Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 1 d.

Retrostiliaus dviratis.
Fotolia nuotr. / Retrostiliaus dviratis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neriame į penktadienį drauge su portalo Ji24.lt astrologės sudarytomis pranašystėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėdami kurti grožį ir harmoningus santykius namuose, atsidursite kryžkelėje. Viena kryptis siūlys pamirštant save pasiaukoti dėl bendrų interesų, o kita – nepaisant kitų nuomonės, viską daryti savaip. O Merkurijus, išdidžiai perėjęs į  Liūto ženklą, užburs jus kūrybos ir romantikos kerais. Džiūgausite, demonstruosite savo kūrinius ir išdidžiai pasakosite apie savo atžalų išdaigas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kils noras, įsijungus flirto pavarą, leistis į nuotykius. Tačiau, labai panašu, kad tai nedera su jūsų realybe. Jei turite patikimą partnerį, leiskitės į nuotykius kartu. O jei esate vieniši, nėra jokios abejonės, kad vienos nakties nuotykis paliks tik begalinį tuštumos jausmą. Be šių patirčių, dar Merkurijus Liūto ženkle padės jums, tačiau trukdys susitarti su namiškiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl Merkurijaus kelionės Liūto žvaigždynu savo mintimis, žodžiais ir kalbėjimo būdu praaugsite visus. Elgdamiesi taip, lyg vaidintumėte mažuose kasdieniuose spektakliuose, artimiausiu metu subursite aplink save gausią klausytojų minią. Be to, draugai šiandien jus kvies atitrūkti nuo to, kuo esate iki kaklo užsiėmę. Visų pirma pagalvokite, ar verta mesti kelią dėl takelio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Merkurijaus finansų sektoriuje jūsų galva šiandien ir vėliau bus pernelyg užimta tuo, kaip sukaupti daugiau turto arba kaip dar labiau pakelti savo asmeninės vertės kartelę. Beje, ją keldami, galite nemažai išleisti. Jūsų vaikai jums primins, ko dar neatlikote, nesispyriodami pradžiuginkite juos, užuot iškėlę darbą aukščiau asmeninio gyvenimo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dar viena planeta - Merkurijus - jūsų ženkle, o su ja jūs įgyjate dar daugiau jėgos. Šis prakalbins jus taip, kad jūsų neišgirsti bus neįmanoma. Tiesa, daugiausia kalbėsite apie save, bet argi yra šioje žemėje už jus svarbesnis asmuo? Be to, būtų teisinga šiandien įvykdyti kelis įsipareigojimus šeimai vietoj bandymų ištrūkti į svaiginantį ir viliojantį pasaulį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagundos nutraukti draugiškus ryšius dėl intymių patirčių arba draugystę iškeisti į bendrą verslą ar pinigus laimės jums nedovanos. Kur kas daugiau jos slėpsis patikimuose ir patikrintuose ryšiuose. Todėl, pasiklydę tarp norų ir realybės, skirkite laiko ne ginčams, o ramybei, kurią šiandien ir artimiausiu metu atrasite tik būdami vieni.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien patirsite, kad žodžiai visagaliai, kai juos tariate draugų būryje. Jų dėka čia užverda tikra kasdienybės drama, o ją dar labiau paskatina į Liūto ženklą atkeliavęs Merkurijus. Dar daugiau prieskonių atsiras derinant asmeninius ir profesinius santykius. Nenorėdami likti prie suskilusios geldos, prisiminkite, koks saldus dalykas yra saugumas, kurį jums suteikia tai, ką jau turite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Viena jūsų dalis žino, kad svajonių išsipildymą reikia užsitarnauti, o kita taip skuba gyventi, kad nenori taikstytis su jokias apribojimais. O pakitusi Merkurijaus padėtis kviečia susimąstyti apie profesinius pasiekimus ir statusą. Kelias į viršūnes nebus rožėmis klotas, bet jūs savo kailiu patyrėte tiesą, kad visa, kas jūsų nepražudo, jus sustiprina.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Merkurijus ugnies ženkle: pasidžiaukite tuo, kad mąstyti ir kalbėti galite drąsiai. Nors ne visi supras jūsų protingas mintis (argi tai jų nosiai?), jomis tikrai bus sužavėti. Savo platų akiratį ir gebėjimą visada išlikti optimistais panaudokite tada, kai kažkas jus skatins rinktis tarp romantikos ir intymumo, tarp komandinių žaidimų ir gebėjimo dalytis bendrais resursais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų tvarkingus popierius sujauks šiandien prasidėjusi Merkurijaus kelionė Liūto ženklu. Vangiai dalyvausite nesibaigiančiame spektaklyje, kurio baigtį įžvelgsite vos prasidėjus pirmam veiksmui. Liaukitės piktintis ar griauti tai, kas iki šiol buvo uoliai statoma. Verčiau apsidairykite, kad pamatytumėte žmones, kurie jumis besąlygiškai rūpinasi ir pasitiki.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kol Merkurijus eis priešingu jums Liūto ženklu, pagrindinis išbandymas – išklausyti savo partnerius. O tai, tiesą sakant, nėra paprasta. Derindami vidinius norus su išoriniais reikalavimais, išgirsite daug vertingos informacijos. O ieškodami patvirtinimo ar palaiminimo savo mintims ir idėjoms, galite nueiti keliais žingsneliais per toli. Prieš nuklysdami, įsitikinkite, ar žinote kelią atgal.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei artimiausiu metu jūsų mintyse bus darbas ir tik darbas – nieko keista. Rūpindamiesi juo nepamirškite pakalbinti kolegų, kurie įvertins jūsų mintis ir idėjas. Be to, šiandien tykos pagunda rizikuoti tuo, kas anksčiau įgyta. Pakelkite akis aukščiau, apsidairykite, prisiminkite, ko išmokote, apie ką svajojote ir kur link iki šiol ėjote. Tai padės priimti teisingus sprendimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką