Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – gruodžio 17 d.

Senis besmegenis
„Shuterstock“ nuotr. / Sniego senis
Šaltinis: 15min
0
A A

Atrodo, šių metų dienos tirpsta nenumaldomu greičiu. Jei ir jūs nespėjate gyvent, pasižiūrėkite, ką šiandien siūlo atlikti jūsų horoskopas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų pasistenkite sutvarkyti nebaigtus santykių reikalus – susitaikykite, išsiaiškinkite, išklausykite. Vakare pasinaudokite tinkama proga pasikalbėti su vadovu arba su kitu svarbiu asmeniu apie karjeros perspektyvas. Kadangi ką tik Merkurijus perėjo į Ožiaragio ženklą, minčių apie profesines pergales daugės, o mąstymas taps aiškesnis ir konkretesnis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Išklausę kolegas, atlikite tai, kas dar buvo neatlikta iki galo. Tai leis jums jaustis taip, jog padarėte viską, kas priklauso nuo jūsų. O pasiekę to, kad darbo vietoje visi jaustųsi gerai, vakare skirkite laiko mokymosi ar kelionių planams. Galbūt apie tai reikės su kažkuo pasikalbėti. O įtikinti kitus bus nesunku, nes nuo šios dienos Merkurijus – jūsų, t. y. žemės, stichijoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei iki šiol ne pakankamai pasistengėte dėl mylimų žmonių ar nesugalvojote, kokiomis dovanomis galite juos pradžiuginti, šiandien būtinai tuo pasirūpinkite. Vakare, tiesa, bus tinkamos sąlygos iššniukštinėti. Čia jums tinkamai gelbės Merkurijus, naktį pakeitęs ženklą. Jis artimiausiu metu ragins jus domėtis kitų žmonių paslaptimis, bet savų neatskleisti.

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Per dieną sėkmingai vykdę grožio ir gėrio misiją savo namams ir šeimai, tikrai negalvosite, kad sugaišote brangų laiką. Vakare nieko nelaukdami kalbėkitės su tais, kurie jums brangūs apie tai, kas jums aktualu. Daug svarbių dalykų išgirsite iš savo partnerių ne tik šiandien, bet ir per artimiausias savaites, kol Merkurijus viešės priešingoje zodiako pusėje.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasinaudokite tinkamomis sąlygomis nuvykti ten, kur dar nespėjote ar įvykdyti kažkieno prašymą. Nedelskite, nes kitos progos sėkmingai pabaigai šiemet gali nepasitaikyti. Vakare turbūt įvyks pokalbis su namiškiais apie sveikatą ar buities rūpestėlius. Jis bus svarbus kaip ir jo inicijuoti konkretūs veiksmai. Kitaip ir būti negali – bendravimo planeta žemiškame tikslo siekiančiame ženkle.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per dieną galėsite pasirūpinti, kad jūsų žemiški siekiai ir svajonės ne trukdytų, o padėtų kurti gražesnius santykius su aplinkiniais. O kaip tai padaryti, jūs žinote geriau. Pagelbėti jums atskuba jūsų ženklo valdovas, įsikuriantis žemės ženkle Ožiaragyje. Tiek šiandien, tiek vėliau galėsite atsipalaiduoti bendraudami, o jums pritars kaskart, kai kalbėsite taip, kaip jums patinka – aiškiai ir tiksliai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kitų žmonių dėmesio jums ir jūsų dėmesio sau dalį dienos netruks. O tai leis jums pabaigti tuos darbus, kurie stiprina jūsų asmenybę bei jos skleidžiamus kerus. Ožiaragio ženkle įsikuriantis Merkurijus jus kiek vargins, nes jums nelengva suprasti, kad kalba naudojama tik konkretiems tikslams pasiekti. Kita vertus, tai gali padėti sužinoti kažką svarbaus iš šeimos narių ar apie juos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien prisiminkite tai, ką esate pamiršę padaryti ir, nieko nelaukdami, nesitikėdami atlygio ar padėkos tai padarykite, net jei dėl to tektų šį tą paaukoti. Vakarop drąsiau ir dažniau naudokite savo žavesį ir asmeninius privalumus. Ypač tai pravers aiškiuose ir nedviprasmiškuose pokalbiuose. Tokiu būdu pamaloninsite Merkurijų Ožiaragio ženkle, kuris tuščių kalbų nemėgsta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vakarop suprasite, kad diena buvo prasminga, jei jos metu būsite gerais draugais, nuoširdžiais kolegomis ir ištikimais bendražygiais. Merkurijus, palikęs jūsų ženklą, sutelks jūsų mintis į konkrečius, žemiškus tikslus. Geroji žinia ta, kad daugiau mąstydami ir kalbėdami apie savo finansines galimybes bei įsitvirtinimą, rasite daugiau būtų panaudoti savo įgimtus gabumus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Didžiuosius darbus šiandien atliksite darbe, bet ne darbais, o gerindami santykius su kolegomis ar net vadovais. Nepraleiskite galimybės čia, artėjant šventėms, sudėlioti galutinių akcentų. Vakare nesivaržydami pareikškite savo nuomonę draugams ar kolektyve. Tobulas pagalbininkas – tai Merkurijus jūsų ženkle, padėsiantis drąsiai reikšti savo mintis ir poziciją.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Abejojančius šiandien pakelkite, įkvėpkite ir parodykite tokias perspektyvas, kokias galite įžiūrėti tik jūs. Ir tegul jūsų nesulaiko mintys, kad būtent jums reikia to paties. Žinote, kad viskas sugrįžta. O vakare neakivaizdūs šaltiniai pagelbės sprendžiant profesines problemas ar diskutuojant su vadovybe. Svarbu jums nepervertinti savo nuomonės nuo šiol, kol Merkurijus bus Ožiaragio žvaigždyne.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įnikę į dalykus, kurie iki šiol jums buvo paslaptis ar net mįslė, šiandien galite sužinoti atsakymus ar atskleisti tai, kas buvo iki šiol paslėpta. Čia svarbus ir draugų noras dalintis turima informacija. Ir jums nevertėtų užsisklęsti nei šiandien, nei artimiausiu metu, kol Merkurijus viešės jūsų draugų ir grupės veiklos sektoriuje. Tai laikotarpis, kai grupės nuomonė jums svarbiausia.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką