Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – lapkričio 15–16 d.

Saldumynai
Fotolia nuotr. / Saldumynai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveiki gyvi! Gražaus ryto ir smagaus savaitgalio. Jūsų dėmesiui - astrologinės Ji24.lt prognozės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį bus nelengva suprasti, ką rinktis valgyti pietums, o ko geriau atsisakyti, kokia veikla užsiimti, o ką geriau palikti kitai dienai. Spręsdami buitinius ir dietos galvosūkius, pasitiksite sekmadienį, kurio metu savo veiksmais sieksite kažkam kažką įrodyti. Nežinia, ar taip nutiks dėl to, kad turėsite didelį ir šviesų tikslą, ar dėl didžiulio energijos pertekliaus. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį jums prieš akis draugų dėka iškils pasakiškos svajonių pilys, kuriose užsigeisite apsigyventi. Vieni to nepadarys, nes paprasčiausiai negalės, o kiti pasislėps jose, neigdami realybę. Verčiau prarykite nedidelę savikritikos piliulę ir nieko nepraradę, judėkite link sekmadienio. Čia atsiras konkrečių priemonių, padedančių statyti pamatus optimistiškiems planams. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį nebūkite patiklūs ir netikėkite nepažįstamaisiais, kurie kelia abejonių. O ir savo nuojautai įsikeroti neleiskite, kai teks rinktis tarp išorinio ir privataus pasaulio. Sekmadienį skirkite konkrečiai ir apčiuopiamai veiklai namuose, kuriai reikalingas ne tik bendradarbiavimas su artimaisiais, bet ir didžiulis susikaupimas, planavimas bei ištvermė. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jus pasiekianti informacija gali būti paini, nesuprantama, vėluojanti ar melaginga. Iš tiesų taip tik jums atrodo. Pažvelkite į viską blaiviu žvilgsniu: kuo dažniau žiūrėkite po kojomis, ir kuo rečiau – tolyn. Išlaikę aiškią distanciją, lengvai rasite pokalbių temų su antrąja puse ar kitais asmenimis, kurie jums pakuždės racionalių sprendimų. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį vadovaukitės taisykle: ne viskas yra taip, kaip atrodo. Toks dienos šūkis padės jums išvengti nereikalingų iliuzijų ir painių klystkelių, sprendžiant finansines dilemas. Sekmadienį galite netausoti energijos – jos bus tiek, kiek reikia ir netgi dar daugiau. Pasitelkę savo talentus, iš chaoso buityje sukursite tikrą rojų, tačiau neskubėkite ir kitų neskubinkite. 

Taip pat skaitykite: Ji24.lt receptai: gardžiausi varškės pyragai

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį stebinsite (ir gluminsite) visus savo nuotaikų kaita: džiaugsmą ir euforiją keis liūdesys ir nepasitenkinimas. Paleidę visą glėbį kritikos antrajai pusei, netrukus vėl jį ar ją dievinsite. Sekmadienį jus bus sunku sustabdyti. Jėgų užteks viskam, bet nebandykite visko aprėpti, o susitelkite į vieną žemišką tikslą, pavyzdžiui, susijusį su jūsų vaikais.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jums bus atleista, jei, užuot atvirai išlieję savo mintis ir jausmus, užsisklęsite svajonėse ir nieko ten neįsileisite. Neišsipildžius svajonėms įklimpsite į mintis, verčiančias jus abejoti savimi ir kitais. Sekmadienį jūsų namiškiai sužinos, kiek daug galite padaryti dėl jų, o jūsų namų sienos nesiliaus stebėtis, kokie nuoseklūs ir ryžtingi esate. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei šeštadienį reikės apsispręsti, kuo tikėti, o kuo ne, būkite atsargesni idealizuodami savo vaikus. Jie tikrai žinos, kaip šią dieną apvynioti jus aplink mažąjį pirštelį. Draugų patarimai, ar laikas paleistas su jais, nenuvils. Sekmadienį daug laiko ir jėgų skirsite bendravimui su jais. Tačiau dalindamiesi informacija, savo kartelę kelkite kuo aukščiau.

Taip pat skaitykite: Mitybos specialistė Vaida Kurpienė pataria: ar vaikams galima duoti saldumynų?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sekmadienį pajutę, kaip sunku priimti sprendimus diskusijose su namiškiais, nekaltinkite ir nekritikuokite jų už klaidas. Argi patys žinote, kurie jūsų sprendimai yra neklystantys? Sekmadienį galite sėkmingai pasirodyti viešumoje, atlikti reikšmingą darbą, jei neketinate tausoti savęs ir laužyti taisyklių, kurias sugalvojo kažkas kitas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį svajonės jus nuneš į tolimiausius kraštus, kuriuose negalite šiuo metu būti. O jei sulauksite pasiūlymų keliauti ar studijuoti, įsitikinkite, ar jie patikimi. Sekmadienį viskas bus taip, kaip turi būti. Ir dar daugiau. Būsite ryžtingi ir drąsūs. Žinantys, kaip pradėti ir kaip baigti. Nejaugi tuo nepasinaudosite siekiant didelio ir gražaus tikslo? 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį neatsargumas ir neatidumas gali būti jūsų didžiausias priešas. Nekovokite su juo. Verčiau elkitės taip, kad neįsipainiotumėte į savo pačių ir kitų žmonių pinkles. Sekmadienį mieliau darysite, nei kalbėsite. Ir tik tada, kai savo kūrinius laikysite rankose, sutiksite, kad kiti į juos žvilgtelėtų. O jei jūs dar tik įsibėgėjote – tai irgi ne problema. 

Taip pat skaitykite: Apie ką vyrai galvoja sekso metu? Triukas, kuris gali pratęsti lytinį aktą

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį būsite linkusios į fantazijas ir racionalūs antrosios pusės siūlymai jums atrodys visiškai nieko verti ir neprasmingi. O gal jūs, savo beribiame vandenyne ieškodami laimikio, nematote to, kas vertinga yra prieš jus? Sekmadienį daug gero sau ir kitiems nuveiksite, jei tvirtai įsikibsite į draugo ranką ar savo artimą žmogų bei pakviesite įgyvendinti vieną iš savo svajonių. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką