Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Genialus tėtis“
Kadras iš filmo / „Genialus tėtis“
Šaltinis: tv.lt
0
A A

Panašu, kad pavasarinė saulė šį savaitgalį mus palepins savo spinduliais, tačiau tai ne priežastis praleisti įdomius kino seansus, kuriuos siūlo televizijos kanalai. TV.lt rekomenduoja rasti bent porą laisvų valandėlių filmams, patrauksiančiais intriguojančiais scenarijais ir įsuksiančiais į meilės verpetus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Genialus tėtis“ („Father of Invention“, 2010)

Šeštadienį 12.15 val.

Per TV1000 East

Robertas Ekslas – milijonierius, reklaminių filmų guru, turintis išradėjo gyslelę. Deja, kai dėl vieno iš jo išradimų, turinčio konstrukcinių defektų, sužalojami tūkstančiai klientų – jis praranda viską. Bausmę jam tenka atlikti kalėjime, tačiau paleistas iš jo Ekslas tikisi susigrąžinti gerą vardą bei atstatyti savo imperiją, kurdamas naujus išradimus. Pasirodo, genialaus išradėjo žmona, jo visai nelaukia sugrįžtant. Išleidusi visus jo pinigus ji persikelia į jo namą su savo naujuoju vyru. Ekslui tenka susirasti laikiną sargo darbą ir laikinai persikelti pas savo atskirai gyvenančią dukrą.


„Medaus mėnuo vienam“ („Honeymoon for One“, 2011)

Šeštadienį 21.50 val.

Per TV8

Kadras iš filmo/„Medaus mėnuo vienam“
Kadras iš filmo/„Medaus mėnuo vienam“

Reklamos vadovės Evos Parker sužadėtinis Gregas jai neištikimas, tai sužinojusi Eva palūžta, tačiau medaus mėnesiui skirtos kelionės ji nenukelia ir išvyksta vienui viena. Atostogaudama pasakiško grožio pilyje Airijoje moteris sutinka žavų nekilnojamo turto agentą, kerintį ne tik išvaizda, bet ir gebėjimu moterims tampyti nervus. Kuo baigsis dviejų skirtingų kultūrų, didmiesčio atstovės ir gamtą mylinčio airio, susitikimas, kai jų kelyje pasipainios buvęs sužadėtinis?


 

„Klausyk savo širdies“ („Listen to Your Heart“, 2010)

Sekmadienį 11.40 val.

Per Diva Universal

Kadras iš filmo/„Klausyk savo širdies“
Kadras iš filmo/„Klausyk savo širdies“

Denis gyvena mažame butelyje, gauna nedidelę alga, o jo muzikinė karjera klostosi sudėtingai. Nors jaunuolis neturi šeimos, tačiau kiekvieną savo gyvenimą dieną sutinka optimistiškai nusiteikęs. Jaunas dainininkas ir dainų autorius įsimyli iš turtingos šeimos kilusią, tačiau po nelaimingo atsitikimo klausą praradusią merginą. Gražuolė Ariana tampa jo mūza. Denio ir Arianos santykiams griežtai prieštarauja merginos motina, tad merginai tenka pasirinkti: užtikrinta ateitis ar meilė.


 

„Mano didysis O!“ („Hysteria“, 2011)

Sekmadienį 16.20 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Mano didysis O!“
Kadras iš filmo/„Mano didysis O!“

Pašėlusi romantinė komedija apie XIX a. Londone gyvenantį jauną gydytoją Mortimerį Granvilį, kuris užsiima privačia praktika pas daktarą Robertą Dalrimplį. Daktaro specializacijos sritis – gydyti „isterija“ sergančias moteris. Ieškodamas būdų gydyti moterų isteriją, Mortimeris atsitiktinai išranda pirmąjį elektromechaninį vibratorių, taip netyčia atrasdamas raktą nuo moters malonumų skrynios. Ši ypatinga masažo terapija, padeda išspręsti moterų seksualines problemas, o gydytojas akimirksniu tampa populiarus tarp Londono moterų.


„Apelsinai“ („The Oranges“, 2012)

Sekmadienį 18.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo/„Apelsinai“
Kadras iš filmo/„Apelsinai“

Tai filmas, kuriame bus galimybė visai kitokiame aplua išvysti serialo „Daktaras Hausas“ žvaigždę Hugh Laurie. Kaiminystėje gyvenančios šeimos palaiko draugiškus santykius, tačiau viskas pasikeičia, kai grįžta dukra palaidūnė, kuri neseniai išsiskyrė su savo sužadėtiniu. Tuo metu Deividas Valingas ir jo žmona Pegė išgyvena šeimyninius sunkumus, kurie galiausiai sprogsta, kai jis įsimylį Niną, amžiumi tinkančią jam į dukteris. Šiam naujam ryšiui ypatingai priešinasi Deivido duktė, ji imasi priemonių, siekdama išskirti naują porą.


tv.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką