Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 23–24 d.

Voratinklis
Fotolia nuotr. / Voratinklis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Smagaus išsvajoto savaitgalio ir įspūdžių kupinos dienos!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenuostabu, jei šį savaitgalį suprasite, jog baigiasi dienos, kai galite nerūpestingai džiaugtis saule ir kitais vasaros malonumais. Tokioms mintims jus paskatins ne tik atvėsę orai, bet ir Saulė, pakeitusi ženklą. Nuo šiol ji, būdama Mergelės žvaigždyno viešnia, užvers jus kasdienių rūpestėlių našta. Plušėdami iki išnaktų nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Saulės viešnagė žemės stichijos ženkle jums bus maloni – ji įžengia į jūsų romantikos, kūrybos, vaikų ir žaismingumo sektorių. Be didelių pastangų viskas, kuo užsiimsite, teiks jums daug džiaugsmo. Rinksitės poilsio formas, teikiančias jums apčiuopiamą rezultatą, o jūsų pasirinkta veikla padės jums išreikšti savo kūrybines galias. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ore savaitgalį sklando pokyčiai: iki soties prisibendravę, kol Saulė judėjo Liūto žvaigždynu, dabar būsite priversti pasirūpinti savo lizdeliu ir tais, kurie gyvena jame. Užuot kritikavę namiškius už mažas klaideles ir menkutes ydas, paskleiskite po savo namų stogu per vasarą gautas žinias ir jos metu surinktas džiugias akimirkas. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Apie viską, ką pavyko savyje atrasti ir sukaupti per pastarąsias savaites, šį savaitgalį galite pasikalbėti su tais, kurie šalia. Būsite rūpestingi pašnekovai, girdintys kiekvieną žodį ir kiekvieną svarbią pasakojimo detalę, nes Saulė nuo šiol – pastabiosios Mergelės žvaigždyne. Nenuostabu, jei nerasite ramybės tol, kol neatskleisite turimos, ir nesurinksite reikalingos informacijos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį turite daug teisių į karališkąjį sostą, nes abi dienas Mėnulis kartu su Venera ir Jupiteriu bus Liūto žvaigždyne. Tačiau dalį savo privilegijų turite atiduoti kitiems, nes Saulė šeštadienio rytą nusidažys Mergelės ženklo atspalviais. Nenukabinkite nosies – jei užėmėte tinkamą poziciją, dabar galite čia įleisti šaknis. Beje, ar jau paruošėte sąrašą savybių, įrodančių, ko esate verti? 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Netrukus atrasite ryšį su tuo, kas jums svarbu, nes Saulė pasiekė jūsų ženklą ir jame svečiuosis kaip visada – keturias savaites. Prasideda naujas ciklas, todėl laukdami savo gimtadienio, peržvelkite praėjusius metus ir dairykitės krypties, kuria norite pasukti. O jei šį savaitgalį jį švenčiate – nevaržykite savęs, kai galvosite norą užpūsdami torto žvakutes.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atėjo metas stabtelėti ir palaukti, kol išmuš jūsų valanda – Saulė nuo šio savaitgalio juda jūsų paslapčių ir vienatvės sektoriumi. Mažiau galvokite apie tai, kas jūsų laukia ateityje, o daugiau apie tai, ko neatlikote ir iki galo neįgyvendinote praeityje. Kieno neatsiprašėte ir kam duotų pažadų neįvykdėte? Viską dar galite atlikti, kol danguje vieši tarnystės ženklas. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Veikla, į kurią savaitgalį ir artimiausiu metu su įsitrauksite, praplės jūsų draugų ir bendražygių gretas. Suprasite, kad stipriausi esate tada, kai tampate grupės dalimi, imatės atsakomybės už kurią nors grandį, ir atliekate savo įsipareigojimus atidžiai bei smulkmeniškai. Vyraujančios žemės stichijos tendencijos padės jums savo ir kitų idėjas paversti į ką nors realaus ir apčiuopiamo. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors kartu su Mergelės ženklo stiprėjimu (o šį savaitgalį paskui Merkurijų į jį įeina ir Saulė) stiprėja ir jūsų profesinių pasiekimų galimybės, lengvų pergalių jums niekas negali pažadėti. Tiesa ta, kad kiekvienas jūsų žingsnis ir sprendimas taps vis labiau matomas. Raudonuoti neteks, jei tapsite atidesni paprastoms ir iš pirmo žvilgsnio nereikšmingoms smulkmenoms. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atkreipę dėmesį dalykus, kurie iki šiol galbūt jums neatrodė svarbūs, jūs plėsite savo akiratį. Tokiu būdu jūsų pasaulėžiūra įgis naujų atspalvių, o jums atsivers daug platesnės perspektyvos. Pajutę tokias tendencijas jau šį savaitgalį, suprasite, kad esate artimiausiu metu pasiruošę žingsnelis po žingsnelio įgyvendinti pačias drąsiausias savo svajones. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė savaitgalį įsikurdama Mergelės ženkle nepašykštės jums iššūkių. Ji reikalaus kai ko atsisakyti, pakeisti požiūrį, susidurti akis į akį su praradimais ir galbūt kažkurioje srityje vėl gimti iš naujo. Nepamirškite, kad šiame pokyčių kupiname kelyje esate ne vieni. Atsiminkite: tik dalindamiesi savo pergalėmis ir pralaimėjimais su kitais, tampate stipresni. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė priešingoje zodiako pusėje, todėl dažniau pažvelgsite į kitus žmones tam, kad pažintumėte save. Jie lyg tobulas veidrodis jums atskleis visas tiesas apie jus. Nenerkite gilyn, išsigandę to, ką regite. Analizuokite. Dėliokite pliusus ir minusus. Elkitės taip, kaip nesielgtumėte niekada, jei to iš jūsų pareikalaus aplinkybės ar jūsų antroji pusė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką