Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Sviestas“ („Butter“, 2011, IMDb – 6,3)
Kadras iš filmo / „Sviestas“ („Butter“, 2011, IMDb – 6,3)
Šaltinis: tv.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasiruošimas Velykų šventei pareikalaus nemažai jėgų, tad nepamirškite atrasti laiko ir poilsiui. Jūsų laukia originalios varžybos („Sviestas“), netikėti gyvenimo išbandymai („Juokingi žmonės“), pinigų magija („Kosmopolis“), kelionė, vedanti savęs link („Naktinis traukinys į Lisaboną“) ir miuziklas su pirmo ryškumo popscenos žvaigždėmis – Cher bei Christina Aguilera („Burleska“).

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Sviestas“ („Butter“, 2011, IMDb – 6,3)

Šeštadienį 17.15 val. arba sekmadienį 13.45 val.

Per TV1000 East

Kasmet Ajovos miestelyje vyksta skulptūrų gamybos iš sviesto varžybos, jose nenugalimu varžovu tampa Bobas. Galiausiai organizatoriai paprašo jo nedalyvauti varžybose, kad ir kiti galėtų laimėti. Bobas susitaiko su tokia situacija, tačiau tik ne jo žmona, ji tikisi, kad Bobas taps gubernatoriumi, tad Laura įsiunta ir ketina dalyvauti pati. Varžybose jai tenka pasinaudoti buvusio draugo Boido pagalba. Ar Laurai pavyks įgyvendinti savo tikslus?


„Juokingi žmonės“ („Funny People“, 2009, IMDb – 6,4)

Šeštadienį 20.00 val. arba sekmadienį 12.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo/„Juokingi žmonės“ („Funny People“, 2009, IMDb – 6,4)
Kadras iš filmo/„Juokingi žmonės“ („Funny People“, 2009, IMDb – 6,4)

Ką darytumėte ir kaip gyventumėte jeigu sužinotumėte, kad jums liko, tik vieneri gyvenimo metai? Tokį verdiktą išgirdo garsus komikas Džorždas (akt. Adamas Sandleris), sužinojęs, kad serga nepagydoma liga – leukemija. Netikėtai susipažinęs su komiko kelią tik pradėjusiu Aira, Džoržas pasiūlo jam tapti asmeniniu asistentu, apšildysiančiu jo pasirodymus. Kartu jie tampa neišskiriamu tandemu: Džordžas padeda Airai siekti karjeros aukštumų, o pastarasis tampa patikimu ramsčiu Džordžo kovoje su liga.


„Kosmopolis“ („Cosmopolis“, 2012, IMDb – 5)

Sekmadienį 19.20 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo/„Kosmopolis“ („Cosmopolis“, 2012, IMDb – 5)
Kadras iš filmo/„Kosmopolis“ („Cosmopolis“, 2012, IMDb – 5)

Jei esate pripratę prie vampyriškų Roberto Pattinsono vaidmenų, šis jus nustebins, nes kino juostoje Eriką įkūnijantis aktorius – 28 metų amžiaus finansų pasaulio „auksinis berniukas“. Limuzinu į kirpyklą važiuojančio Eriko akys sustingsta, pastebėjusios juanio kursą: nepaisant visų lūkesčių, jis kyla, žlugdydamas Eriko valiutines spekuliacijas. Tuo tarpu mieste įsivyrauja laukinis chaosas. Limuzinas herojui, tarsi namai ir biuras viename: čia vyksta darbo pokalbiai, susitikimai su meilužėmis ir net tikrinama sveikata...


„Naktinis traukinys į Lisaboną“ („Night Train to Lisbon“, 2013, IMDb – 6,8)

Sekmadienį 22.30 val.

Per Lietuvos ryto TV

Kadras iš filmo/„Naktinis traukinys į Lisaboną“ („Night Train to Lisbon“, 2013, IMDb – 6,8)
Kadras iš filmo/„Naktinis traukinys į Lisaboną“ („Night Train to Lisbon“, 2013, IMDb – 6,8)

Pagyvenęs švedų profesorius Raimundas Gregorijus, kuris dėsto universitete senovines kalbas, ant tilto sutinka moterį raudonu paltu, kalbančią portugališkai. Netikėtai, per patį pamokos vidurį, išėjęs  iš gimnazijos, profesorius iškeliauju traukiniu į Lisaboną. Jis tikisi surasti portugališką knygą, kurioje išdėstyti originalūs apmąstymai apie žmones ir gyvenimą. Kiekvienas įvykis gali tapti ramaus gyvenimo pabaiga ir vidinių klajonių pradžia, tad ši kelionė pakeičia jo gyvenimą.


„Burleska“ („Burlesque“, 2010, IMDb – 6,3)

Sekmadienį 22.30 val.

Per LNK

Kadras iš filmo/„Burleska“ („Burlesque“, 2010, IMDb – 6,3)
Kadras iš filmo/„Burleska“ („Burlesque“, 2010, IMDb – 6,3)

Tai miuziklas, „Auksinį gaublio“ statulėlę pelnęs už geriausią dainą. Nekyla abejonių dėl ko, juk filme išvysite skirtingoms popscenos kartoms atsovaujančias daininkes – Cher (Tesa) ir Christiną Aguilerą (Ali). Tesos burleskos teatras vos laikosi, situaciją pablogina tai, kad strategiškai geroje vietoje esančias teatro patalpas nusižiūri galingas verslininkas. Kaip tik tuo metu Tesa padavėja įdarbina mielą blondinę Ali iš Ajovos. Netikėtai klubui pavyksta susigrąžinti populiarumą.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt

tv.lt
Komentarai
Temos TV, tv.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką