Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeši garsiausi pasaulio sekso skandalai

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie juos visi kalba tol, kol atsiranda kita auka. Kokie garsiausi sekso skandalai sudrebino pasaulį iki pamatų? Šiais laikais, kai Holivudas tiesiog alsuoja seksu, nieko nebestebina intymių santykių peripetijos. Tačiau yra tokių pikantiškų istorijų, kurių užmiršti neįmanoma. Ir kas čia pasakys, kam tai buvo didžiausia gyvenimo klaida, kam išbandymas, o kas iš to išpešė naudos.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. 42-asis JAV prezidentas Billas Clintonas ir stažuotoja Monica Lewinsky

„Scanpix“ nuotr./Monica Lewinsky ir Billas Clintonas.
„Scanpix“ nuotr./Monica Lewinsky ir Billas Clintonas.

Tarnybiniai romanai užsimezga, kad kaip kai kurie jų stengiasi išvengti. Žinoma, ne vienas atvejis byloja, kad profesinėje srityje įsiliepsnoję santykiai perauga į naują lygį ir pora netgi pasuka santuokos takeliu. Tačiau Monicos ir Billo atveju to tikėtis buvo gerokai per naivu.

Oralinio sekso skandalas Billui Clintonui vos nekainavo prezidento posto, o Monicai teko iškęsti siaubingą pažeminimą, visuomenės smerkimą ir spaudimą. Tačiau ar šioje istorijoje nėra kalti du žmonės?

Bet kuriuo atveju, prezidentas, iš pradžių neigęs bet kokius santykius, vėliau turėjo raudonuoti dėl dėmės ant mėlynos Monicos suknelės. O kur dar juokai apie Ovalinį kabinetą, kuris greitai buvo pakrikštytas kur kas pikantiškesniu pavadinimu – oraliniu... Billo žmona Hillary Clinton, vėliau skandalo padedama, į politikos aukštumas įčiuožė visu pajėgumu. Ir šiandien ji politinėje srityje greičiausiai kur kas geriau žinoma nei jos vyras.

2. 35-asis JAV prezidentas Johnas F. Kennedy ir sekso simbolis aktorė Marilyn Monroe

wikimedia.org nuotr./Johnas F. Kennedy ir Marilyn Monroe, 1962 m.
wikimedia.org nuotr./Johnas F. Kennedy ir Marilyn Monroe, 1962 m.

Na, ir pašėlę tie Amerikos prezidentai! O gal kur politika, ten ir žavios moterys, nuo kurių sunku atplėšti akis?

Štai žavioji deivė Marilyn Monroe, garsi ne tik savo vaidmenimis filmuose, bet ir susikurtu įvaizdžiu, buvo pakliuvusi į apkalbų sūkurį. Juk gerbėjų, sekiojančių jai iš paskos, ne tik kad netrūko – juos buvo galima vežti vežimu.

Šiuo atveju verta paminėti, kad nėra jokių įrodymų, kad garsioji aktorė ir Amerikos prezidentas buvo meilužiai, tačiau kai 1962-aisiais ji sudainavo itin gundančiai jam dainą „Happy Birthday to You“ 45-ojo gimtadienio proga, išsiveržė tikras ugnikalnis, rūkstantis jau ne vieną dešimtį metų. Sklando gandai, esą Marilyn buvo užmezgusi romaną ir su Johno F. Kannedy broliu Robertu. Tačiau ar įmanoma dabar praskleisti praeities skraistę? Belieka tenkintis tik prisiminimų nuotrupomis...

3. Švedijos karalius Gustavas V ir Kurtas Haijby

Pirmą kartą karalius ir skautas Kurtas Haijby susitiko dar 1912–aisiais metais. Tačiau šio žmogaus gyvenimas pasisuko nusikalstamu keliu...

Vėliau su Gustavu V Kurtas pasimatė tik 1932-aisiais, nusprendęs keisti savo gyvenimą. Kalbama, kad tada karalius tariamai ir suviliojo šį vyrą. Jo žmona Anna Haijby būtent dėl neištikimybės paprašė skyrybų, tačiau, kad priežastis nebūtų paviešinta, jai buvo sumokėta atitinkama pinigų suma. Kurtas Haijby turėjo emigruoti į Ameriką ir ten pradėti naują gyvenimą, bet vos tik nuvykęs buvo parsiųstas atgal. Be jokio grašio kišenėje.

Vėliau šiaip ne taip jam pavyko už savo tylą uždirbti iš tiesų nemažai grynųjų, nepaisant to, kalbama, kad Kurtas santykius su Gustavu V palaikė net nuo 1936-ųjų iki 1947-ųjų.

Vyras taip pat išleido knygą apie intymius išgyvenimus, tačiau ir pats patyrė nemenkų negandų, pavyzdžiui, buvo suimtas už tai, kad neva tvirkino nepilnamečius berniukus, sėdėjo kalėjime, beprotnamyje, o galiausiai 1965-aisiais metais nusižudė... Štai kokia didžiule tragedija tapo šis skandalas. Manoma, kad tie pinigai, kuriuos jam mokėjo Švedijos teismas, tik dar kartą įrodo, kad tarp Kurto ir Gustavo V iš tikrųjų buvo intymus ryšys, nors ir bandoma tai paneigti.

4. Režisierius Romanas Polanskis ir 13-metė Samantha Geimer

„Scanpix“ nuotr./Režisierius Romanas Polanskis ir jo žmona aktorė Emmanuelle Seigner žino, kad ant raudonojo kilimo pasipuošti raudona rizikinga.
„Scanpix“ nuotr./Režisierius Romanas Polanskis ir jo žmona aktorė Emmanuelle Seigner žino, kad ant raudonojo kilimo pasipuošti raudona rizikinga.

Garsiajam lenkų kilmės režisieriui jau 81-eri metai, o per gyvenimą jam teko patirti ne tiek jau mažai. Aistra jaunam kūnui amžiams paženklino jo asmenybę. Režisierius prisipažino, kad 1977-aisiais, kai jam buvo 37-eri, jis turėjo santykių su nepilnamete Samantha Geimer (13 m.).

Kaip ši istorija atsiliepė jo karjerai? Greičiausiai žinote, kad už filmą „Pianistas“ jis turėjo atsiimti „Oskarą“ 2002–aisiais, tačiau negalėjo atvykti į Jungtines Amerikos Valstijas, kur jo seniai laukia teismas ir atsakomybė. 2009-aisiais

Romanas, suimtas tarptautiniame Ciuricho oro uoste, tačiau net ir tada nebuvo išduotas JAV. Pati Samantha šią istoriją vadina sudėtinga, tuo labiau, kad visa tai linksniuojama jau tris dešimtmečius visame pasaulyje!

5. Aktorius, Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzennegeris ir namų darbininkė

AFP/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris
AFP/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris

Ir kas galėjo patikėti... Tobula laikyta santuoka su Maria Shriver žlugo, kai tik paaiškėjo, kad Kalifornijos gubernatorius nesugebėjo nulaikyti rankų. Tačiau aktorius neneigė fakto, jog su namų darbininke Mildred Patricia Baena, kuri dirbo jų šeimoje daugiau kaip 20 metų, turėjo intymių ryšių.

Iš pradžių moteris net neinformavo, kad laukiasi Arnoldo Schwarzennegerio vaiko, tačiau vėliau tiesa išaiškėjo visu smarkumu. Josephas, kuriam šiuo metu jau 16 metų, neįtikėtinai panašus į savo tėvą. Ir nors garsusis gubernatorius bandė susitaikyti su žmona Maria, viešai prisipažino, kad ją myli, visgi jų keliai nesusikirto. Aktorius šiuo metu susitikinėja su kineziterapeute Heather Milligan.

6. Režisierius Woody Allenas ir jo įdukra Dylan Farrow 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn

Jau ne pirmą kartą seksualiniu priekabiavimu apkaltinamas ir režisierius Woody Allenas. Tąkart savo istoriją nusprendė papasakoti jo įdukra Dylan Farrow. Ji tikina, kad dar būdama 7-erių metų, sulaukė jo nemalonaus dėmesio ir tvirkinimo palėpėje, todėl dabar kenčianti nuo daugybės psichologinių išgyvenimų ir traumų.

Tiesa tai ar melas, sunku pasakyti – žvaigždžių pasaulyje pasitaiko pačių įvairiausių manipuliacijų... Juk Woody Allenas, neigiantis bet kokią seksualinę prievartą, savo išrinktąją Mią Farrow (Dylan mamą) paliko dėl jos įdukros Soon-Yi Previn, dabartinės savo žmonos...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką