Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilės horoskopas rugsėjo mėnesiui

Meilė
„Shuterstock“ nuotr. / Meilė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jos ilgimės, jos trokštame, ją sutinkame, priglaudžiame, tačiau kartais net nemokame branginti. O kartais neatpažįstame jos, ją paniekiname, išvejame, o tik po kelerių metų suvokiame, koks vis dėlto daugiasluoksnis yra tas dalykas, vadinamas Meile. Pažvelkite, ką šį mėnesį meiles fronte jums yra numačiusios žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šis mėnuo apdovanos jus tikra emocijų puokšte, o mėnesio pabaigoje, kai jūsų Saulė pereis į Svarstyklių ženklą, galite tikėtis dar didesnio jausmų paaštrėjimo su savo mylimuoju ar nauju gerbėju. Vis dėlto rugsėjį jums itin rekomenduojama vertinti ir puoselėti santykius su kitais žmonėmis – tiek profesinius, tiek ir asmeninius bei labiau koncentruotis į savo norus, kad iš visų aplinkinių prisitrauktumėte dar daugiau meilės ir pagarbos. Rugsėjo 26-ąją – pats tinkamiausias laikas apmąstyti ir susidėlioti visus tikslus bei artimiausių šešių mėnesių planus meilės fronte.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį mėnesį jus gaubs ypač stipri meilės aura, it magnetas pritraukianti visus aplinkinius. Jūsų traukos galios rugsėjį veiks taip stipriai, kad praktiškai visi jūsų aplinkos žmonės norės būti ir linksmintis kartu su jumis. Juk sakoma, kad įvairovė gyvenimui suteikia geresnį prieskonį, tad šį mėnesį pasistenkite kuo labiau praplėsti savo pažinčių ir gerbėjų ratą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Valdančioji Dvynių planeta Merkurijus rugsėjį gerokai pakurstys šio Zodiako ženklo sugebėjimą mylėti ir išreikšti savo seksualumą. Tapsite tikrais romantikos entuziastais, norinčiais visais įmanomais būdais pademonstruoti savo aistrą. Tarsi to dar būtų negana, rugsėjo viduryje jūsų ženklo akiratyje pasirodysiantis impulsyvusis ir spontaniškasis Marsas užtikrins, kad jūsų meilės gyvenime nepritrūktų jausmų bei spalvų. Šį mėnesį verčiau traukite iš spintos raudonus drabužius, nes jie tik dar labiau išryškins jūsų seksualumą!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įvairios intymios akimirkos ir asmeniniai susidūrimai su kitais žmonėmis šį mėnesį jums klostysis kiek sunkiau, tačiau tai dar nereiškia, kad jums nepasitaikys kelių entuziazmą ir optimizmą dėl sėkmės meilėje keliančių susitikimų.

Taip pat skaitykite: Rugsėjo mėnesio horoskopas

Jei norite su mylimu ar patinkančiu žmogumi dar labiau sutvirtinti jus siejantį ryšį, šį mėnesį nebijokite su juo/ja pasidalyti savo slapčiausiomis mintimis, neslėpkite ir nelaikykite jų tik savyje. Jei šiuo metu antrosios pusės dar neturite, rugsėjis tinkamiausias laikas apmąstyti, kodėl taip yra, ir pakeitus savo požiūrį ir nusiteikimą, imtis meilės paieškų. Nustebsite, kaip keletas paprastų žingsnelių gali pakeisti jūsų santykių statusą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį mėnesį būsite nepaprastai užimti pačiais įvairiausiais darbais, todėl meilei teks šiek tiek palaukti. Visas jėgas rugsėjį atiduosite jums į galvą vis lendančioms įkvepiančioms idėjoms, kurioms apgalvoti privalėsite skirti nemažai laiko – teks sumąstyti, ką daryti su neseniai savyje atrastu talentu, kurio anksčiau net nepastebėdavote. Dėl jo jausitės kur kas labiau pakylėti ir pasitikintys savimi, o šios vertybės vėliau padės jums ieškant tinkamo gyvenimo partnerio. Svarbiausia – turėkite kantrybės ir tikėkite, kad atėjus tinkamam laikui viskas susidėlios į savas vietas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį mėnesį būsite itin matomi ir patrauklūs visiems aplinkiniams. Rugsėjį suintensyvės jūsų jausmingoji pusė, ji skatins keistis į gerąją pusę siekiant išnaudoti ir gauti visas planetų jums ateityje žadamas dovanas.

Svarbiausias jūsų mėnesio tikslas – atviri pokalbiai. Tai ypač galioja santykiuose su antrąja puse, nebijokite atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti – jūsų abiejų ryšį tokie pokalbiai tik dar labiau sutvirtins. Jei šį mėnesį būsite atviri bei nuoširdūs, ateityje galėsite džiaugtis pilnaverčiais ir nuostabiais santykiais tiek su antrąja puse, tiek ir su savo draugais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rugsėjį  jums puikiai seksis spręsti konfliktus ar problemas, kurios kėlė sunkumų praėjusį mėnesį. Tik nereaguokite į juos pernelyg audringai, šį mėnesį jums visiškai nepatartina veltis į dideles gyvenimo dramas, priešingai – verčiau ramiai apsvarstykite, kodėl šiuo metu jūsų netenkina santykiai su antrąja puse, galbūt metas ryžtis nedideliems pokyčiams?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį mėnesį jus gaubia šilumos ir žavesio aura, pritraukianti aplinkinius ir užkrečianti juos magiška nuo jūsų sklindančia laime. Jūsų magnetizmas rugsėjį bus nepaprastai paslaptingas, o bėgant mėnesio dienoms jis tik dar labiau išaugs.

Šis pozityvus metas atliks svarbų vaidmenį jūsų gyvenime – ypač meilės srityje. Trauką jums pajus daug aplinkinių, tačiau atsiras žmogus, kuris niekaip negalės atsispirti jūsų šilumai ir nuostabioms savybėms, kurios šį mėnesį bus ypač ryškios. Jausite didžiulę meilę ir palaikymą iš savo šeimos narių bei draugų, tik nepamirškite jiems padėkoti ir, jei reikės, – atsilyginti tuo pačiu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atrodo, kad jūsų gyvenimas pagaliau pajudėjo iš sąstingio taško. Tai galioja ir kalbant apie meilę, ir apie jūsų karjerą. Iki šiol išties sunkiai dirbote, tad šį mėnesį nusipelnote atsilošti ir džiaugtis užtarnautais vaisiais. Patarimas tik vienas – neužmikite ant laurų, nepamirškite palaikyti ryšių su svarbiais jums žmonėmis, kad ateityje jų dėka galėtumėte pasiekti dar daugiau. Šį mėnesį džiaugsitės sėkme profesinėje srityje, tačiau neužsisėdėkite darbe – išnaudokite ir visas jums žvaigždžių siūlomas dovanas meilės srityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei kada planavote susikrauti visus daiktus ir leistis į kelionę, Rugsėjis tam puikiai tinka. Jūsų entuziazmas šį mėnesį veršis per kraštus, o pakeitę aplinką galbūt sutiksite žmogų, kuris mielai su jumis dalinsis ir padės įgyvendinti į galvą šaunančias idėjas bei svajones. Jei rasite laiko susikoncentruoti į dalykus, kurie jus išsiskiria iš pilkos minios, santykiai su visais aplinkiniais itin pagerės.

Ateitis jums yra parengusi išties nuostabių akimirkų, tad jei pastaruoju metu jaučiate nostalgiją dėl praeities, žinokite, kad tos dienos jau baigėsi. Vis labiau keičiantis jūsų požiūriui, pastebėsite, kad gyvenimas tampa kupinas optimizmo, o šalia atsiradęs žmogus jūsų kasdienybę tik dar labiau paįvairins. Taigi laikykitės, nes jūsų gyvenimas netrukus visiškai pasikeis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį mėnesį pasieksite visišką emocijų harmoniją, nors didžioji jūsų energijos ir pastangų dalis bus labiau nukreipta į darbą ir pinigus. Gali pasirodyti, kad santykiuose su antrąja puse žvelgiate iš visiškai skirtingų Visatų, todėl pagrindinis jūsų šio mėnesio tikslas – atrasti kompromisą, mat jis į santykius vėl sugrąžins meilę, pagarbą ir atsidavimą vienas kitam. Jei pavyks tai padaryti, netrukus galėsite džiaugtis širdį glostančia meile ir kur kas geresniais santykiais nei bet kada anksčiau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šį mėnesį jūsų dėmesys bus nukreiptas į romantiką, draugystę ir meilę, tad jei iki šiol nedrįsote leistis į rimtus santykius, rugsėjį atleiskite savo vadžias, mat žvaigždės jums numačiusios išties nuostabius santykius su nauju ar jau esamu mylimuoju. Artimas ryšys su tėvais ar draugais nė iš tolo neprilygs glaudiems santykiams tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės, todėl patartina vertinti ir saugoti šį ryšį. Rugsėjį sulauksite išties daug sėkmės asmeniniame gyvenime, tad mėgaukitės ja!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką