Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 3 d.

Rožės
„Shutterstock“ nuotr. / Rožės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalvingo ir rudeniško jums trečiadienio!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei jūsų galvoje darbas ir vien darbas – žvaigždžių tai nestebina. Viskas, ką įdėmiai pažvelgę į savo veiklą ir jos rezultatus pamatysite, bus vertinga. Tačiau nepamirškite savo įžvalgų užfiksuoti, o vėliau panaudoti. Tiesa, vakare jums prieš akis pasipainios smagių pramogų, kurioms atsispirti bus neįmanoma. Taigi nedvejodami skleiskite savo kerus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien išdrįskite kitu žvilgsniu pažvelgti savo vaikams ar mylimam žmogui į akis tam, kad jūsų santykiai įgautų naujos jėgos. O jei jūsų darbe reikalingi kūrybiški sprendimai, šiandien nepraleiskite jų pro akis - jie tiesiog sklando ore. Vakare galėsite lengvai, nerūpestingai ir, svarbiausia, džiaugsmingai leisti laiką namuose su šeima ar draugais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien suprasite, kad atsėlinus rudeniui, esate pilni jėgų ir ryžto daug ką keisti savo asmeniniame gyvenime, namuose ir, be abejo, norėsite keistis patys. Tam nebūtina laukti pirmadienio – užteks vien jūsų noro. O smagus pokalbis su gyvenimo draugu ar drauge, kaimyne ar seserimi pavers šios dienos vakarą ryškiu ir įsimintinu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nutiesti tiltai tarp žmonių leis jums sužinoti daugiau. Tačiau nenaudokite savo žinių valdyti ar kontroliuoti silpnesnius už jus. Vakarop sutelkę savo mintis į norą įsigyti kažką, kas pagražintų jūsų buitį, galite nepamatyti dalykų, kurie pasiekiami ranka ir nekainuoja nieko. Kurkite namų jaukumą naudodami gebėjimus, kuriais esate apdovanoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Naudos šiandien teiks jūsų atidumas paprastoms smulkmenoms. Į jas atkreipę dėmesį pamatysite neįtikėtinų dalykų, galinčių paprastomis ir žemiškomis priemonėmis praturtinti jūsų kasdienybę. Dienai baigiantis atsidursite devintame danguje, nes aplink jus bus visko, ko reikia: ryškių jausmų, galimybės sublizgėti ir sužavėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite progų įrodyti savo atžaloms, kuo esate stiprūs. Nepersistenkite, kad jiems nekiltų minčių apie tai, jog jūs juos bandote paveikti naudodami savo vidinę jėgą. O pajutę, kaip įkvėpimo banga verčia jus griebtis svarbių projektų – nedelskite. Vakaro džiaugsmus pasiliksite sau ir patiems artimiausiems.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarbiausi jūsų planai tegul kol kas lieka už uždarų durų. Kaupkite jėgas, telkite pajėgas, atrinkite ir pašalinkite tuos, kurie trukdo progresui ir tik tokiu būdu pasiruošite veiksmui. Idealus vakaro scenarijus – susitikimas su draugais ar giminaičiais. Netruks nei švelnių jausmų, nei noro aktyviai leisti laiką, nei galimybių iš širdies pasikalbėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Didžioji dalis jūsų šios dienos pastangų skirta tam, kad bendravimas kolektyve ne tik įgytų naujų atspalvių, bet ir tarp jūsų su draugais ar kolegomis įsirangytų šviežių bei jaudinančių permainų. Vakare labiausiai už viską norėsite, kad jūsų talentai ne tik būtų visų pastebėti, bet ir tinkamai įvertinti. Todėl darysite viską, kad neliktumėte nuošalyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Darbuositės iš peties, negalvodami apie nieką kitą, tik savo didėjančią banko sąskaitą. Kas joje vyksta, žinoti tik jums, bet kiekvienas aiškus jūsų sprendimas šiandien, artina jus savųjų tikslų link. Vakare skubėsite sudalyvauti visuose galimuose žaidimuose ir, žinoma, juose lyderiauti. Šis jūsų noras kitų neerzins, o priešingai – džiugins.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors dėl visų savo sprendimų ar poelgių esate užtikrinti, nemanykite, kad žinote viską nuo pradžios iki pabaigos: atidžiai paklausykite, ką apie jus ir jūsų planus kalba žmonės, su kuriais jūs dalijatės savo gyvenimą. O jei vakare skinsite pergalingus vaisus meilės ir intymumo fronte – padarysite viską, kad jų niekas neužuostų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien gali tekti panaršyti po praėjusios nakties sapnų pasaulį, kad suprastumėte, kaip ir dėl ko verta ryžtis pokyčiams. Tikėkite, kad kažką praradę, būtinai surasite kai ką kita, bet jei permanom dar nesubrendote – niekur neskubėkite. Vakarop sužibėti draugijoje ir sulaukti kelių susižavėjimo kupinų žvilgsnių, bus vieni niekai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei šiandien diegsite konkrečius pokyčius grupės veikloje ar tokiu būdu keisite savo santykių su gyvenimo draugu kryptį, jūsų kelyje užsidegs žalia šviesa. Bet ar įsitikinote, kad esate pasiruošę netekti to, kas įprasta ir sena? Vakare labiau džiaugsitės tuo, kad galite kam nors tinkamai pasitarnauti, nes kitais būdais pelnyti dėmesio – neišdrįsite.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką