Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 18:58

Aktualiausi 2022-ųjų aprangos raštai: kas šiemet užkariaus parduotuvių vitrinas?

Nors pastaruoju metu tarp stilingųjų matome gana daug achromatiškų, t. y. vienspalvių drabužių, mados tendencijos 2022-iais prognozuoja sėkmingus metus skirtingiems sprendimams, susijusiems su raštais bei tekstilės marginimu.
2022 m. raštų tendencijos Tik prenumeratoriams
2022 m. raštų tendencijos / Vida Press nuotr.

Turbūt daug kas pripažins, jog susitvarkyti su raštais nėra lengva užduotis. Derinti skirtingas jų koncepcijas, anot dažno mados mylėtojo, yra vienas sunkiausių stiliaus išbandymų net patyrusiam įvaizdžio formuotojui.

Raštai dažnai turi itin savitą specifiką ir yra priklausomi nuo figūros tipo, kartais netgi metų laiko ar geografijos. Ne paslaptis, kad vienokias struktūras rinktųsi skandinavai, o visai kitas pietų europiečiai ar amerikiečiai.

Išties raštas dažnai žymi psichologinę būseną, mentaliteto savybes, temperamento bruožus. Tai vienas išraiškingiausių ir iškalbingiausių dizaino elementų, reikalaujantis preciziško tikslumo, jeigu norima išvengti chaotiško įvaizdžio.

Vida Press nuotr./„Isa Arfen“ 2018–2019 m. rudens ir žiemos kolekcijos modelis
Vida Press nuotr./„Isa Arfen“ 2018–2019 m. rudens ir žiemos kolekcijos modelis

Taip pat kaip madingiausias spalvas ar audinius, mados analitikai stebi ir raštų tendencijas bei raidą padėdami smalsiems klientams lengviau susiformuoti savo įvaizdį. Šiemet netrūks duoklės gana klasikiniams, akiai įprastiems raštams, unikalioms naujovėms ir visą pasaulį apimančio susirūpinimo klimato kaita tendencijoms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką