Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienio horoskopas – spalio 22 d.

Katinėlis
Fotolia nuotr. / Katinėlis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitė jau įpusėjo - krentame į šviežių prognozių sūkurį. Smagios ir produktyvios dienos!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisijunkite prie daugiau kaip 88 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dieną sėkmingai partnerystei kelią pastos karjeros ambicijos, o vakarėjant – jūsų asmeninės užgaidos. Siekdami, kad nenukentėtų nei darbas, nei jums svarbūs žmonės, turėsite pakeisti požiūrį ar veikimo būdą. Tačiau kaip apsaugoti artimą žmogų nuo jūsų pačių – turite nuspręsti ir, žinoma, pasistengti patys. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Maži darbeliai ir pagalbos prašantys kolegos išsirikiuos laukdami savo eilės. Pabūgę, kad tai ne jūsų jėgoms, ieškosite kaltų ne čia pat, o kažkur toli arba apsitverdami nuo realybės aukšta siena. Plati šypsena ir noras kurti stipresnius ryšius gali jus šiandien daug ko išmokyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iš savo vaikų ar mylimojo lūpų tikėsitės išgirsti daugiau nei jis gali jums duoti. O kuo daugiau vilčių puoselėsite – tuo stipriau nusivilsite. Kad taip nenutiktų – daugiau duokite, nei imkite. Ir, dėl visa ko, pasiruoškite netikėtumams, kurie įsisuks tarp jūsų ir stebės, kaip jūs elgiatės susidūrę akis į akį su išbandymais. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Išorinio pasaulio jėgos drebins jūsų jaukų lizdelį, kuriame norėsite tik taikos, ramybės ir harmonijos. Deja, nepavyks užsidaryti tarp keturių sienų. Visų pirma, turėsite susitarti su kolegomis, klientais ir kitais jums svarbiais žmonėmis. O vėliau, kad ir kas nutiktų, neieškokite išsivadavimo, kurį neva rastumėte ilgiau užtrukę darbe. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Stebėkite, kas šiandien nugalės: ar siekis bet kokiais būdais išsaugoti gerus santykius su artimaisiais, ar noras išsilaisvinti nuo visko, kas jus slegia. Galimas daiktas, kad susidursite su aibe nenumatytų darbų ar pareigų, kuriais tikrai nesidžiaugsite bei įvykių ar žinių, kurioms pasiruošti jums laiko niekas neduos. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien linksite į kraštutinumus: vienose situacijose bandysite išsaugoti tai, kas jūsų ir jokiais būdais niekuo nesidalinsite, o kitose paliksite viską likimo ir geriau už jus nusimanančių valiai. Norinčių jus kontroliuoti ir imtis atsakomybės už jūsų veiksmus bus pakankamai. Tik ar jūs tuo galiausiai pasidžiaugsite?  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai bandysite išsisukti nuo netikėtų dienos posūkių savo nepakartojamu žavesiu, tai mesite šalin žavesio ginklus ir pasiduosite. Neskubėkite nusivilti! Kai jums atrodys, kad pasaulis ne toks tobulas, kaip norėtumėte, visi lyg susitarę nori jums pakenkti, apsidairykite ir pamatykite grožį, kuris jus supa. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rinksitės išlikti nepastebėti ir, be abejo, niekam neprasitarsite, ką apie kitus galvojate. Nepaisant jūsų norų, būsite nuolat raginami kažkur vykti ir su kuo nors kalbėtis, o kiekvienas pokalbis primins, kad jūsų pasirinkimas tylėti buvo teisingas. Dar kartą tuo įsitikinsite, kai kolegų dėka jus užklups netikėtų užduočių kruša. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rasti lengvesnius kelius prie savo tikslų jūs norėsite labiau už viską pasaulyje. Tačiau norai nesutaps su galimybėmis. O kai vakare vaikai atskubės su nelinksmomis žiniomis – išklausykite juos, kad ir kaip nesmagu būtų tai išgirsti. Šiandien jūs galite rasti tinkamus žodžius, padedančius išspręsti tai, kas juos slegia. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Manysite, kad geriau žinote, kaip praskaidrinti atmosferą, darbe, bet maža klaidelė, ir viskas apsivers aukštyn kojomis. Tada, užuot linksminę kitus, juos erzinsite dėl savo perdėto tikėjimo savimi ir nepasitikėjimo kitais. Namiškiai, tiesa, dienai baigiantis, turės ką jums papasakoti, o jų neišklausyti – nevalia. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kova už tai, kad šiandien niekas netrukdytų tiesiog būti, bus nelengva, bet jūs žinosite, kaip elgtis. Negalėsite niekam pasakyti, ką žinote, nes tokiu atveju, turbūt liksite nesuprasti. Tačiau tai jums padės rasti išeitį netgi tuomet, kai visi nuspręs pasiduoti. Ar esant tokioms aplinkybėms jūs neatsispirsite norui kur nors iš čia bent laikinai pasprukti? 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo ryto paruoškite ilgą žodžių sąrašą ir pasiimkite pilną krepšį priemonių, padedančių žmonėms, su kuriais susitiksite ar dirbsite, jaustis gerai. Ir tik tada tikrai nepalūšite, kai kažkas jums trukdys, kažkas kritikuos, o kažkas siūlys jums nepatogius sprendimus bei norės pasiimti tai, kas priklauso jums.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką