Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 6 d.

Šuniukas
Fotolia nuotr. / Šuniukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalbiname žvaigždes...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nei jūs dėl ko nors šiandien abejosite, nei jumis kas nors išdrįs abejoti. O visa tai dėl to, kad optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą dosniai švaistysite į kairę ir į dešinę. Ryte tam negailėsite savo kūrybiškumo, prašmatnių žodžių, noro savo kalbomis išsiskirti iš minios, o vakare – originalumo ir neįprasto požiūrio.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte suskubę su namiškiais aptarti kokį nors svarbų reikalą ar tiesiog smagiai pasikalbėti, patikėsite, kad nieko netrūksta gerai dienai. Vakarop jums neakivaizdžiai būdais bus įrodyta, kad nėra prasmės kabintis į įprastą dienotvarkę ar vykdyti iš anksto numatytą veiksmų planą. Supratę, kad visi jūsų popieriai susijaukė – pasidžiaukite permainomis. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų partneriai tiek privačioje, tiek socialinėje aplinkoje bus teisesni už jus, todėl išklausę juos nieko neprarasite, o įgysite – nemažai. Tačiau visos vertybės pasieks jus ne materialinių gėrybių forma, o idėjų, pasiūlymų, įkvėpimo, informacijos ar bendravimo pavidalu. Čia dar vakarop tuo pačiu tikslu savo nosį įkiš draugai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dar vienai vasaros dienai skubant paskui jus, o jums – paskui ją, prisiminsite posakį, kad darbas žmogų puošia. Tiesa, ryte dar drąsiai galvosite ar net kalbėsite apie galimas pajamas, o vakarėjant tokie menkniekiai išgaruos iš galvos. Visa tai dėl netikėtumų darbe, kuriems, deja, (o gal, laimei?) pasiruošti laiko nebus suteikta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Vos nubudę kalbėsite taip šauniai ir tiek daug, kad visiems kitiems nebus jokio kito pasirinkimo, kaip klausytis jūsų. O viskas dėl to, kad ir vidumi, ir išore spinduliuosite šilumą ir šviesą. Vakarop jūsų dėmesį partrauks kažkas iš toli, pažadėdamas ar pasiūlydamas kai ką, kas dar labiau sustiprins jūsų tikėjimą šviesia ateitimi. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Su šypsena lūpose išsiruoškite dalyvauti dienos nuotykiuose. Net jei dalis informacijos, kurią norėsite pateikti, nebus išgirsta – neskubėkite daryti išvadų. Vakare būsite paskatinti kažką iš esmės pakeisti namuose ar santykiuose su artimaisiais. O gal patys sumanysite pokyčių planą, stebinantį netgi jus pačius?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą pasikalbėję su tais, kuriuos laikote savo draugais, įgausite ryžto ir geros nuotaikos dienos iššūkiams įveikti. Nevaržydami savęs ir negesindami viduje liepsnojančio optimizmo, atversite visas jums reikalingas duris. Dienos finalas – malonios naujienos, išgirstos iš partnerių. Jie žinos, kaip jus nustebinti ar net priblokšti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte beveik įtikinsite pusę savo pasaulio, kad jums galima viskas: apie save ir savo siekius prabilsite išties karališkai. Jūsų viltys ką nors įgyti ir turėti, įdienojus viršys savo ribas, o jūs nesivaržydami didinsite jas pačiais keisčiausias būdais. Vakare buityje įsivyraus chaosas, todėl nesutrikite, kai teks kai ką atlikti ne taip, kaip buvo suplanuota. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vos nubudus galva suksis nuo galimybių su ugnele akyse ką nors atlikti ar tiesiog smagiai pailsėti. Net dėmesio perteklių jūs pakreipsite taip, kad dėl to būtų gera visiems. Vėlyvą popietę bandymai laisvai save išreikšti, ir išsaugoti savo unikalumą, bus sėkmingi. Entuziazmo banga užplūs kaskart, kai atkreipsite kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Džiaugsitės galėdami neužimti centrinės vietos šios dienos įvykių grandinėje. Supratę, kad būti stebėtojais ir klausytojais daug naudingiau visiems, jūs gaunate daug reikalingos informacijos ir turite progą atsipūsti. O tie, kuriems reikalingas dėmesys – turi erdvės save išreikšti ir, žinoma, jiems reikalingą klausytojų auditoriją.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sužinoti, ką apie jus, ir ne tik apie jus galvoja jūsų partneriai, bus paprasta – tereikia ryte juos timptelėti už liežuvio. Kalbos iš tiesų pasipils upeliais. Įdienojus išdrįsę būti atviri viskam, kas vyksta kolektyve ar tarp draugų – nepraleisite dienos vėjais. Vakare užteks nuoširdžiai pasikalbėti, kad galva plyštų nuo idėjų gausos. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte bandydami realizuoti savo planus nesuklupsite, jei išdrįsite į kai kuriuos dalykus apie savo veiklą mažumėle pagražinti ir nevengti savęs pagirti kolegų akivaizdoje. Ir net tada, kai ne viskas bus tobula, jūsų viduje neges optimizmo liepsnelė. Tai pavyks dar geriau, jei į savo veiklą ir jos rezultatus pažvelgsite naujai, neįprastai ir laisvai. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką