Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 19, 21:04

Anapilin iškeliavusio mados krikštatėvio A.L.Talley kelias į olimpą buvo slidus ir banguotas

Mados pasaulis po sausio 19-osios ryto nebebus toks, koks buvo išvakarėse, skelbia informaciniai viso pasaulio leidiniai. Šiandien ryte pasirodžiusi naujiena apie mados krikštatėviu praminto 73-ejų André Leono Talley mirtį pertapė leidinių nuotaikas niūria spalva bei nuliūdino ir į atsiminimus apie mylimą bičiulį nugramzdino daugelį mados asmenybių.
André Leonas Talley Tik prenumeratoriams
André Leonas Talley / Vida Press nuotr.

Mados pasauliu susižavėjo dar vaikystėje

Vienos įtakingiausių mados asmenybių kelias į Olimpą buvo banguotas ir slidus. Gimęs Vašingtone vidurinės klasės šeimoje, A.L.Talley buvo gana anksti paliktas tėvų ir atiduotas auginti močiutei, dirbančiai namų tvarkytoja Šiaurės Karolinoje.

Būtent su ja užsimezgęs itin glaudus ryšys mados legendos nepaliko visą gyvenimą. A.L.Talley ne kartą prisipažino, kad iš močiutės pasisėmė supratimo ir meilės prabangai dvasios, o, jai išėjus, kankinantis ilgesys lydėjo kasdien.

„Scanpix“ nuotr./André Leonas Talley
„Scanpix“ nuotr./André Leonas Talley

Augęs pietinėje JAV dalyje, kur segregacinės taisyklės sprendė asmens perspektyvas gyvenime, A.L.Talley neatsisakė ambicijų ir tikėjimo, kad gali sulaužyti visuomenės sukurtas normas. Būdamas devynerių, vietinėje bibliotekoje jis rado „Vogue“ žurnalo egzempliorių, o ši patirtis bei močiutės skiepijama meilė estetikai pagimdė didžiulį žavėjimąsi mados pasauliu ir drabužiais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką