Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rugpjūčio mėnesio taroskopas

Taro kortos
„Shuterstock“ nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Rugpjūčio mėnesio korta Velnias yra tamsioji, iškreipta meilės pusė – troškimas, priklausomybė ir baimė“, – tikina tarologė Lina Balsė. Portalas Ji24.lt pateikia jos sudarytą šio mėnesio taroskopą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisijunkite prie daugiau kaip 77 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

Man ne kartą teko matyti šią kortą pasirodant santykiuose, kuomet žmogus kalba apie meilę, bet ryšys neharmoningas, kankina abu partnerius ir paremtas iš tiesų ne altruistiška, besąlygine, kilnia meile, o egoizmu ir noru turėti. Tai manijos ir priklausomybės ženklas.

Tokia meilė ar troškimas, kai nenorime net apsvarstyti kitokių alternatyvų ir jaučiame didžiulę kančią, negalėdami turėti, netgi užvaldyti savo troškimų objekto, atima bet kokią laisvę, įkalina ir paverčia mus vergais. Velnio korta simbolizuoja situacijas, kai beviltiškai trokštame išlaikyti šalia savęs „mylimą“ žmogų ir galime dėl to griebtis bet kokių priemonių; kai nedrįstame nutraukti nelaimingų santykių vien dėl materialinės priklausomybės; kai nesiryžtame išeiti iš nekenčiamo darbo vien dėl baimės prarasti finansinį stabilumą arba svarbiausiu dalyku laikome savo laikiną ir senstantį fizinį kūną, kūno grožį bei stengiamės visais būdais pratęsti jaunystę. Velnio kortoje žmonės grandinėmis prirakinti prie demono altoriaus. Grandinės ant kaklo yra gan laisvos ir norint galima būtų jas nusiimti. Tai ženklas, jog iš tiesų ne demonas mus kalina, ne tas žmogus, situacija ar objektas, prie kurių esame prisirišę, o mes patys, atsisakydami tai paleisti.

Kur slypi šios kortos ir paminėtų situacijų tikrasis blogis? Argi labai stipriai mylėti, norėti ir prisirišti yra iš tiesų yra taip blogai? Ant Velnio kortos yra pavaizduota apversta penkiakampė žvaigždė, kurioje ir slypi atsakymas. Penki žvaigždės kampai simbolizuoja žmogų – galvą ir rankas bei kojas, taip pat keturis materijos elementus – Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę bei penktą elementą – dvasią. Galva, t. y. sąmonė, turi būti aukščiau kūno ir instinktų, kaip ir dvasia turi būtų aukščiau materijos. Mes esame ne fiziniai kūnai, turintys sielas, o sielos, turinčios laikinus fizinius kūnus, kuriuos siela per savo evoliuciją keičia daugybę kartų. Todėl amžinai sielai per stiprus prisirišimas prie laikinų žemiškų ir materialių dalykų, susitapatinimas su jais yra kelias į savo dieviškos prigimties užmiršimą ir degradaciją. Apversta žvaigždė simbolizuoja žemiškų prisirišimų iškėlimą aukščiau už Dievą ir mūsų dieviškumą, aukščiau už vienybę, už sielos poreikius ir tobulėjimą.

Galva, t. y. sąmonė, turi būti aukščiau kūno ir instinktų, kaip ir dvasia turi būtų aukščiau materijos. Mes esame ne fiziniai kūnai, turintys sielas, o sielos, turinčios laikinus fizinius kūnus.

Teisingai sustatytos vertybės mus išlaisvina nuo kančios, o klaidingai – įkalina ir kelia kančią. Kuo didesnis prisirišimas, tuo didesnė kančia, nes materialū dalykai nėra amžini, mes nieko negalime išlaikyti pakankamai ilgai. Nieko nepajėgsime išsaugoti nepakitusio net per šį gyvenimą, o jau į kitą išsinešti galime tik gyvenimo patirčių įtaką mūsų sielai – išsiugdytas charakterio savybes, dorybes ar ydas. Pirmoje vietoje turi būti sielos poreikiai ir tikslai, o ne kūno troškimai.

Kortos paveikslėlyje žmonės yra atsukę nugaras juos įkalinusiam demonui ir net nerodo noro nusiimti laisvai ant jų kaklų kabančių grandinių. Nelaisvėje mes liekame tik tol, kol atsisakome pripažinti savyje esančią problemą, kol patys nusprendžiame išsivaduoti. Kviečiu sukaupti drąsą ir rugpjūčio mėnesį atsigręžti į savo demonus, savo priklausomybes, savo ydas, savo egoizmą, savo iliuzijas ir saviapgaulę. Atsakykite patys sau, o jei esate drąsus – parašykite apačioje komentaruose:

  • už kokių „kabliukų“, kokių vidinių silpnybių esate laikomi neharmoningoje situacijoje, kuri teikia kančią?
  • į kokius kompromisus einate, užuot sekę savo širdimi; kokiose situacijose sprendimus priimate motyvuojami baimės prarasti ar noro kontroliuoti?
  • kokius žemiškus prisirišimus iškėlėte į pirmąą vietą, pastatėte aukščiau už sielos poreikius?

Tai sudėtingi klausimai, nes jie atrodo labai abstraktūs. Nelengva suvokti, kaip jie susiję su eiline buitine situacija. Ne veltui Velnio kortoje žmonės nemato, prie kokio demono yra prisirakinę, nesuvokia tikrosios problemos. Galite vadovautis tokiu kriterijumi – jei kankinatės norėdami kažko, ko neturite, arba kenčiate bijodami kažką prarasti, esate materialių vertybių nelaisvėje.


Prognozė pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą rugpjūčio mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t. y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių. Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną, žmonių gyvenimo kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Skeptrų 2, Taurių 9 ir Monetų 7.

Rugpjūčio mėnesį vienetukai aiškinsis, ko jie iš tiesų nori, o ko – ne, bei priiminės su tuo susijusius sprendimus. Problema tik ta, jog apsisprendę, ko nori, jie… tiesiog stipriai norės. Deja, gyvenimas taip paprastai norų nepildo, ypač Velnio kortos valdomą mėnesį. Ir jei atsisėsite bei gražiai susidėsite rankas, laukti taip reikės labai ilgai. Ypač jei rinksitės tai, kas lyg ir turėtų nereikalauti didelių pastangų ir būti lengvasis kelias. Trumpai sakant, rugpjūčio mėnesį greitų rezultatų nebus. Tačiau mėnuo gali būti malonus ir prasmingas, jei pasistengsite įvertinti tai, ką jau turite, ir jausite dėkingumą už tai. Dėkingumas pritrauks dar daugiau to, už ką jaučiatės dėkingi.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Kardų 5, Kardų 2 ir Velnias.

Gyvenimo kelio skaičius 2 lemia, jog dvejetukams aktualiausia sfera yra santykiai visomis prasmėmis ir formomis. Ir būtent šioje sferoje yra svarbiausios jiems skirtos pamokos bei iššūkiai. Kadangi viena iš jums iškritusių kortų yra mėnesio simbolis Velnias, nusiteikite visu gražumu pamatyti savo tamsiąją pusę per santykius ir bendravimą. Kortos pasakoja apie negražų elgesį santykiuose (jūsų atžvilgiu ar jūsų paties), nemalonų konfliktą, nuomonių išsiskyrimą, įžeidimus ir nuoskaudas, po kurių nebus daromos išvados. Būsite linkę išdidžiai atsiriboti ir užsisklęsti, užmerkę akis į akivaizdžią tiesą. Kuo labiau kaltinsite kitus už krislą jų akyse ir atsisakysite pripažinti rąstą savojoje bei tiesiog žmogiškai atleisti ar nusileisti, tuo toliau nuo jūsų bus tikras artumas, meilė ir santykių harmonija.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Magas, Taurių 9 ir Kardų 9.

Deja, rugpjūčio mėnesį jūsų norai nesipildys. Iš esmės todėl, kad norėsite to, kam būtent šiuo metu nėra galimybės arba nepalankus laikas. Jūsų paties skubėjimas gauti tai, ko užsigeidėte, ves jus į didelį stresą, nepasitenkinimą, rūpesčius. Kuo labiau norėsite to, ko akivaizdžiai negalite gauti, kuo labiau nersitės iš kalio ieškodami būdo įveikti visas kliūtis, tuo labiau kankinsitės. O jei vis tik jums pavyks įgyvendinti savo sumanymą ar norą, vėliau labai gailėsitės. Būkite atsargūs su savo mintimis, žodžiais ir norais rugpjūčio mėnesį, nes bus didelis galvos skausmas, jei jie išsipildys.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Kardų Karalienė, apverstas Velnias ir Pakabintasis.

Ketvertukams būdingi stiprūs prisirišimai. Velnio kortos valdomas mėnuo atkreips jūsų dėmesį į tuos įsitikinimus, kuriems ginti jums reikia labai daug pastangų ir kurie galbūt nėra teisingi arba naudingi. Turėsite galimybę išsilaisvinti iš savo paties įsitikinimais užsidėtų apribojimų bei suvaržymų. Jei priimsite likimo jums siunčiamą ženklą ir pakeisite prioritetus bei vertybes, kurie jus laikė įkalinę, sutiksite kažką paaukoti, labai daug kas jūsų gyvenime gali apsiversti 180 laipsnių kampu. Tiesa, ketvertukai turintys labai žalingų priklausomybių, pavyzdžiui, alkoholiui ar narkotikams, gali arba išsilaisvinti, arba panirti taip giliai, kad nežinia kada atgaus blaivią sąmonę.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Kardų 3, Skeptrų 6 ir Kardų Karalius.

Panašu, jog rugpjūčio mėnesį imsitės kažką daryti labai neigiamai nusiteikę. Galbūt iš anksto manysite, jog nepavyks ar kad to neverta daryti. Darant kažką be vizijos ir tikėjimo, su nepasitenkinimu, vien dėl to, kad kažkas kitas to nori ir jus skatina ar verčia, sunku tikėtis pergalės. O viskam žlugus negalėsite sakyti, jog viskas taip, kaip jūs ir manėte, nes sabotuoti darbą galėjo būtent jūsų neigiamas nusistatymas ir vidinis priešiškumas. Ką nors darant su tokia nuostata net neaišku, koks rezultatas būtų jūsų pergalė. Greičiausiai nei pasisekus, nei viskam sugriuvus, negalėsite iš tiesų džiaugtis. Gal verta rasti, kuo jūs patys tikite ir siekti savų tikslų?

Gyvenimo kelio skaičius 6. Skeptrų Riteris, Taurių 9 ir Teisingumas.

Šešetukams aktualiausia tema, kaip ir vienetams bei trejetams, rugpjūtį bus susijusi su norais. Kortos rodo, jog rugpjūčio mėnesį kažko labai norėsite ir aktyviai sieksite, tačiau jūsų norai gali nesiderinti su kitų žmonių norais. Jei norėsis pirmiau įgyvendinti savo norą ir tik po to padėti kitiems su jų tikslais ar apskritai palikti juos savo troškimus įgyvendinti patiems – niekur nenukeliausite. Kortos rodo lygybę tarp to, ką duosite ir ką gausite. Jei norite įgyvendinti savo svajonę, padėkite kitiems įgyvendinti jų svajones. Tuomet natūraliai išsipildys ir jūsiškė. Tik prieš skubėdami padėti aplinkiniams, įsitikinkite, kad jūsų pagalbos nori ir ko būtent trokšta tie žmonės. Jokiu būdu nemėginkite kam nors padėti savo nuožiūra, už kitus nuspręsdami, ko jiems reikia ir kuo jie turėtų džiaugtis.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Imperatorius, Taurių 10 ir Imperatorė.

Šį kortų derinį tikriausiai svajoja išvysti absoliučiai visi. Kas gi nenori rasti savo antrosios puselės, lygiaverčio gyvenimo partnerio, likimo skirtojo žmogaus ir sukurti laimingą sąjungą? Per mano 7 profesionalios praktikos metus man dar neteko matyti tokio idiliško kortų išsidėstymo. Todėl perspėsiu, kad tobula idilė tiesiog nebūna amžina ir paraginsiu jus mėgautis, kol tai trunka, ir vertinti bei puoselėti tai, ką turite. Rugpjūčio mėnesį meilės ir santykių srityje jūsų laukia galimybė didelei laimei. Nuostabus laikas pradėti santykius, arba kurti šeimą jau esamuose santykiuose, įsigyti namus šeimai, pradėti vaikelį, suburti šeimą ir giminę po vienu stogu. Svarbiausia neleisti šiai laimei išblukti nuolat ją puoselėjant.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Taurių 10, Kardų 9 ir Mėnulis.

Rugpjūčio mėnesio kortos pasakoja apie jūsų didelį susirūpinimą dėl mylimų žmonių ir šeimos narių, ypač vaikų ar jaunesnių brolių, seserų. Greičiausiai šio susirūpinimo priežastys bus susijusios su jūsų lūkesčiais ir norais dėl šių asmenų. Norėdami geriausio, stengdamiesi padėti brangiam žmogui, turite paklausti savęs, ar kartais neprimetate jiems savo norų ir ateities vizijos. Net jei jūsų tikslai patys geriausi, pavyzdžiui, jei norite savo vaikui užtikrinti gerą išsilavinimą ir sėkmingą ateitį, jie gali likti nesuprasti, neįvertinti ir tik įnešti daug nesklandumų į santykius. Jūsų rūpestis dėl mylimo žmogaus ar santykių šeimoje neatneš nieko gero. Tik prarasite dėl to ramybę ir sugadinsite santykius. Taip pat saugokitės įtarimų ir pavydo liūno.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Imperatorė, Skeptrų 5 ir Monetų 9.

Rugpjūčio mėnesį jūsų laukia beveik neribotos galimybės įsileisti į savo gyvenimą meilę ir gerovę. Matydami šias gausias galimybes, galite sutrikti ir imti blaškytis į visas puses, norėdami ir to, ir kito, ir trečio. Galite sukelti tiek vidinę, tiek ir išorinę įtampą ir net konfliktą turėdami per daug tikslų. Mėgindami vienu metu judėti visomis atsivėrusiomis kryptimis, greičiausiai efektyviau išnaudosite materialines galimybes nei emocines. Permainos ir augimas atneš didelės materialios naudos. Mėnesio pabaigoje galite džiaugtis pagerėjusia materialine padėtimi, gauta premija ar įsigytu prašmatniu daiktu. Tačiau yra pavojus pasirinkus apčiuopiamas vertybes dvasiškai nuskurdinti santykius, atitolti nuo mylimo žmogaus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką