Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – birželio 6 d.

Linksmosios rankytės
Fotolia nuotr. / Linksmosios rankytės
Šaltinis: 15min
0
A A

Kokią darbo savaitės baigtį jums mums nulems žvaigždės? Gal šį penktadienį kalendoriuje norėsite pasižymėti kaip ypatingiausią gyvenimo dieną?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vidurdienio naudositės šeimos narių pagalba ir teikiamomis jų privilegijomis. Taip be rūpesčių kasdieniai darbai tinkamu būdu dėliosis į lentynas. O kaskart, kai įvyks kas nors netikėto, pažvelkite į save – turbūt patys nevalingai inicijuojate pokyčius. Nerimauti nėra ko. Net keisčiausi incidentai bus ne kliūtis, o paskatinimas irtis pirmyn.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pažintys megsis sklandžiai, o bendravimas teiks palengvėjimą, nepagailės reikalingos informacijos. Žinosite, kad galite kitiems duoti tai, ko iš jūsų tikisi. Be to, sugalvosite, kaip praskaidrinti dieną neįprastais ir ne visiems akivaizdžiais būdais užsidirbti. Tiesa, svarstyklės gali persverti viską į priešingą pusę, ir jūs, ilgai nedvejoję, įsigysite kažką keisto net jums patiems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą savo ir kitų nuostabai siekite būti nuoseklūs, disciplinuoti ir užtikrinti savo veiksmų nauda. Deja, toks jūsų nusiteikimas greitai išblės. Draugų ar kolektyvo narių įkvėpti, atliksite keletą veiksmų, kurie nustebins ne tik juos, bet ir jus pačius. Jei jūsų poelgiai išvaikys gerklėje užstrigusį kartėlį, išjudins jus iš sąstingio – pirmyn!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sotumo jausmą šį rytą garantuos bendravimas ir įsitikinimas, kad viskas įvyks laiku ir vietoje. Tačiau tvarkos ir nuoseklumo šios dienos įvykių grandinėje bus mažiausiai. Gera žinia: vadovų veiksmai sužadins gyvybines jūsų jėgas. Popietės metu nebūkite pernelyg drąsūs svajotojai: kaupkite jėgas, užuot jas intensyviai eikvoję.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Optimistinės nuotaikos, kurių priežastis nebus aiški net jums, lydės jus dalį dienos. Būsite atidūs kiekvienai smulkmenai ir norėsite žinoti, dėl ko atliekate vienus ar kitus veiksmus. O jei prieš savo valią būsite įtraukti į diskusijas, neskubėkite nei įsilieti į minios vidurį, nei tapti jos lyderiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Lengvai atkreipsite aplinkinių dėmesį savo poelgiais ir darbais. O jūsų bendražygiai ar draugai negailės jums gerų patarimų, visuomet pagelbės. Kai iš jūsų bus pareikalauta atidumo gilinantis į iki šiol neišspręstas darbo problemas, pažabokite savo ambicijas ir nesivaržydami atsiremkite į kolegos petį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pasitrauksite į savo pasaulį ir nenorėsite iš ten kišti nosies. Tačiau taip elgtis naudinga tik iš dalies. Jūs paprasčiausiai neišsiteksite toje erdvėje, kurią sau pasirinkote. Jūsų antrosios pusės dėka būsite išplėšti iš saugios užuovėjos ir įtraukti į patį įvykių sūkurį. Ten būdami patirsite tikrų nuotykių, jei nestabdysite savęs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būdami grupės nariais ar jos lyderiais, sudarysite sąlygas, kurios paskatins nuoširdžiai stengtis ir vėliau mėgautis nuostabiais darbo vaisiais. Patirkite džiaugsmą imdamiesi šių užduočių ir plėskite savo mažą pasaulį. Deja, tvarkos, kurios taip trokšite, bus mažai. Kasdieniai popieriai susijauks, o jūs juos sutvarkysite tik pasitelkdami į pagalbą bendradarbiavimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien sunkiai apsispręsite, kas jums svarbiau – pareigos ar pramogos. Norintiems pasidžiaugti artėjančiu savaitgaliu būtinas kompromisas, nes darbai nelauks, kol kas nors kitas juos atliks. Tiesa, radę laisvą minutę, būtinai surasite ir tokių, kuriems bus galima pamerkti akį ar sužavėti pasakojant juokingą anekdotą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pamanysite, kad išaušo jūsų valanda įrodyti, ką galite, ką sugebate ar ką žinote. Deja, neužteks vienų jūsų iniciatyvos. Gėrybės pasipils tik tuomet, jei dienos mūšiuose kausitės ne vieni. O nedidelės permainos namie tegu netrikdo jūsų. Argi ne puiku šiek tiek atnaujinti užžėlusius takelius?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įnikę į tai, kas gali būti atlikta tik suvienijant pajėgas, savo vaidmens pernelyg aukštai neiškelkite. Svarbu, kad viskas būtų atlikta kruopščiai ir nuosekliai. Viena vertus, tai bus realu, be to, atsiras norinčiųjų jums padėti, ypač darbe. Kita vertus, naujienos ar susitikimai vers viską aukštyn kojomis ir atitrauks jus nuo to, kas svarbiausia.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Svarbu, kad nesijaustumėte įkalinti tų užduočių, kurias jums jūsų partneriai. Džiaukitės ir tais, kurie jums padeda, ir tais, kurie jums nepagaili kliūčių. Viskas labai paprasta: tokiu būdu jie skatins jus tobulėti. O jei ant plauko pakibs finansiniai jūsų reikalai, turėkite galvoje, kad šios permainos – tai jūsų šansas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką