Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduoja: savaitės komedijos ir dramos

„Jėzus Henris Kristus“ („Jesus Henry Christ“, 2012)
Kadras iš filmo / „Jėzus Henris Kristus“ („Jesus Henry Christ“, 2012)
Šaltinis: tv.lt
0
A A

TV.lt savaitės pradžią kviečia pasitikti planuojant įdomių, komiškų ar dramos nestokojančių filmų peržiūras. Kai kuriuos filmus verta pamatyti vien dėl to, kad prie jų kūrimo prisidėjo muzikos (Madonna) ar kino žvaigždės (Julia Roberts). Kadangi darbą svarbu derinti su poilsiu, siūlome išsirinkti filmus ir lietingos savaitės vakarus praleisti turiningai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Jėzus Henris Kristus“ („Jesus Henry Christ“, 2012)

Pirmadienį 19.00 val. arba antradienį 17.30 val.

Per TV1000 East

Tai komedija, prie kurios prodiusavimo prisidėjo ir Holivudo superžvaigždė Julia Roberts. Henris Džeimsas Herminas  – paauglystės amžiaus dar nepasiekęs, bet jau koledže besimokantis genijus, augdamas jis vis dažniau susimąsto, kodėl neturi tėvo. Paskatintas tokių minčiu Henris imasi ieškoti savo šaknų.  Jo senelis Stenas padaro šokiruojantį atradimą: Henris yra „kūdikis iš mėgintuvėlio“. Ar Henriui pavyks atkurti šeimos medį?


„Įdukterė“ („Les adoptes“, 2011)

Pirmadienį 20.00 val. arba antradienį 12.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo/„Įdukterė“ („Les adoptes“, 2011)
Kadras iš filmo/„Įdukterė“ („Les adoptes“, 2011)

Istorija apie šeimą, kurioje karaliauja vien moterys. Šios moterys patyrė daug sunkių likimo smūgių, tačiau vieningai juos atlaikė. Panašu, kad vyrai moteriškoje šeimoje yra nepageidaujami, tačiau meilei neįsakysi – vieną iš šeimos moterų aplanko meilė, o gyvenimas pasikeičia visoms. Moterys stengiasi atrasti pusiausvyrą, tačiau likimas nesuteikia galimybės atsikvėpti ir įstumia į kitą painią tikrovę.


„Dar viena laiminga diena“ („Another Happy Day“, 2011)

Antradienį 17.00 val.

Per  Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Dar viena laiminga diena“ („Another Happy Day“, 2011)
Kadras iš filmo/„Dar viena laiminga diena“ („Another Happy Day“, 2011)

Į savo vyriausio sūnaus vestuves atvykusiai Lynn tenka rimtas išūkis. Panašu, kad šis šeimos savaitgalis nenustygstančiai ir jautriai Lynn bus emociškai sunkus. Situaciją komplikuoja trys nerimastingi Lynn vaikai, dėl kurių ji priversta išklausyti buvusio vyro, jo esamos žmonos ir nuolat ją teisiančių seserų pamokslus. Po visą pasaulį išsibarstę jaunųjų giminės, gavę galimybę susirinkti į vestuves, iš visų jėgų stengiasi pasirodyti geresni, nei yra iš tiesų. Iškilmės tampa komišku santykių aiškinimosi maratonu.


„Mergina pagal iškvietimą“ („The Girlfriend Experience“, 2009)

Antradienį 23.00 val. arba šeštadienį 23.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Mergina pagal iškvietimą“ („The Girlfriend Experience“, 2009)
Kadras iš filmo/„Mergina pagal iškvietimą“ („The Girlfriend Experience“, 2009)

Penkios elitinės prostitutės Čelsės gyvenimo dienos „Oskaro“ laureato Steveno Soderbergho režisuotame filme. Finansinės krizės apimtoje šalyje mergina klientams siūlo ne tik seksą, bet ir malonią draugiją – jausmą, prilygstantį pasibuvimui su mylimąja. Valanda tokių paslaugų siekia net 2000 dolerių, tokiam darbui neprieštarauja ir merginos vaikinas. Tačiau, kuo skiriasi santykiai su „tikru“ vaikinu nuo tų, už kuriuos moka klientai, patyrę finansinį nuosmukį, bet nejaučiantys problemos atverti piniginę?


„Popiežė Joana“ („Pope Joan“, 2009)

Trečiadienį 21.00 val. arba penktadienį 00.15 val.

Per LRT Kultūra

Kadras iš filmo/„Popiežė Joana“ („Pope Joan“, 2009)
Kadras iš filmo/„Popiežė Joana“ („Pope Joan“, 2009)

Nepaprasto likimo mergaitė Joana, gimusi anglų šeimoje nuo pat vaikystės buvo kitokia nei jos bendraamžiai. Ji domėjosi mokslu, kuris viduramžiais mergaitėms buvo neprieinamas. Žuvus Joanos broliui,  ji pasislėpė po vyriškais rūbais ir įstojo į vienuolyną. Pasikeitusi vardą į vyrišką ir tapusi broliu Jonu Anglu, Joana siekia mokslo žinių ir lieka pastebėta, tačiau kuo aukščiau karjeros laiptais ji kyla, tuo sudėtingesnė darosi jos padėtis...


„Kloja“ („Chloe“, 2009)

Ketvirtadienį 23.20 val.

Per Init

Kadras iš filmo/„Kloja“ („Chloe“, 2009)
Kadras iš filmo/„Kloja“ („Chloe“, 2009)

Ši mistinė drama leis mėgautis tokių žavių aktorių, kaip Julianne Moore, Amandos Seyfried ir Ninos Dobrev vaidyba. Žinomo muzikos profesoriaus ir puikios gydytojos šeima, kurioje auga talentingas ir daug žadantis paauglys, atrodo idiliškai. Tačiau žmonos Katerinos širdyje kirba abejonės. Karjera ir vaiko auginimas nejučia ištrynė iš jų gyvenimo intymumą ir paprastą nuoširdų bendravimą. Abejones paskatina ir tai, kad sutuoktinis pavėluoja į lėktuvą, skrendantį atgal į Torontą, o Katerinai tenka atsiprašinėti svečių, susirinkusių į netikėtą vyro gimtadienio vakarėlį.


„Mėnesio darbuotojas“ („Employee of the Month“, 2006)

Penktadienį 23.25 val.

Per TV3

Kadras iš filmo/„Mėnesio darbuotojas“ („Employee of the Month“, 2006)
Kadras iš filmo/„Mėnesio darbuotojas“ („Employee of the Month“, 2006)

Vyrukai Zakas ir Vincas dirba prekybos centre, į kurį naujų vėjų atpučia iš kojų verčiančios kasininkės Eimi įdarbinimas, ją įkūnija žavingoji aktorė Jessica Simpson. Kaip patraukti šios žavingos blondinės dėmesį? Abu vyrukai žino atsakymą – tai mėnesio darbuotojo nominacijos laimėjimas. Siekdami trokštamo tikslo Zakas su Vincu darbuojasi iš peties ir patenka į daugybę keistų nesusipratimų bei komiškų situacijų.


„Undinė“ („Ondine“, 2009)

Penktadienį 19.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo/„Undinė“ („Ondine“, 2009)
Kadras iš filmo/„Undinė“ („Ondine“, 2009)

Šešis laimėjimus pelnęs ir dar šešiems nominuotas filmas nukels į Airiją, Korko pakrantę, kurioje gyvena žvejas Sirakūzas ir nuo inkstų ligos kenčianti dukra Anė. Vieną dieną į žvejo tinklus papuola graži ir paslaptingą moteris, kuri, atrodžiusi negyva, staiga atgyja. Serganti Sirakūzo dukrelė Anė įtikina tėvą, kad Ondinė gali būti mitinė būtybė. Žvejas ir Ondinė aistringai pamilsta vienas kitą, bet netrukus ateina išbandymų metas. Po siaubingos avarijos ir susidūrimo su Ondinės praeitimi, Sirakūzas, Ondinė ir Anė su viltimi pradeda naują gyvenimą.


„Mano liūdna meilės istorija“ („Blue Valentine“, 2010)

Šeštadienį 19.00 arba sekmadienį 17.00 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Mano liūdna meilės istorija“ („Blue Valentine“, 2010)
Kadras iš filmo/„Mano liūdna meilės istorija“ („Blue Valentine“, 2010)

Tai istorija apie vienos poros aistringus, tačiau duobėtus santykius. Jų meilė buvo lydima greitų vedybų, tačiau pirmosios meilės išgyvenimai išblėso ir Dinui (akt. Ryanas Goslingas) su Sinde (akt. Michelle Williams) tenka patirti atšalusių jausmų ir išsiskyrimo kartėlį. Sindi puikiai sekasi karjera, nestinga vyrų dėmesio, o Dinas – priešingai, jaučiasi, tarsi sustabarėjęs. Ar per vieną vakarą jaunuoliams pavyks išsaugoti yrančią santuoką?


„Mes tikime meile“ („W.E.“,2011)

Šeštadienį 21.05 arba sekmadienį 12.40 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Mes tikime meile“ („W.E.“,2011)
Kadras iš filmo/„Mes tikime meile“ („W.E.“,2011)

Pačios pop dievaitės Madonnos kurtas filmas papasakos dviejų porų – amerikietės Volis Simpson ir dėl jos sosto atsisakusio Edvardo VIII bei išsiskyrusios moters ir rusų apsaugos darbuotojo – meilės ir gyvenimo istoriją. „Auksinį gaublį“ už geriausią originalią dainą pelnęs filmas nukels į 1998 m. aukcioną, kuriame parduodamas Vindzoro kunigaikščio ir kunigaikštienės dvaras. Volei Vintrop tai turi gerokai didesnę reikšmę. Volė tarsi apsėsta jų garsios meilės istorijos. Daugiau sužinojusi apie tai, ką jiems teko paaukoti dėl meilės, moteris įgauna drąsos pati susikurti savo laimę.

Daugiau televizijos programų rasite www.tv.lt

tv.lt
Komentarai
Temos TV, tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką