Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 19, 21:01

Diržas – įvaizdį keičiantis aksesuaras: kokį rinktis ir su kuo derinti?

Šiuo metu jau esame pripratę, kad aksesuarai kinta, plečia savo ribas, įgyja įvairesnių ir originalesnių pavidalų, nei jiems priklausytų pagal pradinę paskirtį. Vienas tokių įvaizdžio elementų yra diržas.
Diržai Tik prenumeratoriams
Diržai / Vida Press nuotr.

Gerokai išaugęs savo prigimtinę erdvę, diržas dažnai tampa kur kas plačiau panaudojamu aksesuaru. Galiausiai ir patys diržai šiandien gali būti iš įvairiausių medžiagų, turėti skirtingų akcentų.

Milžiniška šio aksesuaro kaitos dinamika nulėmė persiformavusį mados mylėtojų požiūrį į diržo stilistiką ir galimybes. Keičiamos jo proporcijos, pozicija kūno atžvilgiu, laisvumo / suveržimo santykis – visi šie aspektai leidžia diržui būti matomam tiek mados savaičių retrospektyvoje, tiek kasdienėje gatvės madoje.

Diržai su sagtimi

Diržai su sagtimi, kurie dažnai yra neatskiriami nuo paties drabužio, dažniausiai kuriami iš satino arba to paties audinio kaip ir drabužis. Visgi šis pavyzdys bene visada tinka tik vienam drabužiui – šortams.

Suknelės kartais taip pat turi to paties audinio diržus, tačiau šie nėra tokie būtini – jų galima atsisakyti, kad siluetas būtų laisvesnis. Beje, jie paprastai nedengti sagtimi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką