Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 27–28 d.

Gepardas
„Shuterstock“ nuotr. / Gepardas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Paskutinį rugsėjo savaitgalį pasitikite kupini vilčių ir svajonių – sklęskite savo gyvenimo keliu, tik nepamirškite savo artimiausių ir mylimiausių žmonių...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį kiekvienas jūsų veiksmas užkabins pačias giliausiais jūsų patirties kertes. Iš to bus naudos ne tik jums, bet ir tiems, kurie šalia. Tačiau nerizikuokite tuo, ką įgijote ar sukūrėte dėl trumpų laimės akimirkų. Sekmadienį Merkurijus, perėjęs į Skorpiono ženklą, pakvies jus pokalbiams intymiomis temomis ir ragins jus gilintis į tai, kas apgaubta paslapties skraiste.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį antrosios pusės dėka į daug ką pažvelgsite platesniu ir daug ką keičiančiu žvilgsniu. Žinoma, jei nelauksite, kol visą darbą jis ar ji padarys už jus, kol jūs bandysite sužavėti namiškius. Na o sekmadienį Merkurijui atsidūrus priešingoje zodiako pusėje, artimiausiu metu neatmeskite įžvalgų, kurias jums pateiks jūsų asmeniniai ir profesiniai partneriai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nesigailėsite, susitelkę į mažus bet svarbius dalykus, iš kurių susideda gyvenimas. Čia bus labai svarbus bendradarbiavimas ir sąžiningos dalybos. Neapsigaukite išgirdę vakarop aibes pažadų. Naktį jūsų ženklą valdanti planeta, perėjusi į Skorpiono žvaigždyną, kvies jus ieškoti informacijos, kuri padėtų palengvinti buitį, pagerintų darbo kokybę ir sveikatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį daug svarbių dalykų įžvelgsite mylimo žmogaus akyse. Tačiau vakarop nepervertinkite to, ką turite ir pasidėkite patį didžiausią šaukštą kur nors atokiau, nes tik skanavimo malonumas bus garantuotas, o sotumo jausmo – jokio. Paskutinę savaitės dieną Merkurijui perėjus į paslaptingąjį Skorpiono ženklą jūsų kūrybinės galios ir romantiškos mintys įgis sparnus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį užuot dalyvavę dramose, kurias surežisuos šeimos nariai, imkite į rankas šluostę ar kokį kitą įrankį ir atlikite ką nors dėl to, kad namuose gyventi visiems būtų jaukiau, tačiau savo asmeninio indėlio į šeimos laimę nepervertinkite. Sekmadienį Merkurijus įgaus nepatikliojo Skorpiono savybių, todėl jūsų nepasitikėjimas kitais taps regimas ir girdimas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį megsis keistos pažintys tiems, kurie ištroškę kažko tokio, ko paaiškinti neįmanoma. Ko norėsite – tą ir gausite, tik nežinia, ar sugebėsite tuo pasidžiaugti ir kitus pradžiuginti. Tiesa, viršelis, kurį visi matys kiek skirsis nuo tikrojo turinio. Sekmadienį Merkurijus pakeis ženklą, dėl ko jūs atsidursite pačiame naujienų centre, o jūsų smalsumas jus retkarčiais nuves per toli.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį knisite gilią šaknį tam, kad visi sužinotų, ką sugebate ir ką turite, tačiau namiškiai ar draugai dėl to ne kartą į jus pažvelgs su įtaria šypsena. Verčiau patausokite jėgas, užuot švaistę jas tam, kas jums nereikalinga. Jūsų norą turėti daugiau dar labiau sustiprins nauja Merkurijaus padėtis: vis dažniau prabilsite apie tai, ko jums trūksta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Sveiki atvykę į savaitgalį, kai emocijų gausa gardina visus patiekalus. Svarbu, kad nebūtų per mažai to, kas kitus traukia ir to, kas juos atstumia. Ir tada viskas bus taip, kaip turi būti. O dar Merkurijus, sekmadienį atskubantis į jūsų ženklą, sustiprins jūsų gebėjimą mintimis ir žodžiais įsiskverbti į pačią dominančios temos ar objekto esmę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį darysite viską, kad niekas neįtartų apie jūsų kėslus, o žvelgdami į jūsų paklydimus numotų ranka. Tai jums pavyks, jei pasinaudosite proga įtikinti kitus kuo esate neįkainojami. Sekmadienį, Merkurijui atsidūrus Skorpiono žvaigždyne, ne visos jūsų mintys ir ne visi žodžiai bus suprantami jūsų pašnekovams, dėl ko dalį informacijos pasiliksite sau.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį kažkas iš draugų bandys jus įtikinti, kad vietos po saule užtenka visiems. Bet jums bus sunku tuo patikėti, todėl visaip demonstruosite savo galią. Be abejo, nebyliai ir neiššokdami aukščiau galvos. Be to, Merkurijus sekmadienį iškeliauja į Skorpiono žvaigždyną. Tai pradžia laikotarpio, kai draugai jus dažnai prisimins ir šnekins, o jūs - juos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį džiaugsitės galėdami parodyti save ir savo pasiekimus, bet užuot atvirai apie tai kalbėję, rinkitės mažiau akivaizdžius būdus save išreikšti. Argi norite, kad antroji pusė jums pareikštų pretenzijas dėl to, kad per daug giriatės? Nuo sekmadienio Merkurijus Skorpiono ženkle skatins jus dažniau susimąstyti apie savo profesinius siekius ir padės užmegzti naudingų ryšių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jus užklups tiek daug permainingų nuotaikų ir tiek vilčių, kad šiame įvairiaspalviame kokteilyje vos ne pasiklysite. Rasti kelią šeštadienį padės draugai. Tik vakare, žiūrėdami į tai, kas patiekta jums, matysite perkreiptą vaizdą, kur kas gražesnį nei iš tiesų. Nuo sekmadienio Merkurijus būdamas vandens stichijoje, padės jums išsamiau pažinti vandenyną, kuriame plaukiojate.

Komentarai
Temos Horoskopai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką