Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – liepos 4 d.

Pienės pūkas
„Shuterstock“ nuotr. / Pienės pūkas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Astrologinės prognozės žada darbingą ir ramią paskutiniąją darbo savaitės dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kalnas mažų ir didelių darbelių, užgulusių jūsų pečius, neleis jums pamatyti tikrosios dienos šviesos. Viena, ką jums gali parekomenduoti žvaigždės – neskubėti ir nesiimti naujų užduočių iki vidurdienio. O šeimos ir karjeros problemos, ragins jus ieškoti vietos, kurioje darniai išsitenka ir viena, ir kita.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visus svarbius darbus, kuriuos suplanavote iki šios dienos pietų, atlikite su ypatingu atidumu. Klaidos įsivels tada, kai pernelyg tikėsite tuo, ką girdite. Dienai persiritus į antrąją pusę, galėsite parodyti kolegoms, kaip jūs mokate kurti gražius ir sklandžius santykius. Tačiau prasmingai dienai to neužteks – turėsite plačiau atmerkti akis ir gerai apsidaryti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nieko tokio, jei nedideli rūpestėliai, susiję su šeima, užgoš svarbius dienos darbus. Popietę dėmesys nukryps į bandymus geruoju susitarti su vaikais. Nusivilsite, jei iš visko, ką darote, tikėsitės naudos. Jūsų partneriai greitai jums primins, kiek esate skolingi, kai kalba pakryps apie jūsų asmeninius ir bendrus resursus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Begalinis skubėjimas didžiąją dienos dalį būtų tik tuščias jėgų ir laiko švaistymas. Atlikdami kuo įprastesnius veiksmus, išvengsite galimų klaidų, netikslumų ir vėlavimo. Popietę savo geruosius ketinimus nukreipsite į šeimos židinio kurstymą. O jei ant plauko pakibtų jūsų santykiai su antrąją puse, padarę tai, kas įmanoma, visa kita palikite spręsti likimui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Rytas nedžiugins rezultatais, bet ir noro aktyviai veiklai bus nedaug. Bandymus išreikšti save pasidėję į šalį, pasirinksite pasyvaus laukimo poziciją. Tokia taktika jus apsaugos nuo nedidelių, bet grėsmingai pabirusių buities ir sveikatos rūpesčių. Popietę ore sklandantis geranoriškumas padės jums, užmiršus savo ambicijas, labiau pasistengti dėl kitų. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien visi jūsų bandymai užtikrinti sau pagrindą gali būti ir smagus žaidimas, ir varginanti kelionė į niekur. Tai atliksite nebent vaikščiodami aplinkiniais keliais ir nebijodami susidurti su praradimais. Tokiu būdu ateityje įgysite daugiau. Pokalbiai su draugais ar grupėje nesimegs, o savo jausmus privalėsite ne savo noru paslėpti kuo toliau nuo smalsių akių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nesivaržydami svajosite apie tobulą pasaulį, kuriame viešpatauja harmoningi santykiai, grožis ir kompromisai. Tačiau jam sukurti reikia daug pastangų ir laiko, o šiandien ir be to turite nemažai darbo. Kokio? Pavyzdžiui, niekam nepakenkiant įtikinti namiškius ir kolegas, kad be jūsų, nei vieni, nei antri – neišsivers.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite to ar ne, apie kitus privalėsite dažniau pagalvoti nei apie save. Dienos pradžioje tai bus paprasta, nes būti komandos nariu bus smagu, o štai po pietų atviras reikalavimas paklusti kitų iškeltiems pageidavimams, jums bus tikras išbandymas. Ne vienam atrodys, kad elgiatės netinkamai, ignoruodami aplinkinį pasaulį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iki vidurdienio rūpindamiesi savo profesiniu įvaizdžiu, nepersistenkite. Raskite įprastų užduočių, padedančių tobulėti ar kilti aukštyn. Vėliau be didelių pastangų tiesite kelius, padedančius stiprinti ir harmonizuoti ryšius tarp draugų ar kolektyvo narių. Tačiau visi jūsų bandymai partneriams įrodyti, kad jūsų indėlis į bendrą katilą yra svaresnis, taps įtampos priežastimi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte viskas atrodys šviesiau ir perspektyviau nei kitiems. Niekas nežino, kaip yra iš tiesų, todėl ir ginčytis beprasmiška. Popietę, nepaisydami prieš akis kylančių kliūčių, veršitės pirmyn. Tiesa, daug tikėsitės iš kitų, bet jie iš jūsų – ne mažiau. O siekdami valdyti tuos, kurie neketina jums paklusti, susidursite su antrosios pusės nepasitenkinimu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei dienos pradžioje viskas kristų iš rankų, susirinkite, kas iškrito, ir tęskite įprastą veiklą. Po pietų viena po kitos atsivers galimybės. Iš jų medų kabinsite tik tuo atveju, jei mokėsite paaukoti savo norus ir poreikius dėl aplinkinių gerovės. O jei paryškės priešprieša tarp to, kas apčiuopiama, ir to, kas giliai paslėpta, atminkite, kad jūsų vaidmuo čia ne paskutinis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vieniems pirmąjį pusdienį ištverti bus sunku, o antrąjį – nepavyks atsiriboti nuo tų, su kurias esate sujungti intymiais ar finansiniais ryšiais. Be to, draugai ne pačiais švelniausiais būdais skatins jus pagalvoti apie permainas. Todėl nedrįskite užsidaryti savo mažame pasaulėlyje: vis turėsite sustoti ir atkreipti dėmesį į kitų žmonių žodžius, nuomones ir reakcijas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką