Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 18d. 15:23

Diskusijoje apie tvarią madą – žinomų žmonių įžvalgos: žiūrėkite įrašą

Diskusija „Mados ateitis / Posūkis tvarumo link“.
Stop kadras / Diskusija „Mados ateitis / Posūkis tvarumo link“.

Paryžius, Tokijas, Niujorkas ir Vilnius – šiuos išskirtinius miestus apjungė „Sustainable fashion week Vilnius“ tarptautinė diskusija „Mados ateitis / Posūkis tvarumo link“.

„Tvari mada prasideda nuo kūrėjo, gamintojo ir baigiasi ties vartotoju. Tai savotiškas ciklas, kuriame dalyvauja daugybė grandžių ir kiekvienos iš jų indėlis į tvarumą yra ženklus, – sako mados dizaineris, „Sustainable fashion week Vilnius“ bendraįkūrėjas Seržas Gandžumianas.

– Todėl ypač džiugu, kad šiai mūsų diskusijai pavyko suburti tiek daug skirtingų žmonių, kurie pasidalino labai įvairia savo patirtimi, žengiant ar bandant žengti tvarumo keliu. Jų vertingos įžvalgos ir mums patiems leidžia matyti, kurioje vietoje mes esame, kaip ir su kuo eiti toliau“.

Diskusijoje, kurią moderavo prof. dr. Eugenijus Skerstonas, buvo iškelti klausimai apie tvarią madą: ar tvari mada iš tiesų yra dabartinė tendencija? Kokie yra mados industrijos ypatumai ir paradoksai? Kaip į pokyčius reaguoja, turi reaguoti didieji prekių ženklai? Kaip apgalvoti mados gaminį, kad jis iki smulkmenų būtų tvarus? Ar Paryžiui pavyks tapti tvarios mados sostine iki 2024 m., o gal tai padarys Vilnius? O gal mada tiesiog negali būti tvari?

Į visus šiuos klausimus atsakymus rasite atsidarę diskusijos įrašą:

VIDEO: FUTURE of Fashion / Shift to Sustainability

SUSTAINABLE FASHION WEEK Vilnius – tai privati iniciatyva, užgimusi šių metų rudenį, startavusi su jaunųjų ateities dizainerių tvarios mados kolekcijų pristatymu Vilniaus senamiesčio širdyje. Ant unikalaus iš saulės modulių podiumo, sumontuoto ant Rotušės laiptų, jaunieji kūrėjai puikiai įrodė, kad tvarumas gali būti ir gražus, ir funkcionalus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką