Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 24 d.

Gėlė
„Shutterstock“ nuotr. / Gėlė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tikėkimės, žvarbūs ir rudeniški orai dar nespėjo sugadinti jums nuotaikos. Šį trečiadienį linkime pasitikti su šypsena! Skaitykite šios dienos horoskopus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena prasideda tikslia jaunaties faze Svarstyklėse, leidžiančia jums peržengti į naują esamų santykių etapą, o vienišiams atverti širdį naujoms pažintims. Nedvejodami kurkite planus, susijusius su partneryste, prisimindami, kad kiekvienos sąjungos (tiek asmeninės, tiek dalykinės) sėkmę dabar garantuoja jūsų noras išklausyti kitus, užuot išsakius tik savo poziciją.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jaunatis šį rytą vykstanti Svarstyklių ženkle jus pakvies kurti harmoniją kasdienybėje. Bus nesudėtinga rasti efektyvių būdų pagražinti savo darbo aplinką, palengvinti darbo procesą ir pagerinti santykius darbe. Prašykite patarimo ir būkite atviri žiniai, kurią jums siunčia kolegos ir kiti žmonės, nes tai tiesiausias kelias geros savijautos ir sėkmingų rezultatų link.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Romantikos ir kūrybiškumo bangos, kurias jūsų širdyje ar galvoje sukels šio mėnesio jaunatis, jus džiugins jausmų gausa privačiame gyvenime ir kūrybiškų rezultatų gausa darbe. Jei turite idėjų, dėl kurių atsidurtumėte dėmesio centre, jau šiandien pradėkite regzti planus, kaip artimiausiomis dienomis užsiropšti ant jums taip reikalingos scenos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jaunatis, kuris šį mėnesį vyksta jūsų ženklo namų, šeimos ir praeities astrologiniame būste suteiks jums progą pakeisti pažiūrį į dabartį ir ateitį, priversdama jus akis į akį susidurti su praeitimi. Tačiau neužstrikite ties prisiminimais, o pasiraitoję rankoves puoškite savo namus ir kitais būdais gražinkite savo šeimos gyvenimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jaunatis Svarstyklių ženkle pakvies jus būti objektyvesniems ir nuolankesniems bendraujant su kaimynais, artimais giminaičiais ar naujais pažįstamais. Užuot bandę užsitarnauti pagarbą, atskleisdami savo genialias mintis, leiskite kitiems atsiskleisti. Pripažindami idėjas, kurios nesutampa su jūsiškėmis, įgysite daugiau gerbėjų ir nutiesite daugiau jums naudingų tiltų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jaunatis Svarstyklių ženkle išjudina iš sąstingio jūsų asmeninių vertybių, talentų ir resursų sritį. Svarstyklėms kaip oro reikia partnerio, todėl siekdami daugiau turėti ir geriau atsiskleisti, pasikliaukite savo antrąja puse ar darbo partneriu. Dar - nevenkite būti lankstūs ir diplomatiški. O jei atslinks rudens liūdesys, nuvykite jį įsigydami sau ką nors gražaus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jaunatis jūsų ženkle – tai signalas, kad atėjo metas būti aktyviems siekiant, jog jūsų asmenybė atsiskleistų visomis vaivorykštės spalvomis. Būkite geidžiamų pokyčių iniciatoriai. Mėgaukitės dėmesiu ir kurkite tokias taisykles santykiuose su žmonėmis, kokios tinka jums. Šiandien nepamirškite peržiūrėti savo lūkesčių sąrašo ir apie tai informuoti reikalingus asmenis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jaunatis gretimame Svarstyklių ženkle jums primena, kad metas sustoti ir nurimti. Skirkite dalį savo laiko apmąstymams, kuo dažniau išvengdami kasdienybės keliamų reikalavimų ir jus trikdančio bendravimo. Tik atradę harmoniją ir taiką savo viduje, sustiprėsite ir galėsite šias vertybes paskleisti tarp žmonių, kurie jums brangūs.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turite gerą progą pagerinti santykius su draugais ir kolegomis dabar, kai jūsų draugų ir grupės veiklos sritį sustiprina Jaunatis. Bus lengva užmegzti ryšius kolektyve ir ten save atskleisti. Viena, ko svarbu nepamiršti – klesti Svarstyklių ženklas, reikalaujantis, kad visi ir kiekvienas žaistų pagal jų keliamas taisykles, tokias kaip diplomatija, teisingumas ir kompromiso siekimas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sieksite profesinės sėkmės skatinami šiandien vykstančios jaunaties Svarstyklių ženkle. Tačiau užkopti taip aukštai, kaip jums reikia, pasiseks tik tada, kai santykiai darbe bus daug svarbiau nei jūsų nusistatyti tikslai ar rezultatai. Todėl nepamirškite, kad bendradarbiaudami su kolegomis, o ne su jais rungtyniaudami, finišą pasieksite daug greičiau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl šio mėnesio jaunaties jus vis dažniau vilios nuotykiai ir tolimos erdvės. Pažinti ir ištyrinėti pasaulį, o dar tais patyrimais pasidžiaugti geriausiai jums padės žmogus, kuriuo tikite ir pasitikite. O norėdami kuo geriau išnaudoti šios dienos ir ateinančio laikotarpio galimybes, raskite gražių ir harmoningų būdų atskleisti kitiems savo tiesas ir juos įtikinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl šios jaunaties jums prasideda laikotarpis, kurio metu gyvensite pilnavertį gyvenimą, jei viskuo: mintimis, sumanymais, tikslais, resursais, dalinsitės su kitais. Atradę harmoniją tarp to, kiek imate ir kiek kitiems duodate, užtikrinsite sau pilnaverčius ryšius intymumo, bendrų finansų ir kitose srityse, kuriose esate priklausomi nuo kitų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką