nekviesti, tuomet priimkite juos, nes jie siųsti iš aukščiau ir veda į gera. Kovo mėnesį galite gauti pasiūlymą eiti aukštesnes, solidžias pareigas, pradėti naują perspektyvų darbą, partnerystę ar persikelti dirbti į naują vietą. Valdžią turintys vyrai trejetukai šį mėnesį gali būti stipriai veikiami savo pilkųjų kardinolų ir turėti didelių paslapčių. Paslaptys gali būti susijusios ir su verslo planais, ir tiesiog su konfidencialumu darbe, bet gali būti ir polinkis slapta  eiti „į kairę“.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Taurių Karalius, Skeptrų Pažas ir Monetų 7.

Vyrams ketvertukams kovo mėnuo bus nelengvas emociškai. Galite jaustis pasimetę, neužtikrinti dėl ateities, kupini baimių, nesaugumo ir abejonių. Didesnis nei paprastai potraukis alkoholiui. Moterys jaus nerimą dėl santykių ir įsipareigojimų, bus pavojingos povandeninės srovės ir aštrios uolos. Galite ieškoti ryšių su užsieniu, siekti užmegzti su kuo nors ryšį ar susitarti dėl darbo. Čia laukia sėkmė, tačiau nuvykus paaiškėtų, kad ir ten ne aukso kalnai, todėl tiek emociškai, tiek materialiai situacija būtų gana nuvilianti, kils abejonių, ar vertėjo imtis pradėto darbo.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Monetų 2, Fortūnos Ratas ir Magas.

Tai, kad jums iškrito ne tik šio mėnesio korta Fortūnos Ratas, bet ir vienetu pažymėtas Magas, reiškia, jog ypač jausite mėnesio energiją. Nusimato pokyčių, viskas judės itin sparčiai, todėl svarbu vienu metu būti lankstiems ir pasitikėti savimi. Tačiau būtina turėti viziją, aiškiai žinoti, ko norite, kad, pasinaudodami palankiomis aplinkybėmis, sparčiai judėtumėte į priekį ir realizuotumėte savo idėjas. Jūsų laukia permainos ir labai sėkminga nauja pradžia. Gausite tai, ko sieksite ir kuo tikėsite.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Teisingumas, Skeptrų Tūzas ir Velnias.

Kovo mėnesį atminkite posakį „Ką pasėsi, tą ir pjausi“. Teisingumo korta pasakoja apie jūsų įsitikinimo ir garbės išbandymą, jums bus leista suprasti Visatos veikimo dėsnius ir, laikantis jų, pasėti sėklas ateities sėkmei. Jūsų laukia labai sėkminga nauja pradžia, kuri gali būti bet kurioje gyvenimo sferoje: nuo verslo pradžios, kelionės, namų įsigijimo iki vaiko pradėjimo. Kadangi jums bus duota didelė energija, tarsi gyvybinė ugnis, su kuria galima sukurti  daug gero ir blogo, kartu gausite ir didesnę atsakomybę laikytis Visatos dėsnių, žmogiškųjų įstatymų. Piktnaudžiavimas savo galia, savanaudiškumas, emocinio pasitenkinimo vaikymasis, neteisėti ar negarbingi veiksmai nebūtų be nemalonių pasekmių. Pakenkę vaikui, netgi galite užsitraukti prakeiksmą, siųstą aukštesnių jėgų.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Monetų 10, Taurių Tūzas ir Kardų Tūzas.

Kovo mėnesį jums žada svaigių naujų galimybių ir noro ar svajonės išsipildymą, susijusį su šeima ir namais. Didelė šeimos pagausėjimo tikimybė, gali būti pradėtas ar gimti naujas šeimos narys. Sėkmė lydės ir su nekilnojamuoju turtu, darbu (ar verslu) susijusius reikalus. Nepaisant ateinančio didelio džiaugsmo, galite jausti ir šiokį tokį nerimą dėl to, ką visi šie pokyčiai ir naujovės reikš jūsų ateičiai, kaip pasirūpinti savo šeima, ką suteiksite bei paliksite vaikams. Tačiau tikėkite, jog viskas bus gerai, jau vien todėl, kad dalį pozityvios šio mėnesio energijos nukreiptumėte į ateities planus ir jų realizavimą.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Kardų Tūzas, Monetų Riteris ir Skeptrų Riteris.

Pasakoja, kad kovo mėnesį svarbiausia tema bus tarpusavio santykiai ir bendravimas. Gali išryškėti kai kurie skirtumai ir aštrūs kampai santykiuose, tačiau panašu, kad tai, ką kiekvienas demonstruos išoriškai, kitas turės viduje. O mes labiausiai esame linkę kituose pastebėti ir žavėtis arba smerkti tai, ką kažkur giliai turime patys. Tad išnaudokite šio mėnesio bendravimo ir santykių peripetijas gilesniam savęs pažinimui ir mokykitės abipusiai naudingai suderinti netgi skirtumus, kuriais galite papildyti vienas kitą.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Monetų Pažas, Monetų 10 ir Imperatorius.

Pranašauja naujienų materialinėje sferoje. Reikalai pajudės į priekį darbo, šeimos ir nuosavybės srityse. Baigsis studijų, praktikos ar bandomasis laikotarpis, ateis metas kilti karjeros laiptais. Tiesa, dėl aukštesnės pozicijos ir statuso teks pakovoti, nes niekas nieko nepaduos ant sidabrinės lėkštutės. Priešingai – teks įveikti pasipriešinimą, įrodyti, kad esate verčiausi ir geriausi. Jaunas ir šviežias kraujas turi pakeisti seną. Tai yra gera žinia, jei jūs esate būtent tas jaunas šeimos ar kolektyvo narys. O jei esate senas vilkas, teks garbingai perduoti estafetę jaunesniam. Dar viena šių kortų reikšmė yra statuso giminėje pasikeitimas, pavyzdžiui, tapimas iš tėvo seneliu gimus vaikaičiui.


Šaltinis – taroskopai.lt

Komentarai
Temos kortos
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką