Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – lapkričio 5 d.

Moteris
„Shuterstock“ nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Siūlome paskaityti šios dienos prognozes.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūs privalote būti dėmesio centre, į kurį atsigręžia visi ir niekas neabejoja. Nebent jūs patys suabejotumėte savimi tada, kai išgirdite žodžius, kuriuos jums sako jūsų partneriai. Atsidūrę nejaukioje akistatoje nebandykite išvengti nemalonaus pokalbio. Jo tikslas atverti tai, kas iki šiol buvo užverta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien neskubėsite atkreipti visų dėmesio į save, norėdami pranešti vieną ar kitą svarbią žinią. Tiesa ta, kad kažkas jūsų nesupras, kažkas neįvertins, kažkas pasakys, kad jūs nepakankamai savikritiški. Todėl kol kas susidėkite visą savo nuomonę kur nors giliau ir paklausykite, ką šneka kiti žmonės, pavyzdžiui, jūsų kolegos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būdami grupėje šiandien jausitės kvėpuodami visa krūtine ir visur matysite priežasčių, kurios vers jus skirti visą dėmesį draugams ir bendražygiams. Neužsidarykite siaurame jų būrelyje. Antraip prarasite galimybę save realizuoti ar tiesiog pasidžiaugti tuo, kuo dar pasidžiaugti nesuspėjote. Čia tinkami patarėjai bus jūsų atžalos ar mylimas žmogus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Manysite, kad privalote visa savo esybe atsiduoti darbui, ir jūs iš dalies būsite teisūs. Darbo vietoje matysite ir perspektyvas, ir galimybes gerai leisti laiką, ir netrukus atsirandančius rezultatus. Ir tik namiškiai savo skambučiais, vizitais ar nesibaigiančių reikalų virtine jums trukdys susitelkti ties tuo, kas, jūsų galva, jums dabar svarbiausia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei dar vis ko nors jums trūksta – ženkite žingsnelį savo svajonės link. Kovokite už savo laimę, jei jau žinote, kokia ji, ir jei esate tikri, kad būtent jos šiandien jums labiausiai reikia. Tačiau tada, kai kas nors iš artimos jūsų aplinkos jums parodys ką nors gražaus esančio šalia – neužmerkite akių. Galbūt tai dar vienas kelias į laimę?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien vos nubudę turbūt pagalvojote, kad kažkas pasikeitė. Net jei tai tik maža mažytė smulkmena, kurios niekas nemato išskyrus jus. Svarbu, kad tai jus įkvėptų, o ne panardintų į rūpesčius. O jų atsiras, jei imsite blaškytis tarp to, kas jūsų, ir to, kas jums nepriklauso. Verčiau dalinkitės viskuo, ką turite savyje geriausio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite, kad šiandien viskas vyktų gražiai, bet kelias į šį tikslą ves tik tada, kai rasite būdus tinkamai pasikalbėti su savo partneriais. Ryžtingai, bet harmoningai stiprindami ryšius su kitais žmonėmis, laimėsite tuos mūšius, kurių anksčiau galbūt laimėti niekaip nepavyko. Bet ar norėsite taip pasielgti – jau kita kalba.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kiekviena šiandien atlikta užduotis bus paprasta, bet labai reikšminga. Svarbu, kad nežvelgtumėte į jas kaip į prievolę. Džiaukitės kiekviena smulkmena, net jei už kiekvieną jų reikia šiek tiek pakovoti tam, kad suteiktumėte savo veiksmams gyvybės. Tokiu būdu jūs įminsite mįsles, dėl kurių ilgai sukote galvą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien džiūgausite dėl to, dėl ko paprastai pasidžiaugti nepavyksta. Net ginčas su draugu jums sukels tik šypseną ir nieko daugiau. Kita vertus žinosite, kad bet kokia tiesa slepia savyje bent dalelę melo, nes kažkas ją sugalvojo, o tas žmogus turi savo nuomonę. Palikę kitų nuomones kitiems, patys pabūkite vaiku, kuris moka džiaugtis mažmožiais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose jausitės stiprūs, mylimi ir reikalingi. Galbūt dėl to nenorėsite niekur iš jų kelti kojos. Argi to nepakanka? Deja, ne. Manydami, kad jūsų pasaulis prasideda ir baigiasi namuose, būkite pasiruošę ir nemaloniam pokalbiui su kolega ar vadovu arba profesinėms naujienoms, kurios jus pasieks nieko su jumis nesuderinusios.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėdami daug veiklos ir daug judėjimo vis dėlto dažniau matysite save, o ne kitus asmenis, dėl kurių atvykote į vieną ar kitą vietą ir dėl kurių ką nors darote. Atsipeikėkite, nes tokiu būdu prarasite jums svarbius asmenis ar įsivelsite į nesusipratimus ir nereikalingus ginčus, kurių taip lengvai išnarplioti nepavyks.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tik žinantys savo vertę bus suprasti, pastebėti ir įvertinti. Tačiau kylančią kovos dvasią naudokite ne tam, kad ko nors pasiektumėte, o tam, kad sustiprintumėte savo pozicijas. Tai įmanoma ne švaistantis, ne dalijantis, ne išsižadant to, kas svarbu (tokių provokacijų gali būti), o, priešingai, stiprinant tai, kas glūdi jūsų viduje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką