Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – lapkričio 1–2 d.

Žvakidės, papuoštos nėriniais.
Shutterstock nuotr. / Žvakidės, papuoštos nėriniais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nereikia būti žvaigždžių skaitytoju, kad numatytume, jog šį savaitgalį bus susitikimų su giminėmis ir kelionių po Lietuvą. Tačiu ką dar patirsime per Visus Šventuosius ir Vėlines?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Išsiilgę meilės džiaugsmų, savaitgalį gali tikėtis sutikti tuos, kurie praskaidrintų niūrias rudens dienas, ilgus vakarus ir tamsias naktis. Jis bus dosnus ir tiems, kurie moka pažadinti savyje nerūpestingą vaiką tam, kad santykiai su artimu žmogumi taptų turtingesni. Jums pasisekė dar labiau, jei būsite pasiruošę patikrinti, kaip realybėje pildosi pačios didžiausios svajonės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį patikėsite, kad nėra nieko svarbiau už šeimos narius ir protėvius, kurie ir būdami Anapus, jums siunčia pačias didžiausias dovanas. Tai pamatysite mažuose sutapimuose, neplanuotuose, bet trokštamuose susitikimuose ir paprastose buities smulkmenose. Tačiau, kad visas gėris, skirtas jums, nepraeitų pro šalį, išdrįskite žvelgti plačiai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį, išvykę į netolimą kelionę, vieni užmegs pažintis, leidžiančias jiems priartinti tai, ką manė esant labai toli, o kiti galbūt sutiks tuos, kuriuos labiausiaiir norėjo pamatyti. Ir tada tiek vieni, tiek kiti supras, kad rankose laiko tai, apie ką vakar galėjo tik svajoti. Kuo giliau šiuo metu brisite ir kuo atviriau apie svajones kalbėsite, tuo daugiau turėsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kažkas iš šeimos narių vienus šio ženklo atstovus savaitgalį supažindins su žmonėmis, galinčiais padėti pagerinti finansinę padėtį. Kitiems Vėžiukams namiškiai papasakos vertingos informacijos, kuri užtikrintų tiesesnius kelius į materialinį klestėjimą. Tretiems  bus aktualiau nerti kuo giliau į jausmų vandenis. Tačiau visiems Vėžiams svarbu kuo drąsiau svajoti apie tai, ką nori įgyti.

Prisijunkite prie mūsų „Facebook“ tinkle, kad sužinotumėte ne tik naujienas ir praktinius patarimus, bet ir dalyvautumėte konkursuose!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų įžvalgos turės gydančiųjų galių. Būkite pasiruošę dalytis viskuo, netgi tuo, kas jums atrodo brangiausia. Tik tokiu būdu visi skeptikai pamatys jūsų asmenybės galią ir nulenks prieš jus galvą. O jau tada viskas bus jūsų rankose. Čia pat rikiuosis tie, kurie žinos, su kokiais svarbiais asmenimis jus supažindinti ar kam jus pristatyti kaip visų gerbiamą geradarį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viltys, kurias dedate į partnerystę, savaitgalį turės ne vieną progą išsipildyti. Kad gerosios tendencijos nebūtų nupūstos rudens vėjų ar užgožtos Vėlinių prisiminimų, turite kai ką padaryti ir patys. Todėl jums bus svarbu šiek tiek rizikuoti, gilintis į esmę, tikėti tuo, kas nematoma akimis, bet jaučiama širdimi, pasiaukoti, gražiai ir įžvalgiai bendrauti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Maži kasdieniai dalykai, kuriems vis neateidavo tinkama diena, šį savaitgalį gali išvysti dienos šviesą. Kad taip nutiktų, pasiraitoję rankoves atlikite ką nors dėl savo namų ar šeimos gerovės. Jūsų namus gali praturtinti reikšmingas pirkinys ar svarbus svečias. O štai jūsų asmenybei prasikleisti padės pokalbis su draugu ar bendražygiu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų lūkesčiai, susiję su vaikais, savaitgalį pildysis iš pirmo žvilgsnio paprastais, bet iš tiesų stebuklingais būdais. Todėl bus svarbios įvairios išvykos, pažintys su naujais žmonėmis, susitikimai ir pokalbiai su giminaičiais. Čia dar atsiras proga išpildyti  neišsakytus, bet išsvajotus profesinius ar kitus svarbius jūsų gyvenimo tikslus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų draugų sąrašas savaitgalį gali pasipildyti asmenimis, kurie gyvena užsienyje ar iš ten trumpam parvyko. Svarbu nepamiršti, kad naujos pažintys ir susitikimai dabar plačiau nei kitomis dienomis atvers jums duris į vietas, kuriose dar iki šiol nebuvote, bet apsilankyti norėjote. O tai, ką puoselėjate namuose, priartės tik tada, jei atliksite kelis konkrečius veiksmus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kažkas iš jūsų patikės, kad savo asmeninės galios dėka yra ten, kur nori būti. Tai tik dalis tiesos. Visa kita – laimingų susitikimų, jūsų nevaržomos vaizduotės, jūsų partnerių pinigų ar net jūsų draugų nuopelnas. O štai ką išsitrauksite iš šio laimės šulinio, jau priklauso tik nuo to, ar netingėsite pajudėti iš vietos, kurioje esate patogiai įsitaisę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Už viską, kas gera nutiks savaitgalį, galite dėkoti savo antrajai pusei. Tačiau nepalikite visko savieigai. Jūsų dalyvavimas šiame spektaklyje bus taip pat būtinas, net jei niekas jums nepasiūlys jokio vaidmens. Argi manote, kad besidarbuojantys užkulisiuose yra mažiau svarbūs? Visi bus apdovanoti, jei patikėję svarbius vaidmenis kitiems, ne prasčiau atliksite savo pareigas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų vaizduotės galios savaitgalį įgis sparnus. Belieka jums tuo patikėti patiems ir po to įtikinti tuos, kurie gali jums padėti svajones paversti realybe. Čia patys svarbiausi bus draugai, priminsiantys, kaip teisingai susitelkti į savo tikslus ir galbūt padėsiantys tai atlikti. Kiti svarbūs šios dramos veikėjai – kasdieniai mažmožiai, kurių ignoruoti nevalia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką