Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – liepos 28 d.

Drugelis
„Shutterstock“ nuotr. / Drugelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitykite, kokią paskutinę liepos savaitę jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiąją dalį jūsų dėmesio šiandien suris santykiai su šeimos nariais. Spręsite nesibaigiančias šeimos problemas, aiškinsitės, kas, kam ir dėl ko neparodė reikalingų dėmesio ženklų, kas, kada ir dėl ko jus įskaudino. Prieš veldamiesi į šitą žaidimą, pagalvokite, ar šįkart tikslas pateisina priemones. Ir išvis - ar tokį turite?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasimėgauti vasaros karščiais trukdys ne kas kitas, o tuščios kalbos, kurias jūs, nežinia dėl ko, palaikysite reikšmingomis. Užuot klausę, kas ką sako, ir ieškoję jų žodžiuose paslėptos prasmės, plačiai nusišypsoję pasidžiaukite. Ir jokiu būdu nemanykite, kad  kažką gali suerzinti jūsų šypsena. Net jei taip ir būtų, tai ne jūsų kaltė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nežinosite, kuo patikėti, kai kalba pakryps apie bendrus su partneriais finansinius reikalus. Iš tiesų sunkiausia bus tikėti savimi, o tai dar labiau sustiprės, kai kažkas tikslingai jums bandys įrodyti, kad klystate. Nepasiduokite išorinėms įtakoms, bet ir savo jausmais nepasikliaukite. Verčiau raskite sprendimus, kurie leistų naujai pažvelgti į senas problemas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien iškelsite pavydo sceną, vadinasi, nepasitikite savimi. Mintis užvaldantys baimės ir nepasitikėjimo jausmai tėra jūsų noras išsaugoti savo nuosavybės teises į žmones ar daiktus. O jei be to dar ir nuspręsite, kad jūsų antroji pusė rodo jums per mažai dėmesio, patys save supančiosite savo susikurtomis grandinėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venkite kliautis savo šeštuoju jausmu – jis jus klaidins, skatindamas matyti tik tamsiąsias pasaulio puses. Tai galios jūsų meilės ryšiams, santykiams su kolegomis ir požiūriui į sveikatą. Priežastis: į viską žiūrite pro iškreiptą didinamąjį stiklą. Daugiau pastatysite nei sugriausite, jei vertinsite tai, kas matoma akimis ir ką galima paliesti ar užuosti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebūkite per griežti savo draugams, antraip jūsų santykiai su vienu iš jų gali pakibti ant plauko. Klysite manydami, kad kažkas norėdamas jums pakenkti be pagrindo kišasi į jūsų reikalus. Iš tiesų jums šiandien sunku valdyti tokius jausmus, kaip pavydas. Išsaugosite tai, kas jums brangu, jei vos užuodę jo kvapą, vysite jį kuo toliau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saugodami savo reputaciją ar bandydami ją sustiprinti, pasinaudosite anksčiau įgytais įgūdžiais. Vieni sieks kam nors apsukti galvą, kiti knaisiosis po kitų atliktus darbus, kad įrodytų savo pirmumo teises, treti ras dar kokių aplinkkelių į tikslą, bet nė vieni neatviraus. O gal vis dėlto artimas ryšys su kolegomis daug svarbiau už jūsų pasiekimus? 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kažkas sieks iš jūsų išpešti visą jiems reikalingą informaciją, pasijusite nesaugiai. Supratę, kad vienas žingsnelis į šoną ir jūs – apkalbų auka, dar labiau užsisklęsite ir ginsite savo pasaulį ir save nuo bet kokių įsibrovėlių. Nieko nuostabaus, jei viskas vyktų priešingai, todėl patys venkite dalyvauti nešvariuose žaidimuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Išoriškai trykšite optimizmu ir spinduliuosite žavesį, kuris jūsų link kaip širšes prie medaus trauks priešingos lyties atstovus. Ir tik jūs vieni žinosite, kad jus visur sekioja nepasitenkinimas. Deja, nežinosite, ko jam iš jūsų reikia. Užuot bandę pasprukti, atlikite kas neišvengiama, bet griaukite tik tada, kai nematysite kitos išeities.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dalį dienos nerasite vietos savo kailyje ir norėsite to, ko dabar negalite gauti. O dėl šios priežasties ims klibėti santykiai su gyvenimo draugu ar drauge. Neskubėkite pateikti jam ar jai sąrašo, kuriame išdėstyti visi nepasitenkinimą keliantys punktai, bet ir ašaroms valios neduokite. Visos kliūtys slepiasi ne kur kitur, o jūsų galvoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Intensyvios emocijos bus jums ir pagalbininkas, ir trukdis. Stebėkite, ar jos nekliudo jums susikoncentruoti ir ramiai atlikti dienos darbų. Tinkamai panaudoję dienos energijas, galėsite giliau ir atidžiau pažvelgti į savo kūno poreikius. Supratę, koks maistas ar gėrimai jums tinka, o kokie ne, rasite trumpiausią kelią geros savijautos link.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pavydas šiandien noriai brausis į jūsų santykius su širdies draugu ar drauge. Kad viskas, kas jums brangu, liktų nepakitę, prisiminkite, kad nieko nėra svarbiau už galimybę pasitikėti tuo, kuris šalia. O jei jūsų draugai elgtųsi įtartinai, gesindami gaisrus, taikykite tuos pačius metodus, labiausiai už viską vertindami draugystę ir pasitikėjimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką