Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – lapkričio 17 d.

Paukščiukai
Fotolia nuotr. / Paukščiukai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveikiname naują savaitę! Darbingo ir džiaugsmingo pirmadienio, kurį pradedame astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien esate kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs. Todėl jūsų namai ar darbo vieta sublizga švara, o darbai atliekami tobulai. Žinoma, kad turint tokus prioritetus, kitiems dalykams laiko nelieka. Laimei, Venera, įsikurianti Šaulio ženkle, jums  primena ir dar primins, kaip svarbu matyti ir kitiems parodyti didžiulio visa apimančio pasaulio grožį. 

Taip pat skaitykite: Hiperseksualumas – bėda ar dovana?..

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net ir ten, kur jausitės puikiai, ištarsite kelis aštrios kritikos žodelius. Į jūsų pastabas bus sureaguota geranoriškai, o jums pasiūlyta papildoma atsakomybės dozė, kurios negalėsite atsisakyti. Tiesa, galimas tam tikras pokytis meilės ir finansų fronte dėl pasikeitusios Veneros padėties. Leiskitės į nuotykius lovoje ar spręsdami bendro turto galvosūkius. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuoseklus darbas, kurį negailėdami savęs visą dieną dirbsite, gelbės jus nuo visų ir visko. Nesižvalgydami į šalis, gerinkite savo darbo kokybę, viską atlikite pagal iš anksto nustatytą planą, o esant protingoms rekomendacijoms – jį koreguokite. Matyti ne tik save gražų, bet ir kito žmogaus grožį padės Venera, savo kerus paskleidžianti jūsų partnerystės srityje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykiai rikiuosis tvarkingai ir metodiškai. Jums teliks viską teisingai atlikti ir visur laiku suspėti. O tai bus paprasta tada, kai iš anksto pasiruošite kiekvienam dienos veiksmui. Čia dar svarbi naujiena - meilės planetos viešnagė Šaulyje. Tai paraginimas jums nuotykio dvasią atrasti darbe, įvertinti kolegių grožį, pasidžiaugti savo darbo vieta ir atliekama veikla. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sėkmė lauks už kampo tų, kurie užsiima konkrečia veikla, nesitikėdami greitų rezultatų. Jūsų atsakingas požiūris į pinigus, tai yra tai, kaip juos uždirbate ir išleidžiate, bus įvertintas jūsų šeimos narių. Bet ne viskas taip nuobodu. Venera jūsų stichijos ženkle, dėl to jausmai liepsnos karštai ir žavės tiek, kiek jumyse degs nuotykio ieškotojų dvasia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įsitikinkite, kad elgiatės pagal savo prigimtį – tai patrauks kliūtis jūsų kelyje. Mėnulis jūsų ženkle, todėl kuo tikslesnė jūsų dienotvarkė, tuo daugiau pavyksta nuveikti, o esant tinkamiems pašnekovams, kuklią žinią apie save pranešti. Venera Šaulio ženkle, trikdanti jus savo polėkiais, skatins į nuotykius ir grožio paieškas leistis namuose. 

Taip pat skaitykite: Atsako moterys: neseksualūs ir labiausiai atstumiantys vyrų įpročiai

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ne apie viską norėsite kalbėti ir rinksitės neakivaizdžias veiklos priemones ir vietas. Daugiau galvosite apie tai, kaip kažką pirkti ar parduoti, net jei tai koks nors jūsų sugebėjimas. Jūsų pačių nuostabai, jumis tikės, ypač jei patys tikėsite savimi. O dar čia jūsų ženklo valdovė, pasakojanti apie tai, kad visur ir visada reikia būti optimistiškiems ir bendrauti gražiai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien tinkamai pasitarnausite savo draugams ir kolegoms. Tačiau nesvaidykite į juos kritikos strėlių, nes ir jums jų bus nepagailėta. Patarimų, kurie geranoriški ir racionalūs, šiandien gali netrūkti. Be to, Venera pereina į jūsų asmeninių finansų sritį. Uždirbti daugiau jums padės optimizmas, o jei tuo pačiu kiek paišlaidausite – jokia bėda. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos taisyklė siekiantiems profesinių pergalių: parengti nuoseklų dienos darbų planą ir nė žingsnelio nuo jo nenukrypti. Nors daliai jūsų tai gali atrodyti baisiai nuobodu, kito kelio šiandien nėra. Tiesa, turite dėl ko pasidžiaugti – Venera jūsų ženkle. Ji paverčia jus matomais, gražiais, nepakartojamais. O tai išgirdę, darote tai, kas padarytų jus dar gražesniais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo šiandien stipriau po kojomis jausite žemę, tuo tolimesnes perspektyvas pamatysite. Tinkamais talkininkais jums bus grupės nariai, bičiuliai ar šiaip kolegos. Nors jie nubrėš jums ribas – jūsų tai neišgąsdins. Tiesa, jausmų ir malonumų valdovė dar tik artinasi link jūsų ženklo. Jūs nenorite duoti valios jausmams ar mėgaujatės jais ten, kur jūsų niekas nemato ir negirdi. 

Taip pat skaitykite: Ko negalima daryti, kai vaikas serga?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rimtumas ir tvarka bus pagrindiniai dienos palydovai, su kuriais reikės susitarti patinka jums tai, ar ne. Didesnė atsakomybė darbe jūsų negąsdins, ypač jei pasitikėsite savo partneriais. Jūsų profesiniai rūpestėliai mažiausiai rūpės Venerai. Ji savo žavesio kerus paskleis tarp jūsų draugų. O jums vis dažniau rūpės, kokia riba skiria meilę nuo draugystės, o draugystę nuo meilės. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Labiausiai šiandien reikės jūsų tikėjimo ir pasitikėjimo kitais žmonėmis. Antraip jausitės vienišos ir paliktos likimo valiai. Šią kryptį pasirinkę išplauksite bet kur ir bet kada, net jei turėsite išmokti tai, ko iki šiol nemokėjote. Veneros padėtis ugnies ženkle primins, kad meilė darbui svarbiau nei žmogui, nebent tai jūsų kolega ar viršininkas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką