Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

Kadras iš filmo „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“
Kadras iš filmo „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“
Šaltinis: tv.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šio savaitgalio TV.lt pasiūlyti filmai skleis šilumą, meilę ir, žinoma, romantiškus jausmus. Tad Šv. Valentino diena, prasidėjusi penktadienį, truks net tris dienas. Dėmesio verti ir žiūrovų puikiai įvertinti filmai nukels jus į meilės miestą Paryžių, įsuks į aistrų verpetą arba suvirpins širdį, kuomet filmų herojams teks patirti likimo smūgius. Nepaprasti išgyvenimai ir klaidūs likimo vingiai – jūsų televizorių ekranuose – visą šį savaitgalį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį“ (You Will Meet A Tall Dark Stranger, 2010)

Šeštadienį 17.00 val.

Per Balticum Auksinis

Lotynų Amerikos medijų apdovanojimą pelnęs filmas pasakoja apie vyrą, ištiktą vidutinio amžiaus krizės. Vieną naktį pabudęs Alfis (akt. Antony Hopkinsas) supranta, kad jo gyvenimas artėja prie pabaigos. Nenorėdamas pasiduoti, garbaus amžiaus vyras nusprendžia susigrąžinti jaunystę: ima sportuoti, sveikai maitintis, vaikščioti į soliariumą, nusiperka sportinį automobilį, įsitaiso meilužę bei palieka nervingą žmoną. Tačiau jo dukra Salė (akt. Naomi Watts) taip pat išgyvena santuokos krizę, nes aptingęs bedarbis vyras Rojus meilės aistrą žvejoja per langą stebėdamas jaunesnę ir seksualesnę kaimynę Diją (akt. Freida Pinto). Aišku, tik vieną – filmo režisierius Woody Allenas vienus veikėjus labai pamokys, kitus nuvils, o trečius tiesiog suglumins.


2. „Paryžius“ (Paris, 2008)

Šeštadienį 20.50 val.

Per LRT Kultūrą

Kadras iš filmo „Paryžius“
Kadras iš filmo „Paryžius“

Meilės dieną, tiesiog neįmanoma nepaminėti romantiškojo Paryžiaus. Būtent šio filmo veiksmas ir rutuliojasi meilės mieste. Jaunam talentingam šokėjui Pjerui diagnozuojama sunki širdies liga, dėl kurios jis nebegali šokti. Iš savo buto balkono šokėjas pradeda spoksoti į gatvėmis skubančius praeivius. Paryžius įsuka jaunuolį į siautulingą meilės, gyvenimo ir mirties šokį. Iki tol jis nepastebėjo jaukių miesto gatvelių, ramių skverų ar net taip visiems įkyrėjusio Eifelio bokšto, nesusimąstė, kiek dramų kasdien vyksta meilės miesto gatvėse. Visos istorijos svarbios, tačiau jos tik dalelė neapsakomo grožio Paryžiaus spektaklio.


3. „Aš tave irgi myliu“ (I Love You Too, 2010)

Šeštadienį 23.45 val.

Per LNK

Kadras iš filmo „Aš tave irgi myliu“
Kadras iš filmo „Aš tave irgi myliu“

Tai romantinė komedija apie Džimą, kuris jau 3 metus draugauja su Elis. Nuo gimimo drovus ir neryžtingas, jis niekaip negali prisipažinti jai meilėje, o tuo labiau pasiūlyti ranką ir širdį. Leisdama Džimui susigaudyti jausmuose, Elis išvažiuoja į Angliją. Tai sužinojęs, Džimas puola į neviltį. Tačiau Džimui į pagalbą ateina jo geriausias draugas, pakvaišęs dėl supermodelio Frančeskas Moretti. Draugai susitaria – Džimas supažindina Frančeską su supermodeliu, o pastarasis mainais padeda jam susigrąžinti merginą.


4. „Manoletė“ (Manolete, 2008)

Sekmadienį 17.15 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo „Manoletė“
Kadras iš filmo „Manoletė“

Šiame filme išvysime gerai žinomą lenkų ir vengrų kilmės aktorių Adrien Brody (filmas „Pianistas“) bei „Oskaro“ statulėlės laimotėją Penelopę Cruz. Pasakojimas apie vieną garsiausių visų laikų matadorą ir jo meilės bei aistros kupiną gyvenimą su fatališka moterimi nukels į Ispaniją, į toreodoro profesijos gyvavimo laikotarpį. Toreodoras Manoletė pamilsta moterį – aktorę Lupę Sino. Abiejų aistra tampa varomąja galia, vertusią Manoletę kurti vis rizikingesnius triukus. Jų meilės romanas virto tikra jausmų korida, panašu, jog Manoletės aistra Lupei pavojingesnė už mirtiną akistatą su įsiutusiu buliumi.


5. „Užrašų knygelė“ (The Notebook, 2004)

Sekmadienį 19.35 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo „Užrašų knygelė“
Kadras iš filmo „Užrašų knygelė“
Net 11 apdovanojimų pelniusi ir dar 7 nominuota romantinė drama nepaliks abejingų. Tai nuostabus pasakojimas apie jaunų žmonių, Elės ir Nojaus meilės istoriją. Jų santykiai užsimezgė nepaprastai greitai ir netrukus virto švelniais jausmais. Tėvai, priklausantys skirtingiems luomams, nelaukdami išskyrė jaunąją porą, tačiau jiems susitikus po kelerių metų, jų aistra vėl užsiliepsnojo ir privertė rinktis – pareigą arba meilę. Sudėtingi likimo vingiai ir graudinanti filmo pabaiga sujaudino daugelį kino gerbėjų.
tv.lt
Komentarai
Temos TV, tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką