Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Numerologija: kaip telefono numeris veikia jūsų gyvenimą

Suknelė ir aukštakulniai
Fotolia nuotr. / Suknelė ir aukštakulniai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasak numerologijos specialistų, skaičiai turi įtakos ne tik mūsų charakteriui, bet ir įvykiams, kurie mums nutinka. Šiandien siūlome atkreipti dėmesį į vieną svarbiausių dalykų, be kurio neišsiverčia net mokyklinukai, t.y. telefoną ir jo numerį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kaip apskaičiuoti?

Sudėkite visus telefono numerio skaičius, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9. O dabar kviečiame įvertinti rezultatus.  

1

Tai stiprus telefono numeris, kuris teigiamai veikia ir sustiprina jūsų energiją bei padeda paveikti aplinkinius žmones. Tačiau būkite atidūs ir pastabūs, nenurašykite visko, ką gaunate tiesiog laimingoms aplinkybėms. Šis numeriai idealiai tinka verslininkams, siekiantiems karjeros, tačiau ne itin padės beieškantiems antrosios pusės asmeniniame gyvenime. Vienetukas padeda tapti lyderiais, kurti autoritetą. 

2

Šiame skaičiuje slypi tikras romantikos, taikos, moteriškumo ir harmonijos šėlsmas, todėl jeigu norite atrasti tikrą meilę, toks numeris jums puikiai tinka. Jis suteikia geranoriškumo, geraširdiškumo, diplomatiškumo, taktiškumo, padeda atrasti bendraminčių, bendradarbiauti. Numeris tinka stipriems, savimi pasitikintiems žmonėms, taip pat tiems, kurie susiję su prekyba. 

3

Šis numeris kalba apie kūrybą, linksmybes, todėl tinka jaunimui, muzikantams, aktoriams, artistams. Jis įkvepia, suteikia populiarumo, padeda nestokoti įdomių ir originalių idėjų, minčių. Geriausiai tinka rašytojams ar žmonėms, kurių darbas persunktas kūrybinių impulsų. Tačiau jeigu esate perdėm ambicingi, susitelkę bet kokia kaina pasiekti tikslų, jums patariama rinktis kitą numerį.

4

Ketvirtuke atsiskleidžia stabilumas, patikimumas, pasitikėjimas, todėl toks numeris patiks ir tiks dirbantiems teisinėse, finansinėse struktūrose ir įmonėse. Jeigu turite didelę šeimą, taip pat galite rinktis skaičių 4. O štai vengti jo geriausia tiems, kuriems nesiseka meilėje, esate vieniši, nepatenkinti asmeniniu gyvenimu, o ir darbo veikla neatitinka aukščiau išvardytų profesijų. 

5

Šiame skaičiuje slypi nuotykiai, pokyčiai ir nė lašo stabilumo. Todėl nieko keisto, kad tokio telefono numerio savininko gyvenime gali laukti patys įvairiausi netikėtumai. Tiks tiems, kurie mėgsta laisvę, keliones, gyvena vieni. Įdomu tai, kad numeryje slypi ir disciplinuotumas, tačiau gerokai pritrūksta atsakomybės. Deja, patartina vengti šio skaičiaus tiems, kurie trokšta šeimyniško ir ramaus gyvenimo bei kenčiantiems nuo psichologinių ligų.

6

O štai šis skaičius – idealus šeimos žmonėms, kadangi jis skatina šilumą, rūpestį, apsaugą, stiprina giminystės ryšius, stiprina draugystę. Toks numeris tiks ir verslininkams. Dar tik ieškantys antrosios pusės, taip pat turėtų rinktis kitą skaičių. Šešetukas padeda išspręsti senus konfliktus, rasti užuojautą, atsakymus į rūpimus klausimus, dovanoja laimę, sėkmę ir vidinę harmoniją. 

7

Tai stiprus, ir iš dalies mistiškas numeris, kuris kone sukurtas mąstytojams ir mokslininkams. Jis teigiamai veikia vidinę savijautą, suteikia stabilumo, pasitikėjimo savimi. Tai gudrumo, paslapčių, filosofinių žinių simbolis, skatinantis intuiciją, padedantis išvengti klaidų. Tačiau nepraraskite ir sveiko požiūrio į pasaulį bei jame vykstančius reiškinius, nesuverskite visko, kas nutinka, dvasinėms jėgoms. 

8

Tai puikus pasirinkimas visiems verslininkams, kadangi toks skaičius skatina kitų asmenybių pasitikėjimą, padeda pritraukti pinigus. Aštuonetukas tinka ambicingiems, praktiškiems žmonėms, padeda siekti karjeros aukštumų, augti dvasiškai, tačiau gali skatinti ir per didelį nuokrypį į materializmą, azartą. 

9

Idealizmas ir užuojauta – tai pagrindinės šio skaičiaus charakteristikos. Tiks tiems, kurie dirba su žmonėms, jiems padeda, pavyzdžiui, medicinos darbuotojams ar besisukantiems labdaringose organizacijose. Devynetas vadinamas vienu iš laimingiausių numerių, todėl jo savininkai jausis taip, lyg ant rankų juos nešiotų pati fortūna! 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką